Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony AZYL

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony AZYL

Agi2006 11:37, 11 sie 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Muszę dokładnie przyjrzeć się moim rozplenicom. Na pierwszy rzut oka jeszcze nic nie widać. Ale kwitną u mnie pseudo gracki a świdosliwy zaczynają zmieniać kolor liści. Jak nic jesień się zbliża. Tylko temperatury jeszcze iście wakacyjne
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
dominka 14:32, 11 sie 2020


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
alis napisał(a)
Ojjj, nieubłaganie jesień się zbliża


Ala korzystajmy z lata Póki pogoda nas rozpieszcza
____________________
Aga- Zielony AZYL
dominka 14:34, 11 sie 2020


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Agi2006 napisał(a)
Muszę dokładnie przyjrzeć się moim rozplenicom. Na pierwszy rzut oka jeszcze nic nie widać. Ale kwitną u mnie pseudo gracki a świdosliwy zaczynają zmieniać kolor liści. Jak nic jesień się zbliża. Tylko temperatury jeszcze iście wakacyjne



Aga u mnie też gracek wypuścił ze 3 tygodnie temu kwiat- coś się pospieszył
Ja takie temperatury lubię, cieszę się każdym dniem
____________________
Aga- Zielony AZYL
dominka 11:04, 09 wrz 2020


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
____________________
Aga- Zielony AZYL
dominka 11:25, 09 wrz 2020


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
____________________
Aga- Zielony AZYL
Martka 11:59, 09 wrz 2020


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Jak pięknie, dech zapiera, gratulacje! Miskanty dorodne, hortensje - okazy zdrowia i urody , rozplenice robią świetną robotę bardzo mi się podoba, będę zaglądać pozdrawiam!
dominka 13:32, 09 wrz 2020


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Martka napisał(a)
Jak pięknie, dech zapiera, gratulacje! Miskanty dorodne, hortensje - okazy zdrowia i urody , rozplenice robią świetną robotę bardzo mi się podoba, będę zaglądać pozdrawiam!



Cześć Martka dziękuję za odwiedziny.
Byłam u Ciebie, ale nie mogłam zostawić śladu, zablokowałaś komentarze? Ale odhaczyłam do odwiedzania!
____________________
Aga- Zielony AZYL
Martka 14:28, 09 wrz 2020


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Dominka, dziękuję, na razie mam tylko taką trochę "utekstowioną" wizytówkę, bo nie miałam czasu na prowadzenie wątku. Od wiosny ruszę ostro ze zmianami w ogrodzie, otworzę też wątek, będzie mi miło, jeśli zechcesz coś podpowiedzieć, widzę, że ogromny kawał pracy wykonałaś w Waszym ogrodzie, pierwsze zdjęcia zawsze z perspektywy czasu duuużo mówią a póki co, zaglądam tu i podziwiam Twoje dopieszczone ogrodowe kąty
Jagodaa 14:39, 09 wrz 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Witaj Agnieszko, bardzo pięknie u Ciebie. Ogród bujny i wygląda na zdrowy . Bardzo zadbany .

Jaką masz odmianę lawendy? Piszesz, że jesteś z niej zadowolona, a ja chyba będę musiała swoją wymienić.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
dominka 15:52, 09 wrz 2020


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Martka napisał(a)
Dominka, dziękuję, na razie mam tylko taką trochę "utekstowioną" wizytówkę, bo nie miałam czasu na prowadzenie wątku. Od wiosny ruszę ostro ze zmianami w ogrodzie, otworzę też wątek, będzie mi miło, jeśli zechcesz coś podpowiedzieć, widzę, że ogromny kawał pracy wykonałaś w Waszym ogrodzie, pierwsze zdjęcia zawsze z perspektywy czasu duuużo mówią a póki co, zaglądam tu i podziwiam Twoje dopieszczone ogrodowe kąty




Zakładaj będziemy pisać!
____________________
Aga- Zielony AZYL
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies