Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony AZYL

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony AZYL

dominka 11:55, 14 kwi 2020


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Agi2006 napisał(a)
Aga ale sesleria fajnie Ci się już zazieleniła i ma kotki... I jaki porządeczek u Ciebie!!!! Wydaje mi się czy to powojnik Ci rusza przy gabionie? Jaki to?




Aga dziękuję
Tak ładnie zieleni się powojnik. Zasadzony w poprzednim roku, więc pierwsza zima za nami. To odmiana President.
Obok miałam odmianę Multi Blue- ma pełny środek- niestety nasz kochany piesek wiosną wygryzł mi. Muszę dokupić.
Mam długi gabion i chciałam mieć jednokolorowe kwiaty, ale nie takie same, stąd różnica w odmianach.

Swoją drogą bardzo podoba mi się odmiana Maria Skłodowska- Curie. Biała i pełna- też by mi pasowała
____________________
Aga- Zielony AZYL
Agi2006 12:12, 14 kwi 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
no ja właśnie nad ta skłodowską się zastanawiam. Ale muszę wygooglowac tez te odmiany co Ty podałas. Szukam jakiejś na mocno słoneczne stanowisko.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
AnnaMS 12:58, 19 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Agnieszko Piękne widoczki pokazujesz jaki porządeczek, tylko pozazdrościć. Pięknie trawy ruszyły.
W tym roku skupiłam się na mini sadku, na sadzeniu krzewinek owocowych i truskawek, ogródek musi jeszcze poczekać, tak z grubsza ogarnięty ale jeszcze dużo pracy w nim. Popatrzyłam na Twoje fotki i chyba ja ruszę swoje cztery litery i coś świeżego cyknę. Pozdrowionka
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
dominka 16:04, 19 kwi 2020


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598




Ice dance kwitnie





Trzęślica modra 'Variegata' Molinia carulea. I hakone




Jeżówka Honeydew Echinacea

Szałwia omszona Blauhuegel i grab fastigiata


____________________
Aga- Zielony AZYL
dominka 16:14, 19 kwi 2020


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598




Trzcinnik KF

Umbra




____________________
Aga- Zielony AZYL
KasiaWB 17:43, 19 kwi 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Aga nareszcie więcej zdjęć jak cudnie masz i wszystko już ruszyło i to jak. U Ciebie cieplej i zaciszniej chyba
Ja również dz... ale mi niespodziankę zrobiłaś
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
dominka 08:44, 20 kwi 2020


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Kasiu u mnie wietrznie, nawet bardzo. Działka jest na wzniesieniu, nasadzenia jeszcze małe. Najcieplej jest od wschodu a tam mam najmniejszą rabatę
Jak patrzę na wiosnę w innych ogrodach to ja muszę dłużej w swoim czekać na taki efekt.

Nie mogę sobie przypomnieć nazwy trawki z pierwszego zdjęcia....szukam, szperam...
____________________
Aga- Zielony AZYL
dominka 10:12, 20 kwi 2020


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
znalazłam turzyca "Evergold"




niedzielny wypiek
____________________
Aga- Zielony AZYL
dominka 14:51, 20 kwi 2020


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
AnnaMS napisał(a)
Witaj Agnieszko Piękne widoczki pokazujesz jaki porządeczek, tylko pozazdrościć. Pięknie trawy ruszyły.
W tym roku skupiłam się na mini sadku, na sadzeniu krzewinek owocowych i truskawek, ogródek musi jeszcze poczekać, tak z grubsza ogarnięty ale jeszcze dużo pracy w nim. Popatrzyłam na Twoje fotki i chyba ja ruszę swoje cztery litery i coś świeżego cyknę. Pozdrowionka



Ania ruszaj 4 L, ruszaj czekam na foto, Ty robisz śliczne zdjęcia!
____________________
Aga- Zielony AZYL
AnnaMS 16:20, 20 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
dominka napisał(a)



Ania ruszaj 4 L, ruszaj czekam na foto, Ty robisz śliczne zdjęcia!

Oj Agnieszko , dzięki, telefonem tyle o ile ... nie mam co focić, coś cyknęłam ale nie wiem kiedy wstawię ... Masz więcej pięknej wiosny
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies