Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kamieniste początki Channach

Pokaż wątki Pokaż posty

Kamieniste początki Channach

Gardenarium 21:09, 15 sie 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Poczytaj, na Ogrodowisku nie lubimy szmaty, każdy zrywa, przygotuj się
Jeszcze będziesz mi dziękowała

http://www.ogrodowisko.pl/watek/736-mata-przeciw-chwastom
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Channach 21:11, 15 sie 2014

Dołączył: 18 cze 2014
Posty: 61
____________________
Aśka - Świat Channach
Channach 21:22, 15 sie 2014

Dołączył: 18 cze 2014
Posty: 61
A co polecacie na mojego przyjaciela Skrzypa.... Nie założę wrzosowiska (o ile ono tam ma racje bytu, jak on będzie rósł w takim natężeniu. Dziabie teraz skubańca raz w tygodniu bo niestety z pewnych powodów na przekopywanie nie mogę sobie pozwolić.
____________________
Aśka - Świat Channach
Channach 23:06, 18 sie 2014

Dołączył: 18 cze 2014
Posty: 61
Czy ktoś z Was ma sadzonki bażyny na sprzedaż? Cena na allegro 17-19 za krzaczek plus 20 wysyłka to ciut drogo, niestety w moim szkółkach nie maja
____________________
Aśka - Świat Channach
Channach 19:09, 03 wrz 2014

Dołączył: 18 cze 2014
Posty: 61
Podgoniłam trochę prace wokół wejścia, oto co z mężem stworzyliśmy :
góra wrzos, dół wrzos środek schodki z kamienia

____________________
Aśka - Świat Channach
Channach 19:20, 03 wrz 2014

Dołączył: 18 cze 2014
Posty: 61
I druga strona wejścia, która mi leży i nie wiem co ja mam tam zrobić by na razie wyglądało, a nie zjadło mi za dużo pieniędzy. Do wykorzystania mam cisy, bukszpany w dużej ilości, 3 cyprysiki Lawsona, i nie wiem czy je wykorzystać, czy dać coś zupełnie innego? W narożniku mieszka różanecznik, którego dostałam trochę na siłę i nie miałam gdzie posadzić, przy płocie posadzona jest trzmielina, już wchodzi powoli na siatkę. Góra to świerk srebrzysty na pniu trawy i żurawki.Tylko co posadzić na dole?? Ratunku

____________________
Aśka - Świat Channach
Channach 19:29, 03 wrz 2014

Dołączył: 18 cze 2014
Posty: 61
aaa i jeszcze to co przedtem było tylko narożnikiem z agrowłókniną, teraz przemieniło się w mini skalniak
____________________
Aśka - Świat Channach
wiewiora 19:52, 12 paź 2014


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
Witam serdecznie, mieszkam na Podkarpaciu okolice stalowej woli jestem zainteresowana żurawkami i hostami zaczynam urządzać ogród własnymi siłami bo niemam funduszy na tak dużą iwestycje na raz mile będą widziane inne roślinki i nasiona ,ggyby pani miała nadwyżki to jestem chętna koszty przesyłki w całości pokryje pozdrawiam Agnieszka
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
Tess 06:08, 11 cze 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Aśka, witaj na O. I nie stresuj się już na starcie - maty-szmaty rzeczywiście tu nie lubimy i rzeczywiście ona negatywnie oddziaływuje na roślinki. Ale pomimo tego nie wszyscy są kryształowi w tym zakresie
Ja swoją matę którą miałam na działce letniskowej zdjęłam po wejściu na O. i teraz przez calutki pobyt tam plewię, plewię, plewię. Już mi nawet sąsiedzi współczują Więc - coś za coś
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Channach 10:43, 30 lip 2015

Dołączył: 18 cze 2014
Posty: 61
Witaj Tess. Ja w niektórych miejscach mam nadal szmaty i o dziwo na razie rośliny zyją ;p
Gdzieniegdzie jest goła ziemia i dłubie chwasty. Niestety "górne" wrzosowisko wyginęło, zostało kilka roslinek i nie mam pojecia co tam zrobić by jakoś wyglądało
____________________
Aśka - Świat Channach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies