Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Początek tworzenia swojego miejsca na ziemi tj. ogrodu ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Początek tworzenia swojego miejsca na ziemi tj. ogrodu ;)

anna_p_k 08:00, 10 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
AnnaCh napisał(a)
Wpadłam z rewizytą, zaznaczam wątek do śledzenia i będę obserwować Twoje poczynania. Pozdrawiam.
Witam w moim ogródku i równiez Pozdrawiam
____________________
Ogródowe-początki
anabuko1 09:54, 10 kwi 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
U mnie też jest później , w porównaniu do innych.ale to nic.
Zawsze coś kwitnącego jest i to lubię
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anna_p_k 10:31, 10 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
za to dłużej nam kwitnie
____________________
Ogródowe-początki
AnnaCh 23:15, 10 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Moje tulipany też są jeszcze malutkie, mimo że rosną w zaciszu na południowej stronie. Dziś odkryłam kwitnącego hiacynta. Co do maty, to też jej używam w niektórych miejscach, jednak zawsze tak jak Ty robię dużą dziurkę i ona służy właściwie jako ochrona przed chwastami na większych wolnych przestrzeniach.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
anna_p_k 10:18, 13 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
pogoda przyszła i umnie w końcu coś zakwitło
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 10:28, 13 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
AnnaCh napisał(a)
Moje tulipany też są jeszcze malutkie, mimo że rosną w zaciszu na południowej stronie. Dziś odkryłam kwitnącego hiacynta. Co do maty, to też jej używam w niektórych miejscach, jednak zawsze tak jak Ty robię dużą dziurkę i ona służy właściwie jako ochrona przed chwastami na większych wolnych przestrzeniach.
ostatnio kukałam pod tą moją "mate" sporo pod nią chwastów rośnie, nawet niektóre z nich kwitną chyba przez to że maja spory przewiew, nie jest jeszcze wysypana korą
____________________
Ogródowe-początki
AnnaCh 22:05, 13 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Śliczne te Twoje hiacynty. Bardzo lubię ich zapach
____________________
Ania - Malutki pod lasem
anna_p_k 09:03, 15 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
może zdjęcie nie za bardzo z bliska, ale narazie innego nie mam, zauważyłam na moich żurawkach okrągłe dziury na liściach czy coś je je? z tego co zauważyłam są narazie tylko na starych liściach, młode są bez dziur
____________________
Ogródowe-początki
IzaK 09:20, 15 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Witaj

Pochodziłam sobie po Twoim ogrodzie... bardzo fajnie się to wszystko zapowiada - będę sobie podglądać jeżeli pozowlisz...
Śliczne żurawki... co to za odmiana?
Dodaję wątek do obserwowanych i zapraszam na pogaduchy do siebie
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
anna_p_k 10:15, 15 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
IzaK napisał(a)
Witaj

Pochodziłam sobie po Twoim ogrodzie... bardzo fajnie się to wszystko zapowiada - będę sobie podglądać jeżeli pozowlisz...
Śliczne żurawki... co to za odmiana?
Dodaję wątek do obserwowanych i zapraszam na pogaduchy do siebie


Witam Cie bardzo serdecznie i zapraszam do swojego ogródka częściej żurawki oj Boziu jakie one śliczne, starszne wręcz ale biorą się za siebie, śliczne były latem po posadzeniu i jesienią, teraz zaczynają brać się za życie to może coś z nich będzie, jak cosik mi ich nie zje

u nas nazw brakuje przy żurawkach wszystkie odmiany podpisane są tyko nazwą żurakawa i tyle a Ty człowieku domyślaj sie jaka to odmiana, ale te akurat kupowałm w szkółce, i Pan zapewniał mnie że to żurawka marmolade
____________________
Ogródowe-początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies