Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Początek tworzenia swojego miejsca na ziemi tj. ogrodu ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Początek tworzenia swojego miejsca na ziemi tj. ogrodu ;)

Kasial 12:18, 31 lip 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Witaj.
Będę zaglądała.
Sanok jest mi bliski, bo jeździmy tam co roku na obóz sportowy
Piękne i spokojne miejsce.
Pozdrawiam
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
anna_p_k 11:09, 24 mar 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Witam wiosennie
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 14:47, 24 mar 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
troszkę mnie tu nie było przespałam zimię no ale przed jeszcze zdążyłam ciut posadzić i porządek zrobić z działką przed zimą wyglądało to tak teraz czas na kolejne prace
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 14:51, 24 mar 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
ostatnio zakupiłam lawendę ok. 60 sztuk i pierwotnie miałam ją posadzić na pierwszym stopniu od tarasu ale obawiam się czy przetrwa zimę w tak płytkim "korytku" jak sądzicie, prosze o pomoc fachowców czy jest sens ryzykowac czy nie lepiej wsadzić ją na skarpie w towarzystwie róż
____________________
Ogródowe-początki
olga_ 13:16, 25 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 432
Forumowicze będą krzyczeli za matę Widzę ogrodowiskowe roślinki. Jeśli chodzi o lawendę to raczej powinna przetrwać zimę, ale jeżeli miejsce będzie zbyt płytkie to albo wyleci całkowicie albo będzie marna na wiosnę. Ja bym dała w różach, choć zależy od odmiany. Mam lawendę z różami na 25,26 str, może widziałaś. Buziam.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4036-to-tylko-poczatek-drogi-do-marzen?page=2
Luckaa 16:58, 25 mar 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Hej zaglądam i obserwuje, i ciekawi mnie jak obsadzisz skarpe, bo tez mam małą przy tarasie i ciągle ejszcze doplanowuje plan nasadzeń.
____________________
Lucyna
anna_p_k 10:26, 30 mar 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
olga_ napisał(a)
Forumowicze będą krzyczeli za matę Widzę ogrodowiskowe roślinki. Jeśli chodzi o lawendę to raczej powinna przetrwać zimę, ale jeżeli miejsce będzie zbyt płytkie to albo wyleci całkowicie albo będzie marna na wiosnę. Ja bym dała w różach, choć zależy od odmiany. Mam lawendę z różami na 25,26 str, może widziałaś. Buziam.


może zdążę matę przykryć jakoś mi też najbardziej podoba się zestawienie róż z lawendą chyba zdecyduję się obsadzić jeden brzeg skarpy tylko że z różami płożącymi, jeszcze mam czas do myslenia bo u nas powrót brzydkiej pogody a już tak wiosennie było
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 10:27, 30 mar 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Luckaa napisał(a)
Hej zaglądam i obserwuje, i ciekawi mnie jak obsadzisz skarpe, bo tez mam małą przy tarasie i ciągle ejszcze doplanowuje plan nasadzeń.
też wciąż myślę może uda nam się coś fajnego stworzyć .. zaglądam z rewizytą pozdrawiam
____________________
Ogródowe-początki
jona 11:11, 01 kwi 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Witaj Aniu . Dużo się u Ciebie dzieje, a ja lubię jak się dzieje . I będzie z nowymi nasadzeniami pięknie, a ja lubię jak jest pięknie
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
Efffa 12:11, 01 kwi 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Witam Cię Aniu!Z pewnoscią będziesz miała piękny ogród.A piszesz ze przesapałas zimę, więc pewnie nie trafiłas jeszcze na wątek Nawigatorki- Typografia ogrodu.Polecam ten wątek , ona też ma skarpy i piękny ogród, a jeszcze lepsze pomysły.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies