Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

lojalna_ 10:34, 09 lis 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
eee_taam napisał(a)


to sie nazywa odszarzanie )

a fotki zapodałaś superowe normalnie jakby jesieni nie było u ciebie


No dziś to już połowy liści mniej ....jesień jest zloca się graby ...lubię to . Justys obym tych planów doczekała ....
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 10:35, 09 lis 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Mala_Mi napisał(a)

Moje porwał wiatr a niedobitki odkurzacz


Poczochraj mojego ulubieńca


Anka czytam Cię i ściskam mocno ....Fidek tez pozdrawia fajnie by było gdybyś kiedyś osobiście ....)))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 10:37, 09 lis 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Sebek napisał(a)
Ukrzyżowane drzewa baaaardzo się mi podobają


Sebek gdybym ja wiedziała 3 lata temu że będę je mogła sobie kupić bo znajdzie się taki facet to owiele wecej by ich było w ogrodzie ....ja tez bardzo lubię takie ściany oby rosły fajnie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 10:39, 09 lis 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
ryska napisał(a)
Jola jak Ty to zrobiłaś, że nie ma u Ciebie roślin brzydszych i ładnych?
Cały rok uroda jednych podkręca inne.
Na dodatek fotki super jakościowo. Miło się ogląda, jak luksusowy katalog.



Reniu proszę ja tam zaraz się czerwienie . ... mnie się wydaje ze u mnie ciągle to samo i dość monotonne i nie ukrywam ze ta monotonii Lubie ale jeśli dostrzegasz różnorodność por roku to bardzo mnie to cieszy. Dzięki ♡♡♡
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
hanka_andrus 10:39, 09 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ogród obejrzałam, trawki cudne, a hakonki? Miodek! Pozdrawiam
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
hanka_andrus 10:39, 09 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ogród obejrzałam, trawki cudne, a hakonki? Miodek! Pozdrawiam
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
agata19762 10:41, 09 lis 2017


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Jolu u mnie olbrzymie rewolucje. Zaczęło się od zmiany pracy. Dostałam się do H&M na sprzedawcę. Szkolenie i otwieranie nowego sklepu. Po dwóch tygodniach od otwarcia awansowałam na kierownika administracyjno kasowego. Kolejne miesięczne szkolenie w Rz..ie. Ogród poszedł w odstawkę na chwilę...bo nie mam jak

Na wolnym ogarnę zaległości tylko po części...bo pogoda ròżna i dzień krótki. Dom też do ogarnięcia...zaległości...zatem rozumiesz.
Pozdrawiam☺
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
lojalna_ 10:41, 09 lis 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
anna_t napisał(a)

miałam wrażenie własnie ze ta coraz większa ilośc drzew to zasługa sasiadów... szkoda gadać co?
ja mam szczęście że pobudowałam się pierwsza bo i wyznaczyłam linie zabudowy i wysokość więc nikt mi z góry zagladac nie będzie.
ale ma to tez plusy, bardzo klimatycznie będziesz miała i to napewno wynagrodzi grabienie liści. btw wole grabienie we wlaśnym ogrodzie niż jeżdżenie na fitness


Drzewa to zasłona fakt ale też chciałam żeby było tak milej cieplej bardziej zielono....niestety roboty nie brakuje ale nadal Lubie to fest ))

A co do sąsiadów to ten brak taktu mnie zawsze będzie dziwił Buxiak
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 10:44, 09 lis 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
agata19762 napisał(a)
Jolu u mnie olbrzymie rewolucje. Zaczęło się od zmiany pracy. Dostałam się do H&M na sprzedawcę. Szkolenie i otwieranie nowego sklepu. Po dwóch tygodniach od otwarcia awansowałam na kierownika administracyjno kasowego. Kolejne miesięczne szkolenie w Rz..ie. Ogród poszedł w odstawkę na chwilę...bo nie mam jak

Na wolnym ogarnę zaległości tylko po części...bo pogoda ròżna i dzień krótki. Dom też do ogarnięcia...zaległości...zatem rozumiesz.
Pozdrawiam☺


Agatko gratuluję wreszcie coś fajnego i na stale ...Twój odwieczny problem mam nadzieje zniknal i dużo zdrówka dla młodzieży a reszta sama się dostosuje Buxiak
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 10:45, 09 lis 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
hanka_andrus napisał(a)
Ogród obejrzałam, trawki cudne, a hakonki? Miodek! Pozdrawiam

HaniU cieszy mnie to bardzo ze jesteś ...oby jutro po tej wichurze wszystko zostało na swoim miejscu )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies