Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wiejski ogródeczek po mojemu :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Wiejski ogródeczek po mojemu :)

Ogrodeczek 08:33, 30 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
Na dzień dobry na poprawę humoru trochę koloru z ogródeczka...

Dziwaczek


Wilec


Misz masz





Kocanki





Miłego dnia
____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
Kasya 09:15, 30 lip 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42172
bardzo milo ze podpisujesz zdjecia bo ja nie znam nazw tych lakowych pieknosci

musze w przyszlym roku posiac cynie, ale jakos nie widzialam ostatnio nasion

nasturcje widze tez masz

u mnie taka troche zacieniona to potwor ogromny a tak ana sloncu malutka i zolkna jej liscie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
zbigniew_gazda 11:44, 30 lip 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Wpadam Gosiu z rewizytą. Ale kolorowo u Ciebie- tyle różnego kwiecia. Przed nastaniem Ogrodowiska przechodziłem różne metamorfozy ogrodowe. A to były jednoroczne, potem byliny aż za sugestią Danusi rozwiązań doszedłem do wniosku aby zastosować mniej kwiatów bylinowych a więcej roślin kolorowych z liści. I tak zostało. Pozdrówka.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Ogrodeczek 12:43, 30 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
Kasya napisał(a)
bardzo milo ze podpisujesz zdjecia bo ja nie znam nazw tych lakowych pieknosci

musze w przyszlym roku posiac cynie, ale jakos nie widzialam ostatnio nasion

nasturcje widze tez masz

u mnie taka troche zacieniona to potwor ogromny a tak ana sloncu malutka i zolkna jej liscie


Witaj Kasieńko polecam cynie, bardzo wdzięczne i zero problemu rosną sobie ja dopiero w tym roku próbuję z cyniami i egzamin zdały...

Z nasturcjami mam tak samo na słońcu same kwiaty, w cieniu kwitną i mają piękne liście jak dłoń

Podpisuję bo sama zaczynam się gubić

Buziaki
____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
Ogrodeczek 13:02, 30 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
zbigniew_gazda napisał(a)
Wpadam Gosiu z rewizytą. Ale kolorowo u Ciebie- tyle różnego kwiecia. Przed nastaniem Ogrodowiska przechodziłem różne metamorfozy ogrodowe. A to były jednoroczne, potem byliny aż za sugestią Danusi rozwiązań doszedłem do wniosku aby zastosować mniej kwiatów bylinowych a więcej roślin kolorowych z liści. I tak zostało. Pozdrówka.



Zbyszku ja ogródeczek zaczęłam w zeszłym roku w maju, z braku funduszy postawiłam na jednoroczne żeby coś zakwitło przed zimą, trochę byliny na ten rok, teraz w tym roku też w przewadze jednoroczne ale już hoduję na przyszły rok roślinki, kasa, kasa, a raczej jej brak, dodatkowo brak miejsca narazie bawię się w wysiewanie nasionek

Pozdrawiam serdecznie

____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
Ogrodeczek 22:54, 30 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
Na dobranoc nocny gość na kosmosie




Słodkich snów
____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
Tusiala 11:59, 31 lip 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Ależ masz łąkowo
A te kocanki to takie moje kwiaty z dzieciństwa. Tylko, że my nazywaliśmy je słomianki zrób więcej zdjęć z nimi bo miło się ogląda
Ogrodeczek 13:50, 31 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
Tusiala napisał(a)
Ależ masz łąkowo
A te kocanki to takie moje kwiaty z dzieciństwa. Tylko, że my nazywaliśmy je słomianki zrób więcej zdjęć z nimi bo miło się ogląda



Miło mi Tusialko że podoba Ci się u mnie sfocę na Twoje życzenie u mnie pierwszy rok w ogrodzie jeszcze miał być zatrwian wrębny ale gdzieś mi przepadł kocanki lub nieśmiertelniki tak u nas się zwą

Buziaki
____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
Ogrodeczek 17:51, 31 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
Tusiala specjalnie dla Ciebie sesja zdjęciowa kocanek słomianek

Zaczynają się rozwijać..












A tutaj już ze środeczkiem





Buziaki

____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
eda 21:08, 31 lip 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Dziwaczek i słomiaczki przepiękne jak udało ci się tego gościa nocnego złapać ja biegałam kiedyś za nim i już za cimne foty wyszły taki był szybki super że udało ci się Małgoś nasiałaś mnóstwo cudeniek
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies