Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy...

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy...

JulkAd 23:26, 18 sie 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
I dubelek, więc spokojnej nocy
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
jazzy 00:42, 19 sie 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
malkul napisał(a)
jazzy - najpierw ugrzęzłam na pinach twoich a teraz mam nadieję że z czasem i na wątku


malkul! Nie uwierzysz, ale ja za Tobą tu przyszlam zwabilas mnie tu Ty!
To dzięki Tobie odkryłam Ogrodowisko Pewnie się domyślasz jak
Twój ogród, a przede wszystkim pomyslowosc, zapał i wytrwałość podziwiam od dawna, ale tak po cichu, bo zawsze jak wchodze do Twojego ogrodu to mnie jakoś zatyka
Miłej nocki
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jazzy 08:34, 19 sie 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
JulkAd napisał(a)
Trawa nie wiem jaka, ale iglak mi na cisa wygląda....ogrodowiskowa roślina....

Tak przypuszczalam, że to cis jakiś

...będziesz potrafiła wykorzystać...tylko podstawa to zaplanować, właśnie rysując, później przygotować listę zakupów, trzymać się jej i dopiero wówczas zacząć organizować ogród

Tworze sobie powoli listę roślin, które widzialabym u mnie, i które nadawałyby się pod względem warunków, np.podoba mi się Miłorząb i wyczytalam, że może rosnąć w pełnym słońcu, więc byłby idealny przed domem od frontu

oglądałaś Danusiowe ogrody? warto je zobaczyć, poszukać inspiracji...i trzymać się zasad....u mnie przy małym grodzie...

Oczywiście, że ogladalam Danusiowe dzieła sztuki To od nich się zaczęło
JulkAd, Ty masz mały ogród? Ja mam 6 arów minus z 1,5 ara, które zabrał dom.
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
JulkAd 19:15, 19 sie 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Ja mam 3,6 ara i na tym stoi dom, a ogród właściwie był od początku, ale powoli go odświeżam od dwóch lat i pomimo tego, że miszmaszu nie chciałam, to mimo chodem ciut zrobiłam....teraz będę naprawiać
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Magda_ 19:23, 19 sie 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Martuś a sama będziesz kombinowała z ogrodem czy wg gotowego projektu??
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
jazzy 21:16, 19 sie 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
JulkAd napisał(a)
Ja mam 3,6 ara i na tym stoi dom, a ogród właściwie był od początku, ale powoli go odświeżam od dwóch lat...


Kurcze, to masz jakby połowę tego co ja Ale jestem pewna, że i taką powierzchnię można cudnie zaaranżować i wiem, że Ci się to uda

Byłam u Ciebie Fajnie już masz. Jeszcze trochę i dopniesz swego Będę trzymać kciuki co byś nie miała za dużo chciejstw
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jazzy 21:20, 19 sie 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Magda_ napisał(a)
Martuś a sama będziesz kombinowała z ogrodem czy wg gotowego projektu??


Ja sama będę próbować . Po budowie domu jesteśmy juz nieźle wyplukani, trza pasa zaciskac Poza tym ja lubię takie wyzwania. Jak się uda to satysfakcja gwarantowana, a jak nie, to będę robić od nowa
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
pasjonatkaam... 21:41, 19 sie 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Witam,czuję swoim nosiskiem,że pójdziesz jak burza z tym ogrodemDopinguję!
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
jazzy 21:47, 19 sie 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Betula utilis 'Doorenbos'- zakochalam się w niej juz jakiś czas temu, a dzisiaj sobie o niej przypomniałam ujrzawszy kilka sztuk na tle szpaleru z tui. Cóż to był za widok!

A dzisiaj zaplonelam miłością bezwzględną do pewnej trawki, która rosła sobie na osiedlowym ogródku, nie jestem pewna co to jest, ale mam swoje przypuszczenie zrobię zdjęcie to od razu zgadniecie

A propos, tworze sobie taką własną listę zakupów. Potem ją wkleje. Może jakaś dobra dusza coś doradzi
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
JulkAd 21:56, 19 sie 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
jazzy napisał(a)
Betula utilis 'Doorenbos'- zakochalam się w niej juz jakiś czas temu, a dzisiaj sobie o niej przypomniałam ujrzawszy kilka sztuk na tle szpaleru z tui. Cóż to był za widok!

A dzisiaj zaplonelam miłością bezwzględną do pewnej trawki, która rosła sobie na osiedlowym ogródku, nie jestem pewna co to jest, ale mam swoje przypuszczenie zrobię zdjęcie to od razu zgadniecie

A propos, tworze sobie taką własną listę zakupów. Potem ją wkleje. Może jakaś dobra dusza coś doradzi


Lista zakupów...powodzenia zatem, pamiętaj o powtarzaniu roślin (daje fajne efekty)...a u Madżenki już byłaś? może i tam pooglądaj rabaty, też ma cudnie...i też nowocześnie, ale inaczej niż u Madzi

____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies