Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U BusyBee w ogródku...

Pokaż wątki Pokaż posty

U BusyBee w ogródku...

BusyBee 11:21, 17 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Juzia_G napisał(a)
Myślałam nad tymi różami....i zamówiłam The Fairy...chyba teraz troszku żałuję


Józiu też mam the fairy, ale u mnie choruje jakoś na plamistość, ledwie siedzi Może w następnym roku się obudzi....
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 11:25, 17 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
bdan napisał(a)
Witam serdecznie.

Tez jestem na etapie wkomponowywanie róż w rabatki i tworzenia ogrodu.
Z chęcią będę zaglądać i zapraszam do siebie


cześć Danusiu Fajnie, że jesteś Pewnie, że skorzystam z zaproszenia też planuję róże, tylko muszę uważać na mroźne zimy u mnie...
Czy już coś wybrałaś?
____________________
U BusyBee w ogródku...
ewakatowice 12:07, 17 sie 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Witam się cieplutko Kasieńko w Twoim osobistym OGRODZIE!
Dziwię się, że nieśmiało a wręcz ospale zbierałaś się do uchylenia tego zielonego dobrobytu!

Masz ogród, hmmm nazwałabym go dojrzałym nie ze względu na wiek roślin ale na to co osiągnęłaś. Przemyślane, zadbane,
Ech. Bardzo się cieszę, że mogłam nacieszyć się widokiem i jednocześnie Twoją obecnością na forum.

Związku, że róże na „tapecie” to wzdycham do Twoich
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
BusyBee 12:38, 17 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
ewakatowice napisał(a)
Witam się cieplutko Kasieńko w Twoim osobistym OGRODZIE!
Dziwię się, że nieśmiało a wręcz ospale zbierałaś się do uchylenia tego zielonego dobrobytu!

Masz ogród, hmmm nazwałabym go dojrzałym nie ze względu na wiek roślin ale na to co osiągnęłaś. Przemyślane, zadbane,
Ech. Bardzo się cieszę, że mogłam nacieszyć się widokiem i jednocześnie Twoją obecnością na forum.

Związku, że róże na „tapecie” to wzdycham do Twoich


Trafiłaś szybciutko do mnie cieszę się bardzo

Dzięki za miłe słowo dobra kobieto tak, róże na tapecie i dumam jak je sadzić coby bałaganu w ogrodzie nie było....A czasu coraz mniej, bo jednak chyba jesień nieunikniona......

pozdrowionka Ewcia
____________________
U BusyBee w ogródku...
Gocha 12:50, 17 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kasiu jaki kolor róż chcesz kupować. Znajdę i wstawię zdjęcia róż z wystawy w Końskowoli dla Ciebie u mnie . Ta moja róża o intensywnym różowym kolorze i kwiatach bardzo dużych, którą wstępnie uznałam jako Big Purple to chyba jest Parole. Zresztą sama zobacz zaraz spróbuję dać zdjęcia.Wstawię jednak trochę póżniej bo te mam w telefonie i muszę zgrać przy pomocy syna.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
BusyBee 13:08, 17 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Gocha napisał(a)
Kasiu jaki kolor róż chcesz kupować. Znajdę i wstawię zdjęcia róż z wystawy w Końskowoli dla Ciebie u mnie . Ta moja róża o intensywnym różowym kolorze i kwiatach bardzo dużych, którą wstępnie uznałam jako Big Purple to chyba jest Parole. Zresztą sama zobacz zaraz spróbuję dać zdjęcia.Wstawię jednak trochę póżniej bo te mam w telefonie i muszę zgrać przy pomocy syna.


Dzięki Gosiu chciałabym aby to nie były za wysokie krzewy, takie do około metra, w tonacji różu raczej niż czerwieni. Chętnie ciemniejsze, no i oczywiście mrozo i głupotoodpotne muszę wrócić do tej Twojej różowej......
____________________
U BusyBee w ogródku...
Gocha 13:31, 17 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
BusyBee napisał(a)


Dzięki Gosiu chciałabym aby to nie były za wysokie krzewy, takie do około metra, w tonacji różu raczej niż czerwieni. Chętnie ciemniejsze, no i oczywiście mrozo i głupotoodpotne muszę wrócić do tej Twojej różowej......


Kasiu mogę wstawić tylko zdjęcia kwiatów w wazonach bo tak były na wystawie a Ty sobie znajdź które Ci pasują kolorystycznie i sprawdź w internecie o nich bo ja ich niestety nie widziałam na żywo rosnących. Ale muszę jakoś zgrać z telefonu.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
gierczusia 13:40, 17 sie 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Cześć Kasiu.. Nareszcieeeeeee ...
A teraz oddałam sie do czytania , bo ledwo wejszła to juz 7 stron natrzaskała ... Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 13:50, 17 sie 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Melduję ,że przeczytałam od deski tzn od str 1 do str 7 lża mi się w oku zakręciła , kiedy poczytałam o Twoich początkach..iglaki .echhh..chyba wiele ogrodniczk to przerobiło ,ja też między innymi

Pokazuj wszystko pokazuj, bo mnie sie bardzo podoba

Ps.w różach nie pomogę bo mam AŻE jedną i to dopiero od tego sezonu
Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
BusyBee 13:53, 17 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
gierczusia napisał(a)
Cześć Kasiu.. Nareszcieeeeeee ...
A teraz oddałam sie do czytania , bo ledwo wejszła to juz 7 stron natrzaskała ... Ściskam


Witam Cię Kochana samo się natrzaskało, ale to tylko tak na początku, bo w ogrodzie niewiele, to i nie będzie co pokazywać. No chyba, że jakąś rewolucję dla mnie wymyślicie

A spotkanko udane jak widzę, aż żałuję, że mam tak daleko, już bym się wprosiła
____________________
U BusyBee w ogródku...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies