Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

ewakatowice 14:46, 05 sie 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Jolcia witam się i u Ciebie.
Nie możesz „biadolić” tylko trzeba działać.
Skoro Danusia stwierdziła, że ratować = działać
Jak robiłaś opryski? Może mam wejść na te Twoje piękne drzewa i pomóc!
ściskam mocno
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
ewakatowice 14:46, 05 sie 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Jolcia dubelek
Szalony enter
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
lojalna_ 14:50, 05 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ewcia jak wejdziesz na górę to zapewne widok bedzie na Twoj cudny ogród i kudłacza zawołasz to tak blisko
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 14:52, 05 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kindzia napisał(a)
Przyleciałam z rewizytą i zaraz na cudnego piesia się natknęłam

Danusia wie co mówi, posłuchaj i spróbuj. Cień w ogrodzie jest zbawienny...u mnie go mało

A jakie rejony Śląska? Jeżeli to nie tajemnica?

Pozdrawiam



Ruda Ślaska Bliziutko Ewki
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
ewakatowice 15:13, 05 sie 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
lojalna_ napisał(a)
Ewcia jak wejdziesz na górę to zapewne widok bedzie na Twoj cudny ogród i kudłacza zawołasz to tak blisko



Ela jest również naszą krajanką
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4438-ogrod-w-skali-mikro-cz-ii

____________________
Ewa - miejsko&sielsko
lojalna_ 15:21, 05 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Tez juz sie byłam przywitać




Wracając do swierków to bardzo wysokie drzewa, pryskalismy szesc a na posesji u sasiadów sa kolejne i nikt ich nie pryska a ochojnik szaleje. W srodku gałezi sa zjedzone i mają przeswity, a nowe odrosty sa piekne i długie dzieki naszym staraniom. Niestety te długie gałezie maja swoj ciezar i obawiam sie ze beda sie łamały co juz sie dzieje. Jest tez problem z dojazem do nich poniewaz mamy tam skarpe. Sama nie potrafie sie przekonac do decyzji ich sciecia ale obawiam sie obserwując co sie z nimi dzieje ze nae starania na nic a zrobilismy juz sporo a nawet z powodu tych diałan narazilismy sie sasiadom
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Agnieszka_B 18:31, 05 sie 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Też przyszłam się przywitać.Będę z ciekawością podglądać jak działasz w ogrodzie. Twój Fido wzruszył mnie bardzo. Ja długo żyłam z dwoma goldenami. Jeden odszedł w ubiegłym roku, drugi w tym. Strata nieodżałowana - w przeciwieństwie do wszystkih dziur i innych strat które robiły w ogrodzie.

pozdrawiam seredcznie
____________________
zapach-ziemi
lojalna_ 19:16, 05 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Agnieszka_B napisał(a)
Też przyszłam się przywitać.Będę z ciekawością podglądać jak działasz w ogrodzie. Twój Fido wzruszył mnie bardzo. Ja długo żyłam z dwoma goldenami. Jeden odszedł w ubiegłym roku, drugi w tym. Strata nieodżałowana - w przeciwieństwie do wszystkih dziur i innych strat które robiły w ogrodzie.

pozdrawiam seredcznie



Witam serdecznie miło, ze wpadłaś, nie ma nic smutniejszego jak utrata przyjaciela. Nasz ma dopiero 9miesięcy ale uroczy z niego łobuz. Moje rewolucję ropocznę po pracach brukarskich przewidzianych nacwrzesien obecnie plany czysto kartkowe

Teraz tylko takie zmiany od marca oczywiscie nie sa one dorazne, marze o tarasie i kilku drzewkach ktore zasłonia mnie od drogi
Tak było w marcu
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 19:18, 05 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
A to moje swierki od srodka oj ;(
wasze tez tak wygladają w srodku?
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
malgorzata_s... 19:50, 05 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Jolu wpadam z rewizytą i czytam że Ty ze Śląska Górnego więc nie tak dalekoDomek śliczniusi to i ogród będzie śliczny niedługo
Co do świerków nie doradzę bo się nie znam wcale Tutaj jednak wielu specjalistów więc doradzą Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies