Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pomóżcie stworzyć tu ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Pomóżcie stworzyć tu ogród :)

popcorn 06:48, 28 sie 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale słodziaki!!

Dokup 2 żółte berberysy i 1 czerwony, 3 czerwone wsadzisz gdzieś, a tutaj na korze dużo lepiej wypadną żółte - ciemnych na tle kory nie widać - jak sama zauważyłaś..
cudne wrzosy

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Ewa_w_ogrodzie 22:11, 29 sie 2014


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
Sesja super. Też mam czerwone berberysy bo bardziej mi się podobają i też na korze, tylko że już większe bo mają 2 lata, planuję podsadzić je zieloną żurawką z brązowym środkiem liści, mam nadzieję, że berberysy będą bardziej widoczne i że będą ładnie razem współgrały.
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
popcorn 10:42, 30 sie 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Fajny pomysł ze skarpetkami pod berberysy

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
AnetaScotland 12:13, 31 sie 2014


Dołączył: 31 lip 2014
Posty: 33
Pogrzebalam troche w ziemi, planuje dosadzic jeszcze z 2 roslinki ale nie wiem jakie. Myslalam o trzmielinie na pniu na srodku, albo dwoch hortensjach limelight.
____________________
Aneta: Maly ogrodek na polnocy Szkocji pomozcie-stworzyc-tu-ogrod
Ewa_w_ogrodzie 14:19, 31 sie 2014


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
popcarol napisał(a)
Fajny pomysł ze skarpetkami pod berberysy

pozdrawiam!


Hura może z czasem i ja się wdrożę i będzie ze mnie jakiś ogrodnik przez małe o, skoro Karolina zaakceptowała mój pomysł, to dobrze rokuje
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
Magda70 22:31, 05 wrz 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ewakatowice napisał(a)
Cześć Anetko,
Masz działeczkę z ogromnym potencjałem. Mam nadzieję, że wykorzystasz ukształtowanie terenu
Małe ogrody też mogą cieszyć.
zaznaczam


O tym samym pomyślalam uksztaltowanie super...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
AnetaScotland 11:31, 08 wrz 2014


Dołączył: 31 lip 2014
Posty: 33
Ale mialam piekny sen Pewnego popoludnia wracam do domu po pracy, wchodze do ogrodu i doznaje szoku. Okazuje sie ze pod moja nieobecnosc moj prywatny maz ktory nic w ogrodzie nigdy nie robi, pomalowal wyplowialy plot, postawill kamienny murek, polozyl brakujacy trawnik z rolki i co mnie najbardziej ucieszylo obsadzil calutki ogrod dokladnie tak jak sobie wymarzylam, mnostwo przepieknych duzych roslin, kwiatow, wszystko wygladalo cudnie. Rozczarowanie po przebudzeniu ze to jednak tylko sen - ogromne...
____________________
Aneta: Maly ogrodek na polnocy Szkocji pomozcie-stworzyc-tu-ogrod
popcorn 14:38, 11 wrz 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
uuu. daj mu to przeczytać, może coś zrobi??
____________________
Mój nowy ogródek
Wichura4ad 21:48, 11 wrz 2014


Dołączył: 13 lis 2012
Posty: 153
Witaj
Ogródeczek mały ale małe też piękne
Zapowiada się cudownie Sen może proroczy
Mam pytanie odnosnie szopki możesz pokazac jak wygląda od środka ?
____________________
Piotr
AnetaScotland 12:08, 12 wrz 2014


Dołączył: 31 lip 2014
Posty: 33
Duzo bym dala zeby sen byl proroczy ale juz mnie maz sprowadzil na ziemie, jak mu opowiedzialam co mi sie snilo to powiedzial ze mu sie snilo ze kupilam mu kilka par sluchawek kazde za kilka tysiecy funtow do tego jakies wzmacniacze i inne pierdolki Niestety M nigdy nie byl za bardzo chetny do DIY czy to w domu, czy w ogrodzie, dobrze ze mamy kolege budowlanca ktory zawsze pomoze, niestety ogrod sam sie nie zrobi.

Piotr, jezeli chodzi o szopke to narazie jest tam straszny balagan, po remoncie domu wszystko jest tam przechowywane (glownie farby, walki, jakies pily, panele, kafelki) i nie ma chetnych zeby jakos to zorganizowac, posprzatac.
A czemu pytasz? Nie widze linku w podpisie a chetnie bym zajrzala do Twojego ogrodu.
____________________
Aneta: Maly ogrodek na polnocy Szkocji pomozcie-stworzyc-tu-ogrod
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies