Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wiejski ogródeczek po mojemu :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Wiejski ogródeczek po mojemu :)

Kasya 15:07, 16 lut 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41854
Szarłat, super
Bo Juz tyle wysialam w pojemniczki....
Lobelie niestety tez bo myślałam ze trzeba
No trudno
Tez mam problem z kotami dlatego sprawilam sobie wózek na rozsady

Mam jeszcze nasiona cynii, tujałki zlotokwiatu, wilca...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
eda 15:07, 16 lut 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Brakowało Ciebie zaginęłaś normalnie ale dobrze że jesteś już tak tak tęsknimy za wiosną i ciepełkiem Wcześniej miałam ciapę i ponuro no i chciałam mrozek i śnieg udało się na koniec ferii teraz na przemian słońce i zimno słońce i zimno dziś paskudnie zimno i wietrznie nawet nosa przy szybie się nie chce trzymać a choróbska nie odchodzą kichamy i prychamy wszystkim w około zdrówka posyłamy Tobie Małgoś też trzymaj się zdrowo i wstawiaj wiosenno letnie kwiatuchy humor poprawiają Buziaki
Dziękuję za odwiedzinki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 15:09, 16 lut 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ogrodeczek napisał(a)
Witajcie Kochani :*
w ogródeczku szaro buro... Czasem słoneczko się pokaże Czekam z niecierpliwością na pierwsze kolorki w ogródeczku..
wspomnienie zeszłorocznej wiosny








Pozdrawiam serdecznie


Super kolorki dzienki kochana
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Ogrodeczek 15:15, 16 lut 2015


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
Nallar napisał(a)

Koniecznie muszę kupić nasiona Lędźwiana szerokolistnego którego widziałam u Ciebie, bo niebieskiego groszku w roku ubiegłym się nie doczekałam. Wysiałam kilka nasion hosty(w ramach eksperymentu) posiałam pomidorki, ostre chilii, orliki i werbenkę. Pod koniec tygodnia pewnie wyruszę jeszcze po nasionka.
Na wiosnę też doczekać się nie mogę.


oo werbenkę też chcę !!! Lędzwiana polecam w 100%
Ewciu ja jeszcze nie mam nasionek, zbieram się do zakupienia ale muszę okroić listę bo się nie pomieszczę z kwiatkami w ogródeczku... Za dużo mi się podoba chyba też pójdę w Twoje ślady i wysieję też jakieś pomidorki
____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
Ogrodeczek 15:21, 16 lut 2015


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
Kasya napisał(a)
Szarłat, super
Bo Juz tyle wysialam w pojemniczki....
Lobelie niestety tez bo myślałam ze trzeba
No trudno
Tez mam problem z kotami dlatego sprawilam sobie wózek na rozsady

Mam jeszcze nasiona cynii, tujałki zlotokwiatu, wilca...


Dobrze bo lobelię trzeba dzielić w kępki i będzie Ci wygodniej z pojemniczków wilca możesz do gruntu i cynie też, z tujałką się nie wymądrzam bo już 2 lata sieję w pojemniczki i niestety bez kwiecistego efektu, nie wzeszły nasiona


Ooo a pokażesz swój wózeczek ?
____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
Kasya 15:23, 16 lut 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41854
Aż poszłam zobaczyć co to za ledzwian...
A on nie ma takich drobnych kwiatków ze można je podziwiać tylko na zdjęciach ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Ogrodeczek 15:24, 16 lut 2015


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
eda napisał(a)
Brakowało Ciebie zaginęłaś normalnie ale dobrze że jesteś już tak tak tęsknimy za wiosną i ciepełkiem Wcześniej miałam ciapę i ponuro no i chciałam mrozek i śnieg udało się na koniec ferii teraz na przemian słońce i zimno słońce i zimno dziś paskudnie zimno i wietrznie nawet nosa przy szybie się nie chce trzymać a choróbska nie odchodzą kichamy i prychamy wszystkim w około zdrówka posyłamy Tobie Małgoś też trzymaj się zdrowo i wstawiaj wiosenno letnie kwiatuchy humor poprawiają Buziaki
Dziękuję za odwiedzinki



U Ciebie Edytko już wiosna podziwiałam hiacynty
Jestem, jestem i nigdzie się na razie nie wybieram Czekam na wiosnę
Buźka
____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
Kasya 15:28, 16 lut 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41854
Ogrodeczek napisał(a)


Dobrze bo lobelię trzeba dzielić w kępki i będzie Ci wygodniej z pojemniczków wilca możesz do gruntu i cynie też, z tujałką się nie wymądrzam bo już 2 lata sieję w pojemniczki i niestety bez kwiecistego efektu, nie wzeszły nasiona


Ooo a pokażesz swój wózeczek ?


Jakieś tam zdjęcie chyba jest u mnie ale potem mogę wrzucić lepsze żeby było widać w całości.
Stoi Juz 2 tyg i mój rozrabiajacy kot jakoś się nie interesuje
Na parapetach nic stać nie może a inne doniczki maja przykrywki z podstawek na stół
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Ogrodeczek 15:29, 16 lut 2015


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
Kasya napisał(a)
Aż poszłam zobaczyć co to za ledzwian...
A on nie ma takich drobnych kwiatków ze można je podziwiać tylko na zdjęciach ?


Wygląda jak groszek pachnący tyle że nie pachnie

Kasiu Lędzwian dla Ciebie







____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
Kasya 15:36, 16 lut 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41854
Rzeczyeeiscie kwiatki spore
Ale Juz mam zakupione nasionka groszku

A jakiej wysokości i jakie trzeba wg ciebie zrobić podpory dla groszku żeby ładnie się prezentował ?
Bo jakiś bałagan mi zrobił w zeszłym roku
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies