Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata

Pokaż wątki Pokaż posty

Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata

aage 10:00, 01 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Macham serdecznie w ten pierwszy, październikowy, mglisty poranek
Jeszcze raz dziękuję za serdecznie przyjęcie i wszystkie przesympatyczne wpisy. Kolejny raz przekonuję się o tym, że panuje tutaj niesamowita atmosfera.
Życzę miłego dnia i wracam do Was wieczorem

Od rana ogród w diamentach



____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Scarlet08 12:17, 01 paź 2014

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 22
Witam , wspaniałe zdjęcia i piękny ogród
AgnieszkaW 12:27, 01 paź 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Witaj Agnieszko, nie znam jeszcze Twojego ogrodu, ale chcę go poznać, bo tekst powitalny piękny, fotografie takoż. Zapowiada się nietuzinkowy ogród do oglądania Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
omelka1 12:51, 01 paź 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Wow. Już pierwszy post intrygujący .Pierwsze zdjęcia zdradzają że to ciekawy ogród.Oczywiście zaznaczam i niecierpliwie oczekuję kolejnych odsłon.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
iwka 12:58, 01 paź 2014


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363


Och jak ta papryczka cudnie się tu wpasowała .
Witaj Agnieszko na ogrodowisku, cudnie masz.
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
MarzenaG 14:43, 01 paź 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 757
Ja również witam, cudowny ogród sie zapowiada, klimacik, szczegóły.Fotki śliczne, Pozdrawiam i zaznaczam do podziwiania
____________________
Niezdecydowana ogrodniczka
Dorota123 16:55, 01 paź 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witaj Agnieszko, przywiódł mnie tutaj intrygujący tytuł wątku. Pięknie piszesz i jeszcze piękniej pokazujesz, zaznaczam będę częstym gościem u Ciebie.
Niezwykłe jest piękno natury...niezwykłe możliwości ma człowiek by zatrzymać tak ulotne chwile...*
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
malkul 21:49, 01 paź 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Fajnie że dołączyłaś
Melduję się na podglądanie gdzie można przycupnąć?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
aage 23:17, 01 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Witajcie wieczorową porą
Ogień kominka, lampka czerwonego wina i pełen relaks...oj jak ja lubię te jesienne wieczory, kiedy czas jakby zwalnia, wydłuża się.

W ogrodzie coraz więcej czerwieni...




Głębokiego różu...



Rudości...



Limonki...



oraz soczystej zieleni...



Karabela napisał(a)
Aga, zwabił mnie piękny tytuł, pierwszy wpis wciągnął, zdjęcia zaciekawiły... czekam na więcej, chyba pojawia się kolejny piękny ogród do podglądania


Karabello Miło mi Cię gościć więcej będzie systematycznie się pojawiać a więc zapraszam

Ewkakonewka napisał(a)
Witam, bardzo to śliczne pokazujesz Czekamy na jeszcze


Ewuniu Cieszę, że podoba Ci się przestawiany świat

jalos napisał(a)
Fajnie, że założyłaś swój wątek.
Piękne zdjęcia robisz, piękne jest to co na fotografiach uchwyciłaś, ale najbardziej ujęło mnie jak niezwykle pięknie napisałaś o przemijaniu lata.
Zaznaczam


Aguniu Z zamiarem powstania wątku trochę się wahałam, jednak zdecydowałam, że będzie mi miło być pełnoprawnym uczestnikiem tak przemiłej społeczności.
Stąd nie chce się wychodzić. Fotografia daje mi niesamowite pole do popisu na ukazywanie wrażliwości otaczającego Nas świata. Słowo pisane od zawsze było mi bliskie i czasem lubię się oddać krążącym w głowie myślą i ujęciem wszystkiego na piśmie. Czytaj jakby bardziej rozumiemy, doświadczamy

lojalna_ napisał(a)
Witam kochana jak super ze załozyłas watek aaaaa jakkkiii!!!! Dopracowane fotki piekne ujecia i cudne widoczki pieknie


Papryczka figlarna


Jolu Dziękuję za przemiłe przyjęcie
Cieszę, że wszystko to co napisałam i pokazałam składa się na jedną, zgraną całość. Lubię ład, porządek, dopracowanie czasem na pozór niewidocznych detali, elementów....wszak wszystko to tworzy ogród, jak i sama nasza wrażliwość na otaczający nas świat i nasze podejście do matki natury.
Łatka figlarnej papryczki przypięta

asica napisał(a)
Już pierwszy wpis i pierwsze fotki pokazują, że wątek będzie nietuzinkowy. Pozdrawiam Asia


Asiu Będę się starać aby nie było nudno

Magda_ napisał(a)
A może jeszcze jakieś foteczki się znajdą ??


Madziu Fotek setki a może i tysiące...ogród mały a więc nie mogę wszystkiego odkryć od razu

reniuniek napisał(a)
Aguś, zaskoczyłaś mnie Wiedziałam, że otworzysz TU wątek, ale nie spodziewałam się, że tak szybko Cieszę się
Zdjecia jak zwykle, rewelacja!


Reniu Witaj kochana tej jakże innej czasoprzestrzeni. Chyba zadomowilam się tutaj na dobre, będzie mi miło mieć Cię u swojego boku.
Całusy

Scarlet08 napisał(a)
Witam , wspaniałe zdjęcia i piękny ogród


Dziękuję za garść ciepłych słów i zapraszam ponownie

AgnieszkaW napisał(a)
Witaj Agnieszko, nie znam jeszcze Twojego ogrodu, ale chcę go poznać, bo tekst powitalny piękny, fotografie takoż. Zapowiada się nietuzinkowy ogród do oglądania Pozdrawiam serdecznie


Witam serdecznie kolejną imienniczkę dużo Nas tutaj
Ogród malutki a więc na zwiedzanie nie musisz rezerwować dużo czasu, jednakże będzie mi miło Cię gościć u siebie na dłużej. Mam nadzieję, że w każdej kolejnej osłonie będziesz odnajdywać coś miłego dla oka.
Serdeczności

omelka1 napisał(a)
Wow. Już pierwszy post intrygujący .Pierwsze zdjęcia zdradzają że to ciekawy ogród.Oczywiście zaznaczam i niecierpliwie oczekuję kolejnych odsłon.


Agatko Zapraszam na zielony rejs po wodach przyrody z wrażliwą do bólu pasjonatką zakochaną na zabój w życiu.

iwka napisał(a)

Och jak ta papryczka cudnie się tu wpasowała .
Witaj Agnieszko na ogrodowisku, cudnie masz.


Miał być czerwony, delikatny, jesienny akcent a więc padło na figlarną papryczkę Miło mi, dziękuję za przemiłe powitanie.
Buziam

MarzenaG napisał(a)
Ja również witam, cudowny ogród sie zapowiada, klimacik, szczegóły.Fotki śliczne, Pozdrawiam i zaznaczam do podziwiania


Na ogród składa się wiele składowych, miło, że zostały zauważone. Fotografia stała się pasją dzięki ogrodowi a dzisiaj już nie wyobrażam sobie dnia bez aparatu w dłoni. Rozgość się

Dorota123 napisał(a)
Witaj Agnieszko, przywiódł mnie tutaj intrygujący tytuł wątku. Pięknie piszesz i jeszcze piękniej pokazujesz, zaznaczam będę częstym gościem u Ciebie.
Niezwykłe jest piękno natury...niezwykłe możliwości ma człowiek by zatrzymać tak ulotne chwile...*


Natura sama maluje najpiękniejsze obrazy, ja tylko dopracowuję zgodnie z tym co podpowiada mi serce i uwieczniam na fotografiach ulotne piękno chwil. Człowiek ma w sobie niesamowity potencjał, jednak wiele zależy od jego wrażliwości, wyczucia, pojmowania świata. Ci będący na Ty z przyrodą czują jakby bardziej, prawda?

malkul napisał(a)
Fajnie że dołączyłaś
Melduję się na podglądanie gdzie można przycupnąć?


Po co się dłużej zastanawiać? wzięłam się w garść i jestem tutaj na dobre, pełnoprawnie i mogę Was gościć u siebie...zapraszam

____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
lojalna_ 07:29, 02 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Miłego dnia pomimo desszczu twoje zdjecia pomagaja przetrwac w lepszej formie zawstydzona jestem tym porzadkiem u mnie nadal plac budowy wieczny rozgardiasz a uwielbiam takie klimaty i porzadeczek
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies