Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Anety

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Anety

anetta 13:34, 29 sty 2018


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
ZAslonki i firany szyte na miarę.
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
Kokesz 13:54, 29 sty 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Super zmiana
Lubię takie duże otwarte przestrzenie
Niestety w moim bloku nie można wyburzyć żadnej ściany
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
AngelikaX 14:14, 29 sty 2018


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Piękny salon Mnie rewolucja dopiero czeka, zazdraszczam, że masz już z głowy
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
frezja 18:44, 02 lut 2018


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
anetta napisał(a)
ZAslonki i firany szyte na miarę.


Czy firana z woalu? tak przymierzam się do jego kupna i mam obawy względem prasowania.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Dominika11 19:08, 02 lut 2018


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Super wygląda przerobiony pokój wszystko przemyślane fantastycznie
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
anetta 09:49, 03 lut 2018


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
frezja napisał(a)


Czy firana z woalu? tak przymierzam się do jego kupna i mam obawy względem prasowania.

to chyba nie woal taki zwykły nie wiem co to za materiał.
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
SlonecznyOgrod 13:13, 03 lut 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Pięknie tu , latem i zimą, wewnątrz i na zewnątrz. Masz dobry gust.

Jeszcze raz powiem, super sie czyta twój wątek , bo sie super ogląda całe strony pięknych zdjęc. Taka esencja kwiatowa.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
frezja 18:02, 03 lut 2018


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
anetta napisał(a)

to chyba nie woal taki zwykły nie wiem co to za materiał.

Dzięki za odpowiedź
____________________
Ewa - Ogrodowy song
lipss 14:29, 19 lut 2018

Dołączył: 03 wrz 2017
Posty: 32
Witam, bardzo spodobały mi sie twoje zastawienie roślin a szczególnie ten fragment ze śliwami i tawułami. Czy nie miałabyś nic przeciwko abym zastosowała podobne zestawienie u siebie w ogrodzie? Jeszcze jedno pytanko: czy śliwa wiśniowa, tawuła szara i tawuła japońska poradzą sobie na północnej stronie ? Jest to teren raczej przez 80% dnia zaciniony i dośc mokry.
CZy są to rośliny wymagający dużej ilości pracy ? Szukam raczej roślin łatwych w pielęgnacji i mało czasochłonnych. Generalnie chce stworzyc ogród z iglakami, trawami i krzewami (tawuły szare, hortensje bukietowe),rabaty na szerokośc mniej więcej 2 metrów. Pozdrawiam i gratuluje pięknego ogrodu
____________________
Paulina Mój pierwszy ogród - Paulina
anetta 10:25, 22 lut 2018


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
lipss napisał(a)
Witam, bardzo spodobały mi sie twoje zastawienie roślin a szczególnie ten fragment ze śliwami i tawułami. Czy nie miałabyś nic przeciwko abym zastosowała podobne zestawienie u siebie w ogrodzie? Jeszcze jedno pytanko: czy śliwa wiśniowa, tawuła szara i tawuła japońska poradzą sobie na północnej stronie ? Jest to teren raczej przez 80% dnia zaciniony i dośc mokry.
CZy są to rośliny wymagający dużej ilości pracy ? Szukam raczej roślin łatwych w pielęgnacji i mało czasochłonnych. Generalnie chce stworzyc ogród z iglakami, trawami i krzewami (tawuły szare, hortensje bukietowe),rabaty na szerokośc mniej więcej 2 metrów. Pozdrawiam i gratuluje pięknego ogrodu


Oczywiście że nie będę mieć nic przeciwko, wręcz przeciwnie cieszę się że mogę Cię zainspirować Co do północnej strony to na pewno śliwy nie będą się tak ładnie wybarwiać na bordowo jak w słońcu a tawuły szare tak obficie kwitnąć. Tawuły japońskie też będą bardziej zielonkawo-limonkowe niż żółte. Ale napewno sobie poradzą nie wyginą. Nie są to bardzo wymagające rośliny ale trzeba pamietać o corocznym ich cięciu w odpowiednich porach.
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies