Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U BusyBee w ogródku...

Pokaż wątki Pokaż posty

U BusyBee w ogródku...

AgnieszkaW 07:28, 17 sie 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Podobnie zaczynałam jak Ty: dostępne iglaki, podarowane krzaczki, tanie krzewy kupowane często bez odmiany, bez nazw, no i zdobyczne 'skalniaki'. U Ciebie widzę piękny ogród, śliczne masz jeżowki, róże. Pozdrawiam i czekam na kolejne odsłony Twojego ogrodu
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Ogrodeczek 09:39, 17 sie 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
BusyBee napisał(a)
Teraz trochę Ogrodowiskowo...
Kilka miesięcy temu trafiłam na Ogrodowisko.
Moja historia jest taka, jak wiele innych. Ogrodowisko otworzyło mi oczy i zaczęłam się uczyć, odwiedzając Wasze ogrody
Pierwszy, niezwykły, był oczywiście Twój Danusiu Potem wiele innych, które chociaż są różne, łączy pasja i szacunek dla przyrody....

I tak ciągle się uczę i ciągle odkrywam nowe ogrody....


Pięknie!!! Cieszę się że się odważyłaś otworzyć wątek bo masz cudownie a jeżóweczka jest śliczna
Wspaniałe kompozycje na rabatach!

Wrzucaj foty tak się przyjemnie spaceruje i ogląda Twój ogród !!!


Buziaki
____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
BusyBee 10:07, 17 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
JoannA napisał(a)
Patrzę i patrzę Kasiu na Twój trawnik i gdzie tu tragedia. Gęsta murawa, chwastów nie wypatrzyłam. okulary se nawet założyłam coby lepiej widzieć
A że trochę podsechł przez upały i brak wody to nie tragedia, woda i nawóz i trawniczek będzie jak talala.
Chyba czas na sen, dobrej nocy Kasiu

Witam z rana, bo wczoraj na sofie zasnęłam. Taki arcyciekawy film oglądałam a i M-owe winko pewnie się przyczyniło
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 10:19, 17 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Cześć Gosiu Ja też się cieszę, że tu jestem Super,że mnie odwiedziłaś

Czułam się trochę jak bezdomna... bez tego swojego wątku. Ale przyznam, że wiele wspaniałych osób poznałam zaglądając to tu, to tam....A ile inspiracji!

Chopin trafia na moją listę jesienną. Szukam jeszcze czegoś ciemniejszego, raczej w tonacji różu niż czerwieni, o zwartym pokroju (bo na razie same jasne róże mi się podobają)

Jakieś propozycje????
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 10:24, 17 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
AgnieszkaW napisał(a)
Podobnie zaczynałam jak Ty: dostępne iglaki, podarowane krzaczki, tanie krzewy kupowane często bez odmiany, bez nazw, no i zdobyczne 'skalniaki'. U Ciebie widzę piękny ogród, śliczne masz jeżowki, róże. Pozdrawiam i czekam na kolejne odsłony Twojego ogrodu


Agnieszko droga, dziękuję za odwiedzinki. Twój ogród znam- podziwiam, że tak pięknie radzisz sobie z taaaaką powierzchnią

Będzie mi miło, że taka doświadczona Ogrodniczka czasami tu zajrzy
Mój ogród wymaga zmian, pomoc mile widziana

pozdrowionka
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 10:38, 17 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Dziękuję za odwiedzinki Józi i Gosi
Ta rabata powstała dzięki pomocy Asi, która na razie jest jedyną osobą z O, którą poznałam osobiście. Miałam z nią problem ( z rabatą nie Asią) bo tu straszszszna patelnia! Posadziłam lawendy, berberysy i 3 płożące różyczki knirps. Na razie dają radę...


____________________
U BusyBee w ogródku...
Juzia 10:40, 17 sie 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38239
Myślałam nad tymi różami....i zamówiłam The Fairy...chyba teraz troszku żałuję
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
dorciabe 11:03, 17 sie 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Kasia zadowolona jesteś z knirpsów, bo ja nie bardzo. Bardzo wiotkie gałązki, wszystko leży. Obciełam po przekwitnięciu i teraz siedzi takie nie wiem co
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
bdan 11:13, 17 sie 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Witam serdecznie.

Tez jestem na etapie wkomponowywanie róż w rabatki i tworzenia ogrodu.
Z chęcią będę zaglądać i zapraszam do siebie
BusyBee 11:20, 17 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
dorciabe napisał(a)
Kasia zadowolona jesteś z knirpsów, bo ja nie bardzo. Bardzo wiotkie gałązki, wszystko leży. Obciełam po przekwitnięciu i teraz siedzi takie nie wiem co


U mnie wypuszczają ciągle nowe gałązki i są samooczyszczające. Wiedziałam, że się kładą, one taki dywan maja tworzyć. Jak mi na tej rabacie się nie sprawdzą, czyli nie zagęszczą, to posadzę je gdzieś wszystkie razem (bo mam 4 krzaczki) jako 1 plamę. Mają intensywny kolor, będzie je widać....
____________________
U BusyBee w ogródku...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies