Gdzie jesteś » Forum » Narzędzia i akcesoria » Taczki ogrodowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Taczki ogrodowe

marzena 23:21, 21 mar 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Mam prośbę do osób, które używają takiego sprzętu ogrodniczego, aby doradziły mi jakie taczki ogrodnicze/owe najlepiej kupić - mam spory kawałek ogrodu i widzę, ze nie obejdzie się bez nich...
Dzisiaj używałam starych taczek budowlanych, namęczyłam sie nieźle, bo są bardzo ciężkie i nieporęczne.
Szukałam na forum takiego wątku, ale nie znalazłam, więc założyłam
Popatrzyłam też w necie szukając taczek odpowiednich dla mnie ( nie za wielkich, solidnych, nie za drogich, nie za ciężkich itp , ale wolałabym uzyskać rady od Was, bo pewnie niejedna/en uzywa takiego sprzętu...
____________________
marzena O....!
Gardenarium 00:07, 22 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Taczka powinna być lekka, aluminiowa na kole z grubą dętką. Wtedy przyjemnie się pracuje. Ma zaokrąglone brzegi, żeby się nie pokaleczyć i nie uderzyć.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Martek 01:03, 22 mar 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
gardenarium napisał(a)
Taczka powinna być lekka, aluminiowa na kole z grubą dętką. Wtedy przyjemnie się pracuje. Ma zaokrąglone brzegi, żeby się nie pokaleczyć i nie uderzyć.
I Kochana Danusiu dodaj ,że wrzuciłaś foto taczki z napędem w galerii ze sprawozdania z Łodzi
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
marzena 18:57, 22 mar 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
no, dzieki za info , ale myślałam raczej o podaniu jakiejś propozycji firmy, typu tych taczek ...
zdążyłam tez zorientować się z grubsza, ze to powinny być taczki z metalu lekkiego, mieć dość długie końce do trzymania itp
moze ktoś poda mi takie dane ( nazwa firmy) - jeżeli np jest zadowolona/ny z taczek, ktore używa ?
____________________
marzena O....!
magdi 12:02, 12 paź 2013

Dołączył: 12 paź 2013
Posty: 1
Ja mam taczkę z firmy .... używam już ją dobrre kilka lat i musze przyznać jest nie zawodna. Polecam !
CebuleKwiatowe 22:25, 26 lis 2013

Dołączył: 23 kwi 2013
Posty: 93
Aluminiowa jest zdecydowanie najlepsza ze względuy na swoją wagę, ale takżei solidnosć, wytrzymałość. Moim zdaniem jak najbardziej warto, to się przydaje w każdym ogrodzie.
____________________
Gardenarium 13:28, 27 lis 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Marzenka domaga się firmy, ale ja mam taczkę dobrą a nie znam nazwy firmy. liczy się wygląd i solidność, pewnie wszystko i tam w Chinach produkowane jest Firma tu nic nie pomoże.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
CebuleKwiatowe 14:38, 27 gru 2013

Dołączył: 23 kwi 2013
Posty: 93
Ojz sama nazwa firmy może być problem bo tak szczerze mówiać to nie zwracam na to uwagi,co innego narzędzia elektroniczne czy jakiekolwiek inne do pielęgnacji ogrodu,wtedy tak. Taczka ma dla mnie drugorzędne znaczenie,liczy się to aby była lekka i solidnie wykonana.
____________________
Dominika11 11:19, 19 sty 2018


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
zastanawiam się nad kupnem takiej taczki ????

Pytanie czy ktoś ma i czy warto takową zakupić ???
A jeżeli tak to którą ??? Fotka nr 1 pojemność 155 litrów, waga prawie 8 kg, nr 2 pojemność 62 litry, waga prawie 3 kg

[zmoderowane]

____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Gardenarium 11:43, 19 sty 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Niewygodna w manewrowaniu, nie polecam. Kolumbryna nie taczka.
Jak wysypać ten żwir z takiej taczki? Trzeba siłacza.
Taczka to powinna być taczka a nie plastikowe nie wiadomo co.

Nie wklejamy nie swoich zdjęć
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies