Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak to uporządkować?

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak to uporządkować?

Katkak 10:40, 20 lip 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Świetna altanka, a Twój ogród naprawdę mi się podoba, ale z drugiej strony rozumiem, że kobieta od czasu do czasu potrzebuje zmian, choćby w ogrodzie . Pozdrawiam.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
LadyR 11:06, 20 lip 2014


Dołączył: 12 lip 2014
Posty: 130
A ja tu dzisiaj chodziłam po ogrodzie i myślałam, co tu gdzie przesadzić i o zgrozo co nowego dokupić.
____________________
pozdrawiam Ania Jak to uporządkować?
Donia72 11:10, 20 lip 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Witaj Aniu Obejrzalam Twoj watek i mi Twoj ogrod sie podoba. Masz bardzo duzo roslinek, tak kolorowo jest u CiebieWatek sobie zaznaczam, zebym mogla Cie odwiedzac
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
LadyRose 20:43, 20 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 18
a mnie się ten misz-masz podoba też bym chciała mieć tak piękne rośliny w ogrodzie jak TY (ale gdzie tam jeszcze..)
pozdrawiam cieplutko;]
____________________
Ogród młodej ogrodniczki
Fabiola 00:06, 23 lip 2014


Dołączył: 16 lip 2014
Posty: 73
http://www.youtube.com/watch?v=hrS2cU-lEpI
Może w czymś pomoże "gorący ogród"
____________________
Pozdrawiam Fabiola.
11:12, 21 sie 2014
Aniu, nie do wiary, Ty u mnie komentujesz a ja w tym samym czasie hasam po Twoim wątku ))
Piękna kolekcja roślin, powolutku poprzesadzasz, zobaczysz. To na początku jest tylko taki szok, że trzeba ruszyć roślinki. Mi jak każdy na forum pisał, że mam przesadzać to zawsze byłam na nie, a teraz to wciąż myślę, co by tu jeszcze przekopać. Na razie wszystko, co przekopałam jest ładne, jędrne, jedynie berberys trochę obwiądł, ale dostał wody i na razie ok. Zobaczę jak zimę przeżyją, ale Danusia i dziewczyny piszą, że jak coś się nie uda, to powstanie miejsce na coś nowego. I tego się trzymam. Porób plamy kolorystyczne, ja bym w niektóre plamy dała po drzewku na nóżce może? Hmm... nie wiem, tak głośno myślę.
LadyR 22:36, 24 sie 2014


Dołączył: 12 lip 2014
Posty: 130
Specjalnie dla Moniki pokażę jak szybko zarasta wolna przestrzeń w ogrodzie.





Starałam się pokazać podobnie zrobione fotki po kilku latach. Generalnie do zagęszczania i kolorowania rabat używam żurawek.

____________________
pozdrawiam Ania Jak to uporządkować?
LadyR 23:03, 24 sie 2014


Dołączył: 12 lip 2014
Posty: 130
Jeszcze takie fotki mojego buszu.



____________________
pozdrawiam Ania Jak to uporządkować?
23:20, 24 sie 2014
Anulka mówisz, że i u mnie taki busz się pojawi?
23:28, 24 sie 2014
Toż to szok! Rzeczywiście, wstrzymam się i zajmę bylinówką, a tu będę obserwować rozwój sytuacji. Dziękuję, za wstawienie fotek specjalnie dla mnie!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies