Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 20:09, 28 sty 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Alija napisał(a)


Witaj Renatko, wspaniała obietnica na nowy rok, bo robisz przepiękne zdjęcia, takie subtelne, roślinki na nich są takie delikatne.
Masz cudne róże i powojniki, cały ogródek jest piękny. Pozdrawiam

Witam
Bardzo dziękuję za dobre słowa i również pozdrawiam.
Ogród póki co w ścinkach traw, bałagan na całego przez te wietrzne pogody.
Aż czekam na jakieś okienko, żeby zacząć wycinać byliny i ogarniać właśnie te powojniki i róże
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Gruszka_na_w... 21:25, 28 sty 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
ryska napisał(a)

Jolu ja mam duszę powsinogi, mogę byle gdzie i byle kiedy


Mam podobnie, ale wykluczam opcję "z byle kim".
Te zimowe wyjazdy na południe Polski to już u Ciebie tradycja.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
ryska 22:03, 28 sty 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Mam podobnie, ale wykluczam opcję "z byle kim".
Te zimowe wyjazdy na południe Polski to już u Ciebie tradycja.


Ha, ha to miałam w myślach, że wiadomo, że w dobrym towarzystwie
Raz tylko wybraliśmy się nad morze ze znajomymi lubiącymi plażować a nie zwiedzać. I nie byli "byle kim" tylko mieli inne preferencje Bardzo męczące wakacje to były.
Jesteśmy kibicami skoczków na dobre i na złe od kilku lat. Przy okazji zawodów zwiedzamy sobie Tym razem odkryliśmy wodospad Wyrchmalinki (myślałam że zejdę z tego świata w drodze powrotnej ale warto było) pospacerowaliśmy po Kubalonce, na Halę Skrzyczeńską wjechaliśmy gondolą (tam powitała nas zamieć śnieżna), poczytaliśmy też w Węgierskiej Górce o schronach (na jednym postawiono dom). Przyjemne z przyjemnym
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Muszelka 23:13, 28 sty 2024


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Rysko, miło było poczytać o Twoich "wypadach".
Podobnie, jak Ty - bardzo "to" kocham

Portrety kwiatów - piękne!
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Rumianka 14:02, 29 sty 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Fajna wycieczka zawsze pozytywnie nastraja, a jak do tego doborowe towarzystwo, to juz mega fajnie...Też kibicuję skoczkom, tyle, ze z fotela...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
ryska 14:32, 31 sty 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Muszelka napisał(a)
Rysko, miło było poczytać o Twoich "wypadach".
Podobnie, jak Ty - bardzo "to" kocham

Portrety kwiatów - piękne!


Wiem Twoje zdjęcia z wypraw rozbudzają moją wyobraźnię od dawna.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 14:35, 31 sty 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Rumianka napisał(a)
Fajna wycieczka zawsze pozytywnie nastraja, a jak do tego doborowe towarzystwo, to juz mega fajnie...Też kibicuję skoczkom, tyle, ze z fotela...

Grunt to pozytywne myślenie
Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 14:39, 31 sty 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Dziś się wzięłam za robotę w przedogródku i udało mi się osiągnąć efekt "po gorzej niż przed"
Plus odkryłam zeżarty doszczętnie ostatni krzewik bukszpanu zostawiony z sentymentu, bo ta odmiana sama tworzyła kuleczkę i miała małe listki.

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 14:41, 31 sty 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Ciemierniki za to są teraz na widoku.

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Alija 18:52, 31 sty 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8868
Ciemierniki już pokazują kolor, pięknie będzie. Bukszpany wycięłam w ubiegłym sezonie(nie wykopałam), wypuściły jesienią zielone listeczki, ale to pewnie będzie już ich koniec. Szkoda, bo lubię je bardzo, ale ciągła walka z ćmą mnie zniechęca.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies