Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa

Pokaż wątki Pokaż posty

Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa

katarzynkak 09:50, 05 wrz 2015


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Cudowny wątek. Dodaje do obserwowanych

Czy mozesz napisac jaki jest koszt wybudowania takiej deszczowni?Czy robiłas ją czy kupiłas gotową?

Odnosnie róż tych, co tak cudnie kwitną, przypominaja mi torche moje kimono.

pozdrawiam.
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
Monika76 20:25, 10 wrz 2015


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
Ogród śliczny, meble z palet fantastyczne, woda w ogrodzie boska- pod każdą postacią.Pozdrawiam
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
Flower1 21:29, 14 wrz 2015


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
No wlasnie ,znowu przelecialam watek.Cudowny ogrod .Tak jak wiele osob jestem zauroczona tymi rozami .Moze jakas madra glowa dopomoze,co to jest za odmiana ??niewatpliwie sa wspaniala ozdoba ogrodu sama mam na nie chrapke pozdrawiam !
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
czeresniowap... 11:55, 25 paź 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
Serdecznie pozdrawiam wszystkich odwiedzajacych i dziekuje za miłe słowa przepraszam ze na zadane pytania odpowiem po tak długim czasie.
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
czeresniowap... 11:59, 25 paź 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
Flower1 napisał(a)
Rzeczywiscie roze piekne ,tyle kwiatow .Mam pytanko katalpy masz w pelnym sloncu? bardzo mi sie podobaja..i jeszcze jedno : czy to sa stare roze?

Tak, katalpy rosnia w słoncu , a roze jesli Ci chodzi o to ile lat mieszkaja u mnie to około 6-7 lat
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
czeresniowap... 12:04, 25 paź 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
L00zak napisał(a)


Witam!
Gratuluję ogrodu, jestem na etapie przygotowania do budowy pergoli. Interesuje mnie taki baldachim rozsuwany, piszesz, że zakupiony w Praktikerze, czy to jeden rozmiar? Jak się sprawuje, w słońcu, w deszczu? Czy jesteś zadowolona?

Baldachim sprawuje sie swietnie, poza tym ze troczki na ktorych wisi murszeja i trzeba wszyc nowe mocniejsze. N zime sciaga sie baldachim w bardzo prosty sposob, a w czasie deszczu sie go zsuwa
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
czeresniowap... 12:05, 25 paź 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
rozmiar baldachimu jest tylko jeden.
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
czeresniowap... 12:17, 25 paź 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
AnnaB napisał(a)
właśnie ta mogłabyś wytlumaczyć jak to jest zrobione? cudne i oryginalne



koszt deszczownicy zalezny jest od materiałow jakich do niej uzyjesz, moze kosztowac 1000 zł a moze i 10000 hi no moze przesadziłam moze byc z drzewa z betonu z blachy co ci sie zamarzy , jest potrzebny zbiornik na wode najlepiej z pokrywa, bo to obieg zamkniety , pompa kawałek weza w ktorym zrobiz dziury np rozgrzanym gwozdziem , i jak chcesz to mozesz ja podswietlic ledami zewnetrznymi. Ja wszystkie elemety wodne mam na pilota, bo to jest po prostu wygodne , oswietlenie ledowe tez . W tym celu potrzebujesz takiej zewnetrznej wtyczki ktora wpinasz do kontaktu , kupuje sie ja razem z pilotem .
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
czeresniowap... 12:17, 25 paź 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
AnnaB napisał(a)
właśnie ta mogłabyś wytlumaczyć jak to jest zrobione? cudne i oryginalne



koszt deszczownicy zalezny jest od materiałow jakich do niej uzyjesz, moze kosztowac 1000 zł a moze i 10000 hi no moze przesadziłam moze byc z drzewa z betonu z blachy co ci sie zamarzy , jest potrzebny zbiornik na wode najlepiej z pokrywa, bo to obieg zamkniety , pompa kawałek weza w ktorym zrobiz dziury np rozgrzanym gwozdziem , i jak chcesz to mozesz ja podswietlic ledami zewnetrznymi. Ja wszystkie elemety wodne mam na pilota, bo to jest po prostu wygodne , oswietlenie ledowe tez . W tym celu potrzebujesz takiej zewnetrznej wtyczki ktora wpinasz do kontaktu , kupuje sie ja razem z pilotem .
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
czeresniowap... 12:27, 25 paź 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
coban napisał(a)
Witam, ogród nietuzinkowy, wyróżniający się architekturą ogrodową. Mnie interesują donice wokół tarasu. Sama planuję wokół tarasu zbudować donice z cegły, tyle że u nas taras drewniwny jest bardzo wysoki 1m nad ziemią i obawiam się że konstrukcją może nie wypalić jak przyjdą murarze i usłyszę.....to się Pani nie da dlatego chcę podpytać jak to wygląda u ciebie, jakiej szerokości masz donice, jakiej wysokości, czy robione były na fundamencie (jak głębokim), czy są specjalnie jakoś zbrojone...itp. proszę o trochę szczegółów
ps. .....a róże w donicach to już nie powiem ale napatrzeć się nie mogę....the fairy to chyba nie jest

W tej chwili nie mam mnie w Pl wiec nie mam jak wyjsc do ogrodka co by pomiary zrobic , ale z tego co pamietam to od strony tarasu 80 cm a od drugiej strony 1m -120 cm , fundamenty oczywiscie były , sa niezdbene , nie pamietam juz jak duze ale lepiej niech beda wiekrze niz za mała , zeby ci pozniej wszystko nie pekało . W srodek wsadziłam styropian i groba folie na boki , bo w moim przypadku rosna tam roze wiec wolałam co by miały ciepło.
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies