Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Początek tworzenia swojego miejsca na ziemi tj. ogrodu ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Początek tworzenia swojego miejsca na ziemi tj. ogrodu ;)

Laura2015 14:44, 01 kwi 2015


Dołączył: 05 sty 2015
Posty: 36
Pieknie u Ciebie! Wow!!!
____________________
Laura - Białe marzenie sezon 2015
aga_szsz 18:43, 01 kwi 2015


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Cześć!

Pytałaś kiedyś o roślinkę na zdjęciu z kocimiętką i różami. Nie mogę znaleźć tamtego wątku, więc tu piszę

przypadkiem znalazłam katalog z tym zdjęciem i opisem...

to nie kocimiętka tylko szałwia omszona Deep blue field,
ta jasnozielona roślina to przywrotnik alchemilla mollis,
róża Alexandra princesse de luxembourg

tak było w katalogu

pozdrawiam
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
Luckaa 22:48, 01 kwi 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Fajnie Ci sie zurawki rozrosły. Widze że masz mate, przejrzyj watek o macie, sprawdz czy u Ciebie tez coś się nie dzieje, ja się jednak boje przykrywać.
____________________
Lucyna
anna_p_k 08:23, 02 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Luckaa napisał(a)
Fajnie Ci sie zurawki rozrosły. Widze że masz mate, przejrzyj watek o macie, sprawdz czy u Ciebie tez coś się nie dzieje, ja się jednak boje przykrywać.
dopiero teraz odszukałam wątek o tej macie Agrowłókninę mam położoną w zeszłym roku, zakupiłam ją ze względu na to że nie wyobrażłam sobie innego ogarnięcia skarpy przy tarasie, roślinki kupuję na raty i obasadznie tej srapy zejdzie mi chyba z trzy lata przez ten czas zarosłaby byle czym. Mam niecały rok posadzone roślinki przed domem, w miejscu gdzie jest roślina zaginałam agrowłokinine pod spód więc w miejscu gdzie jest wsadzana roślina nie ma agrowłókniny. Narzie nie bede z niej rezygnowac ale bede kukac co i jak sie dzieje bo te korzenia na wierzchu mnie przeraziły
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 08:25, 02 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
aga_szsz napisał(a)
Cześć!

Pytałaś kiedyś o roślinkę na zdjęciu z kocimiętką i różami. Nie mogę znaleźć tamtego wątku, więc tu piszę

przypadkiem znalazłam katalog z tym zdjęciem i opisem...

to nie kocimiętka tylko szałwia omszona Deep blue field,
ta jasnozielona roślina to przywrotnik alchemilla mollis,
róża Alexandra princesse de luxembourg

tak było w katalogu

pozdrawiam


dziękuje za odpowiedź i poprawkę co do kocimietki pozdrawiam
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 08:28, 02 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Efffa napisał(a)
Witam Cię Aniu!Z pewnoscią będziesz miała piękny ogród.A piszesz ze przesapałas zimę, więc pewnie nie trafiłas jeszcze na wątek Nawigatorki- Typografia ogrodu.Polecam ten wątek , ona też ma skarpy i piękny ogród, a jeszcze lepsze pomysły.
nie, nie trafiłam na taki wątek lecę go odszukać bo mnie zainteresowałaś tymi skarpami i pomysłami
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 08:31, 02 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
jona napisał(a)
Witaj Aniu . Dużo się u Ciebie dzieje, a ja lubię jak się dzieje . I będzie z nowymi nasadzeniami pięknie, a ja lubię jak jest pięknie
oj to chyba każda z nas lubi jak się dużo dzieje, narazie chomikuje roślinki nowo zakupine w domu bo u nas wisony brak, chodź dziś zauważyłam że jeszcze chwilka i u mnie bedzie coś kwitnąć
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 08:34, 02 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Laura2015 napisał(a)
Pieknie u Ciebie! Wow!!!
Laura dziękuję za miłe słowa ale do wow to jeszcze bardzo daleka droga jeśli ją odnajdę
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 12:55, 02 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
u mnie też powoli wiosennie

____________________
Ogródowe-początki
jona 14:03, 02 kwi 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
W sam raz na Święta
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies