Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Początek tworzenia swojego miejsca na ziemi tj. ogrodu ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Początek tworzenia swojego miejsca na ziemi tj. ogrodu ;)

megabasia 11:54, 15 kwi 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Wyglądają faktycznie jak marmelade, też ją mam. Właśnie próbowałam rozmnożyć i chyba przelałam Zobaczymy, czy ruszy, czy nie.
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
anna_p_k 12:36, 15 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
megabasia napisał(a)
Wyglądają faktycznie jak marmelade, też ją mam. Właśnie próbowałam rozmnożyć i chyba przelałam Zobaczymy, czy ruszy, czy nie.
witaj Basiu ale jak je oceniasz po zimie, może uratujesz swoje ja jedną "wyskubałam" prawie do zera i odbiła
____________________
Ogródowe-początki
Kuba 16:42, 15 kwi 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Witam się Aniu w Twoim ogrodzie, z przyjemnością pospacerowałam, powąchałam obłędne hiacynty, obejrzałam żurawki w niezłej formie- moim żurawkom chyba więcej szkody wyrządziły marcowe przymrozki niż całą zima.
Na pewno będę Cię odwiedzać
Pozdrawiam
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
anna_p_k 20:51, 15 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Kuba napisał(a)
Witam się Aniu w Twoim ogrodzie, z przyjemnością pospacerowałam, powąchałam obłędne hiacynty, obejrzałam żurawki w niezłej formie- moim żurawkom chyba więcej szkody wyrządziły marcowe przymrozki niż całą zima.
Na pewno będę Cię odwiedzać
Pozdrawiam[/quot


Ooo Ewo witam Cię serdecznie wiele razy kukałam do Twojego ogrodu i nawet teraz musiałam się upewnić czy cosik tam Ci napisałam bo wiele razy miałam zostawić ślad pobytu ale rezygnowałam ale jednak dziś się odważyłam swój wątek mam dość długo ale dopiero teraz zebrałam się na bycie bardziej aktywną na forum zatem bedę do Ciebie zaglądać
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 21:23, 15 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
a co do żurawek to u mnie takie przez zime chyba w marcu ich stan się nie pogorszył chociaż pogoda u mnie również była masakryczna
____________________
Ogródowe-początki
megabasia 21:44, 15 kwi 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
E, moje po zimie są OK. Tylko te młode, które odcięłam od rośliny matki, wyglądają marnie.
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
AnnaCh 21:44, 15 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
anna_p_k napisał(a)
a co do żurawek to u mnie takie przez zime chyba w marcu ich stan się nie pogorszył chociaż pogoda u mnie również była masakryczna

Jak niestety wszędzie, moje też ucierpiały. Ale najgorsze jest to, że o ile dziś dobrze słyszałam, to w niedzielę chyba ma padać śnieg z deszczem i znowu ma być chłodno
____________________
Ania - Malutki pod lasem
anna_p_k 22:37, 15 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Aniu co Ty z takimi strasznymi wieściami o śniegu, niestety to samo przed chwilą powiedział mój mąż "ty sadzisz a tu zima wraca" oby się to nie spełniło bo roślinki nam padną
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 22:43, 15 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
megabasia napisał(a)
E, moje po zimie są OK. Tylko te młode, które odcięłam od rośliny matki, wyglądają marnie.


Basiu bo masz szczęście w Krakowie zawsze zimy cieplejsze niż u mnie hmm niby w bramie Bieszczad coś o tym wiem bo często bywam w Krakowie u mojej siostry, a tym nowym daj czas napeno wezmą się za siebie, uzupełniłaś swoj wątek o wiosenne foto? Jutro zaglądne i sprawdzę
____________________
Ogródowe-początki
megabasia 23:09, 15 kwi 2015

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Taa, właśnie mam czas dla siebie, ale kurka ciemno na zewnątrz, za ciemno na foty
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies