Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Basia - Mój Świat

Pokaż wątki Pokaż posty

Basia - Mój Świat

Ivvvona 16:11, 02 paź 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Limonkoewe żurawki raczej wolą cień lub półcień, bo na słońcu mają przypalane listki. Zależy jakie tam masz warunki. Może Lime Marmelade nadawała by się na słońce. A może zamiast usuwać kamyki to posadź w nich żurawki bordo lub pomarańczowe,one ładnie kontrastują z kamykami.

Widze że pomysł wiosennego spotkania się spodobał - więc oby do wiosny
____________________
W ogródku Iwony
basia3 20:45, 03 paź 2014


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
dziś ciężko pracowałam, z pergoli usunęłam, brzydko już wyglądające powoje jednoroczne, wsadziłam na ich miejsce bluszcz, chcę uzyskać bardziej zwartą zieloną ścianę.

chodziłam po ogrodzie i zdecydowałam.. na wiosnę powiększam rabaty, bo łyso jest bardzo a nie tak ma to wyglądać


w samym końcu na tle tuj powstanie nowa rabata jeśli klony się przyjmą to z klonami, bukszpanami i jałowcami płożącymi.




tą powiększę bo strasznie ciasno na niej się robi, pozostanie mniej więcej to co jest tylko będzie bardziej przejrzyście

tą też powiększę


narobię się jak dzika świna, ale oczami wyobraźni już widzę ewfekty
____________________
JEST DOBRZE :D
Janina 10:35, 07 paź 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Śliczny domek i wszystko wokól niego zadbane. Widzę że lubisz żwirek w ogrodzie u mnie też go nie brakuje.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Karolinek 21:32, 09 paź 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Basiu, zajrzałam z rewizytą i nie rozczarowałam się.Świetnie sobie radzisz, te zdjęcia z taczką, pokazują, że prac ziemnych się nie boisz Jakbym siebie widziała.

I plany na wiosnę już masz, poszerzanie rabat to normalka, żadna z nas się temu oprzeć nie może Fajnie, że u Ciebie jest jeszcze o co poszerzać.
Będę zaglądać. Pozdrawiam!
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
basia3 19:34, 10 paź 2014


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
naczytałam się i stwierdziłam, że może się udać w listopadzie będę szczepić sosnę nic nie kosztuje można spróbować.
z klonami chyba się udało po miesiącu oczka wyglądają zadziwiająco dobrze.
nie wiem co w zimę z nimi czy muszę je zabezpieczyć jakoś szczególnie, jesli ktoś wie proszę bardzo o poradę
____________________
JEST DOBRZE :D
basia3 19:37, 10 paź 2014


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
a z ciekawostek w maju w ogrodzie na korze wyrosły smardze nie odważyłam się zjeść, córka miała lekcję botaniki

____________________
JEST DOBRZE :D
basia3 19:40, 10 paź 2014


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
muszę uporządkować ten chaos trochę wszystkiego za dużo w skrzyniach

nie podoba mi się w przyszłym roku stawiam na bukszpan
____________________
JEST DOBRZE :D
Anias 20:12, 10 paź 2014


Dołączył: 31 lip 2013
Posty: 327
oj, pieknie będzie! będa podpatrywac jak robisz nowe rabaty może się naucze i dołącze do przemian!
okulizowanie- jeju nie znałam nawet tego slowa, muszę poszukać w necie na ten temat co i jak..
____________________
Ania-Ogród piękny mieć..
Ivvvona 20:36, 10 paź 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Widzę że masz wiele planów - będę kibicować Pozdrawiam
____________________
W ogródku Iwony
basia3 20:45, 10 paź 2014


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Anias napisał(a)
oj, pieknie będzie! będa podpatrywac jak robisz nowe rabaty może się naucze i dołącze do przemian!
okulizowanie- jeju nie znałam nawet tego slowa, muszę poszukać w necie na ten temat co i jak..


też nie znałam do tego roku

____________________
JEST DOBRZE :D
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies