Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Początek tworzenia swojego miejsca na ziemi tj. ogrodu ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Początek tworzenia swojego miejsca na ziemi tj. ogrodu ;)

anna_p_k 07:42, 16 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
racja za ciemno było no ale dziś to już chyba można robić światło oki
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 09:01, 16 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
mój tatko stworzył mi taką donicę, wynalazł starą bardzo starą nieużywaną donice i miał wizje jej pomalowania uzgodniony był kolor hm kolor farby co już posiadał i zapewniam nie był wyglądem zbliżony do tego co ujżałam, najpierw na tą czerwiń doznałam szoku i się zastanawiałam kto mi tak zepsuł donicę mąż? czy tato?... później stwierdziłam, że jednak podoba mi się pierwotnie miałam mięć tam jakiś kolor kwiatów np. hortensje różowe a cóż kolor doniczki się zmienił więc róż odpada jak myślicie czy dać niezawodną w kolorze białym czy też polecicie mi inną kompozycję nadmienie że na oknach mam zawsze białe surfinie ... w tym roku raczej przy jednej donicy zostanę ale w kolejnych latach mam zamiar uzupełniać ich ilość

____________________
Ogródowe-początki
IzaK 09:57, 16 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Moje z bordowymi listkami po zimie kaput... oskubałam wszystkie listki, serce zostawiłam i zobaczymy moze coś odbije, za to zwykła krwista czy jak jej tam - ok
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
aptu 10:56, 16 kwi 2015

Dołączył: 01 lip 2013
Posty: 146
Wpadam się przywitać

Jakie róże okrywowe masz na swojej skarpie i jak się spisują? Bo ja właśnie wymyśliłam sobie, że różami obsadzę moją skarpę

A doniczka super, tylko róż na pewno odpada a co do innych gatunków to ja zielona jestem

pozdrawiam
____________________
Magda - U mnie, na wsi...
anna_p_k 11:31, 16 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
witam nie mam narazie żadnych róż dopiero w tym roku bedę sadziła narazie zakupiłam Róże okrywową 'Alba Meidiland' (kolor biały) i czeka na wsadzenie, ale że przyszła mi ze sklepu internetowego i miała listki musi poczekać na cieplejsze dni i noce (przynajmniej tak sądzę też mam zamiar górną cześć skarpy obsadzić różami z jednej strony będą własnie te w/w białe a z drugiej różowe jeszcze się wacham jakie... pozostała cześć skarpy zobacze jaki kolor i typ. jedną wsadzę do tych moich nieszczęsnych płytkich "korytek" dla sprawdzenia czy przyzimuje (mam tam starsznie płytko i problem z tym co się tam utrzyma a co nie)....a co do gatunków ja też zielona
____________________
Ogródowe-początki
jona 11:35, 16 kwi 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
anna_p_k napisał(a)
mój tatko stworzył mi taką donicę, wynalazł starą bardzo starą nieużywaną donice i miał wizje jej pomalowania uzgodniony był kolor hm kolor farby co już posiadał i zapewniam nie był wyglądem zbliżony do tego co ujżałam, najpierw na tą czerwiń doznałam szoku i się zastanawiałam kto mi tak zepsuł donicę mąż? czy tato?... później stwierdziłam, że jednak podoba mi się pierwotnie miałam mięć tam jakiś kolor kwiatów np. hortensje różowe a cóż kolor doniczki się zmienił więc róż odpada jak myślicie czy dać niezawodną w kolorze białym czy też polecicie mi inną kompozycję nadmienie że na oknach mam zawsze białe surfinie ... w tym roku raczej przy jednej donicy zostanę ale w kolejnych latach mam zamiar uzupełniać ich ilość



Podoba mi się kolor doniczki . Myślę, że z białymi kwiatami powinno być dobrze . I doniczka, i kwiaty będą ładnie wyglądać
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
anna_p_k 07:53, 17 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Asiu rzeczywiście kolorek chyba jedynie do białych kwiatów
____________________
Ogródowe-początki
Kuba 08:03, 17 kwi 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
kurcze, a ja nie wiem czy z białym nie za duży kontrast... może tylko zielone?
pozdrawiam
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
anna_p_k 08:18, 17 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
ale Ewa co masz na myśli zielonego? no podpowiedz
____________________
Ogródowe-początki
paulina_ns 09:21, 17 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Witaj, widzę, że pięknie zapowiada się Twój ogród...Ładna rabatka przed domem , mam pytanie co do żurawek, gdzieś wyczytałam,że powinno się usuwać stare liście, więc tak zrobiłam i stały się znów malutkie, a widzę, że Ty przy swoich chyba nic nie robisz?

ps. Doniczka śliczna
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies