Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U BusyBee w ogródku...

Pokaż wątki Pokaż posty

U BusyBee w ogródku...

GosiaJoanna 14:06, 17 sie 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Witam Pszczółko ...pięknie u Ciebie Dodaję do obserwowanych ...buziaki
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
BusyBee 14:10, 17 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
GosiaJoanna napisał(a)
Witam Pszczółko ...pięknie u Ciebie Dodaję do obserwowanych ...buziaki


Dzięki Gosiu Asiu

Zapraszam do odwiedzin idę z rewizytą
____________________
U BusyBee w ogródku...
Ewa777 14:29, 17 sie 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18272
Witam, Kasiu, jesteś na Ogrodowisku dłużej niż ja i stąd masz już wielu przyjaciół. Przeczytałam cały Twój wątek. Bardzo podoba mi się w Twoim ogrodzie. Masz rośliny, które mi się podobają i pięknieje ze sobą połączyłaś. Ja teraz planuję rabatkę z różami płożącymi, lawendą i jeżówkami. U Ciebie to pięknie wyszło
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
BusyBee 14:38, 17 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ewa777 napisał(a)
Witam, Kasiu, jesteś na Ogrodowisku dłużej niż ja i stąd masz już wielu przyjaciół. Przeczytałam cały Twój wątek. Bardzo podoba mi się w Twoim ogrodzie. Masz rośliny, które mi się podobają i pięknieje ze sobą połączyłaś. Ja teraz planuję rabatkę z różami płożącymi, lawendą i jeżówkami. U Ciebie to pięknie wyszło


Witam nowego Gościa to prawda, zadomowiłam się już w kilku wątkach, ale wierz mi, tu się szybko zawiera przyjaźnie miło mi będzie odwiedzić Cię u Ciebie

Duuużo nas- zorientowanych ogrodowo i oby jak najwięcej..... dobrą robotę robi Danusia

Pozdrówki
____________________
U BusyBee w ogródku...
Ewa777 16:04, 17 sie 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18272
Jeżeli chodzi o Twój trawnik, to zwalczyłaś już te pędraki?
Ja chętnie swój posypałabym nawozem, ale niektórzy mi odradzają, że za blisko już jesieni i niedługo jesiennym mam posypać. Mi się wydaje, że jeszcze można sypnąć Yarę. Wrzesień jest u nas ciepły, czasami cieplejszy niż lato.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
BusyBee 16:25, 17 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ewa777 napisał(a)
Jeżeli chodzi o Twój trawnik, to zwalczyłaś już te pędraki?
Ja chętnie swój posypałabym nawozem, ale niektórzy mi odradzają, że za blisko już jesieni i niedługo jesiennym mam posypać. Mi się wydaje, że jeszcze można sypnąć Yarę. Wrzesień jest u nas ciepły, czasami cieplejszy niż lato.


Pędraki raczej zwalczyłam a u siebie yara mila sypnęłam 5 dni temu musiałam go ratować
____________________
U BusyBee w ogródku...
Ewa777 16:39, 17 sie 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18272
Ja chyba też sypnę. Do jesiennego jeszcze trochę czasu. A trawnik coraz bardziej wysycha mimo deszczów.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Magda_ 17:00, 17 sie 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Hej Kasiu fajnie, że zebrałaś się na odwagę. Jesteś fajnym przykładem na to jak ogrodowisko zmienia ludzi i ich myślenie zaznaczam i będę zaglądała
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
BusyBee 17:02, 17 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ewa777 napisał(a)
Ja chyba też sypnę. Do jesiennego jeszcze trochę czasu. A trawnik coraz bardziej wysycha mimo deszczów.


Też tak myślę, tym bardziej, że piszesz, że u Ciebie wrzesień ciepły: ) deszcze i nawóz dobrze mu zrobią
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 17:05, 17 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Magda_ napisał(a)
Hej Kasiu fajnie, że zebrałaś się na odwagę. Jesteś fajnym przykładem na to jak ogrodowisko zmienia ludzi i ich myślenie zaznaczam i będę zaglądała


Madziu masz przesympatyczny avatarek cieszę się, że jesteś. Odwiedzałam Cię już po cichu, niedługo przybędę w gości oficjalnie- kawkę zrób
____________________
U BusyBee w ogródku...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies