Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

Rumianka 11:56, 21 mar 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10277
Sąsiadka nieogrodowiskowa a U Ciebie cisy będą miały jak u pana Boga za piecem...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
ryska 19:29, 21 mar 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11626
Joku napisał(a)
Bardzo dobrze że nie mogłaś znieść. I że ludzie nie wiedzą co w modzie ogrodowej piszczy . Na pewno wyjdą piękne i kształtne kulki. One nawet po przycięciu wyglądają na spore.


Wiedziałam, że tu na ogrodowisku znajdę zrozumienie mojego upychania roślin. A już cisów tym bardziej
Sąsiadka jak zobaczyła moje poczynania była bardzo zdziwiona. Rodzina już się nie dziwi
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 19:47, 21 mar 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11626
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Całkiem dobrze rokują te cisy. Będą z nich ludzie.
Tak bardzo lubię oglądać w sezonie zdjęcia Twoich powojników, że w pełni popieram nowe zakupy.
Uwielbiam pomarańczowe bratki. Wnoszą tyle energii do ogrodu jak żadne inne. Nie mogę odżałować, że w tym sezonie nie trafiłam na miniaturowe w tym kolorze.
Ta rabata z kamienna ścieżką jest boska! Oczu nie można od niej oderwać.

Też wolę te drobniejsze bratki.
Dosadziłam do tych moich żarówek kocimiętki.
Myślę, że usunięcie kamyków ze ścieżki to wizualnie złe posunięcie ale dla wygody rodziny warto było.
Dziś przesadzałam seslerie dosłownie o 15 cm, bo mi nie grało. Nagle te obrzeża wymagają ładu i symetrii
Powojniki jutro przyjadą. Jakaś ekscytacja mnie ogarnia na myśl o nowych. Ten Solina posadzę po lewej stronie róży Jacqueline du Pre( potraktowałam ją jak różę pnącą) po prawej rośnie Polish Spirit. W głowie mojej wygląda to trio obłędnie ale zobaczymy.
Fotki będą

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 19:53, 21 mar 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11626
April napisał(a)


Jaka śliczna ta ścieżka w sezonie.
Piękne zdjęcia robisz.
Mega fajny ten tulipan-kosmita

Dziękuję
Ciekawe jak w tym roku to będzie wyglądało z ujarzmioną ścieżką.
Acuminata dawno temu przyjechała do mnie z Londynu. I tak każdego roku wydaje na świat 5 kwiatków
Siew z nasion się nie udał niestety, bo chętnie powiększyłabym liczebność tego tulipana.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 19:53, 21 mar 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11626
Rumianka napisał(a)
Sąsiadka nieogrodowiskowa a U Ciebie cisy będą miały jak u pana Boga za piecem...

Też tak myślę
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 16:58, 23 mar 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11626
"Fajny klimat" mi się skończył akurat jak przyszła ulewa. Jutro dokończę malowanie. Mam już donicę, powojniki, ziemię, nową farbę tylko pogody potrzeba

Ten kolor to taki brudny biały. Wcześniej był groszkowy zielony.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Anda 17:21, 23 mar 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33526
Fajny ten kolor
Widzę, że u Ciebie też „przemeblowanie” w ogrodzie. Myślę, że ścieżka mimo jej uładzenia dalej będzie pięknie wyglądać
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
ryska 15:32, 24 mar 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11626
Anda napisał(a)
Fajny ten kolor
Widzę, że u Ciebie też „przemeblowanie” w ogrodzie. Myślę, że ścieżka mimo jej uładzenia dalej będzie pięknie wyglądać


Przemeblowanie to moje drugie imię W chałupie też.
A z malowania dzisiaj niewiele wyszło, bo pogoda "jak w garncu".
Posadziłam za to sałaty do szklarni i podlałam cebulę i czosnek.
Na rabatkach widać już serduszka i martagony.
Róża Jacqueline du Pre przezimowała bez uszczerbku. Hiacynty kolejny rok kwitną.

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Rojodziejowa 15:44, 24 mar 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8583
ryska napisał(a)

Zacytuję to samo co April.
Bajka!! Cudnie to wygląda
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Wiolka5_7 17:44, 24 mar 2024


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20521
Ja też się dołączam do zachwytów tej fotki ze ścieżką cudnie

Fajne cisy darowane
Pod balkonem ,to chyba będziesz musiała je podlewać ?
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies