Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak to uporządkować?

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak to uporządkować?

Karol99 16:04, 18 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
ale ładniusio
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
LadyR 23:43, 22 sty 2015


Dołączył: 12 lip 2014
Posty: 130
Pokaże wam mojego pieska suczkę Gabi.



____________________
pozdrawiam Ania Jak to uporządkować?
andziurex 01:17, 23 sty 2015


Dołączył: 30 lis 2013
Posty: 299
O matulu, ale misz-masz! Jak Ty nad tym panujesz? To musi być mega pracochłonne ogarnąć taki busz. Jestem pełna podziwu. Faktycznie, ogród niepowtarzalny . Widzę że masz sporo żurawek, możesz zrobić z nich kolorowe obwódki rabat, tak jak u Lukiego. U Małej Mi też jest taki kolorowy "bałagan", może Cię za inspiruje.
____________________
Ania
Ala106 09:11, 23 sty 2015


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 685
Pooglądałam, poczytałam i bardzo mi się podoba . A ja takiego stanu zarośnięcia nie mogę się doczekać. Z tym kupowaniem i kolekcjonowaniem mam podobnie . Zdarza mi się jeszcze coś kupić, a potem biegać po ogrodzie i szukać miejsca, żeby posadzić . Choć po lekturze Ogrodowiska coraz rzadziej , staram się pilnować. Będę zaglądać do Twojego cudnego ogrodu.
____________________
Renata :-) Ogród na górce w zakolu wiślanym, Moje domowe - storczyki (phalaenopsis)
LadyR 21:42, 25 sty 2015


Dołączył: 12 lip 2014
Posty: 130
Aniu Alu dziękuję wam. Faktycznie mam sporo żurawek, ale pojedyncze egzemplarze i jest kolorowo. Ja cały czas kupuję, ale teraz inaczej, bo hortensje i trawki Tak przeciętnie to jak się zabieram za ogarnięcie ogrodu to schodzi mi z tym ze 2 tygodnie. Teraz to już chyba będzie krócej, bo wcześniej nawoziłam ziemię z pola ze świeżymi nasionami chwastów. Szczególnie wiosną dobrze się pieli, teraz się trochę pozmieniało i myślę, że szybciej ogarnę.











____________________
pozdrawiam Ania Jak to uporządkować?
Mysza 18:02, 26 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Kolorowo
Nawet nie wiesz jak ja chciałabym mieć już tak u siebie
Plany na wiosnę zrobione?
Pozdrawiam.
____________________
Gosia
LadyR 12:09, 28 sty 2015


Dołączył: 12 lip 2014
Posty: 130
Gosiu nie zauważysz kiedy i u ciebie będzie kolorowo Plany wiosenne mam, trochę przesadzania i nowe roślinki . Muszę głównie uporządkować rabatę od południa pod domem, bo tam jest najgorzej, obsypać wszystko korą, zrobić jedną alejkę z kamienia przez rabatę i postawić tam drewnianą studnię. Kocham te drewniane klimaty, a studnia miała być już w tamtym roku, ale Szwagrowi zeszło z altanką i nie zdążył. Dzisiaj ruszam do siania najpierw begonię semperflorens posieję, bo dużo jej ma być w moim ogrodzie.
Wiosno przybywaj, bo już się nie mogę doczekać na dalsze zmiany.












____________________
pozdrawiam Ania Jak to uporządkować?
Ala106 12:22, 28 sty 2015


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 685
Ale pięknie wiosennie się u Ciebie zrobiło .
____________________
Renata :-) Ogród na górce w zakolu wiślanym, Moje domowe - storczyki (phalaenopsis)
grazyna 12:25, 28 sty 2015


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Oprócz cudnego pieska masz przewspaniały ogród.
Aniu, wiem, że pod wpływem Ogrodowiska wszystkie chcemy zmiany w swoich ogrodach wprowadzić.
Lecz Twój jest dojrzały, ma swój styl, umiesz o niego dbać.
Drobne, kosmetyczne zmiany, które Ciebie uszczęśliwią byleby nie zaniechać obecnego charakteru jaki masz w swoim ślicznym ogrodzie
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
bartek_luberda 23:08, 30 sty 2015


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Fajne masz te kwiatki i piesek super
____________________
Ogródeczek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies