Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata

Pokaż wątki Pokaż posty

Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata

AgaeM 11:00, 02 paź 2014


Dołączył: 13 cze 2014
Posty: 1268
Ja też na dłużej zatrzymałam się przy papryczce pozdrawiam ciepło.
Ogród romantyczny.


Z pikanterią papryczki.

____________________
szałwie czy lawendy
malkul 11:23, 02 paź 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Przysiadłam i lepiej kwitesncji bym nei ujała niż zrobiła to AgaeM
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
ewakatowice 11:32, 02 paź 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Aga, witam się oficjalnie
Będę częstym gościem ponieważ ogród jest nie tylko przepiękny ale taki z "dusza"
takie, które się nie tylko podziwa ale taki w którym chciałoby się zostać


____________________
Ewa - miejsko&sielsko
AgaeM 11:52, 02 paź 2014


Dołączył: 13 cze 2014
Posty: 1268
malkul napisał(a)
Przysiadłam i lepiej kwitesncji bym nei ujała niż zrobiła to AgaeM


____________________
szałwie czy lawendy
dorkow0 13:45, 02 paź 2014


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Witaj Aga...
Ogród masz piękny, delikatny... Pełen barw i cudów... Pokazuj, pokazuj... Bo cudowne zdjęcia robisz, wspaniale pokazujesz swoje skarby... Będę oglądać, ile razy tylko będę na O...
Serdeczności zostawiam i czekam na więcej...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
nicol21 22:55, 02 paź 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Fajnie, że założyłaś własny wątek... ogródeczek już dojrzały! No i fajny... może coś więcej pokażesz jeszcze
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
malkul 17:13, 03 paź 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
No i co koniec zdjęć? nie przetrzymuj nas tak
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
aage 00:06, 04 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Szalony tydzień za mną, pełen nowych, nigdy nie planowanych ról...godzina zasłużonego, piątkowego relaksu. Wszystko inne może poczekać, obowiązki nie zając pomimo panującej jesieni za oknem ciągle wypatruję najpiękniejszego...gram w zielone...a kto powiedział, że czerwień to bezapelacyjny symbol jesieni?





Jesień zmienną jest...oh ta kobieca natura



Zasyłam szeroki uśmiech, każdy moment jest dobry aby się nim dzielić

lojalna_ napisał(a)
Miłego dnia pomimo desszczu twoje zdjecia pomagaja przetrwac w lepszej formie zawstydzona jestem tym porzadkiem u mnie nadal plac budowy wieczny rozgardiasz a uwielbiam takie klimaty i porzadeczek


Jolu deszcz w końcu przestał padać, jednak poczułam, że zaczynają się długie dni bez słońca. Cóż trzeba będzie to jakoś przetrwać. Cieszę, się że moje kadry wywołuję uśmiech i przekazują pozytywną energię. Porządek lubię, jednak jesień strasznie śmieci każdy przez etap budowy kiedyś przechodził i nic co ludzie nie jestem nam obce. Będzie pięknie, całusy.

AgaeM napisał(a)
Ja też na dłużej zatrzymałam się przy papryczce pozdrawiam ciepło.
Ogród romantyczny.


Z pikanterią papryczki.



Papryczka fajna jest mały akcent a tak wiele mówi Miało być jesiennie...i w czerwieni. Dziękuję za miłe słowa...rozgryzłaś mnie po kilku słowach wstępu i po kilku zdjęciach...niepoprawna romantyczka w romantycznym ogrodzie, nie może być inaczej.
Ściskam mocno

malkul napisał(a)
Przysiadłam i lepiej kwitesncji bym nei ujała niż zrobiła to AgaeM

malkul napisał(a)
No i co koniec zdjęć? nie przetrzymuj nas tak


Ciesze się, że jesteś Zdjęć jest masę, tylko ja nie wyrabiam za zakrętach

ewakatowice napisał(a)
Aga, witam się oficjalnie
Będę częstym gościem ponieważ ogród jest nie tylko przepiękny ale taki z "dusza"
takie, które się nie tylko podziwa ale taki w którym chciałoby się zostać




Witam serdecznie w moich progach, w nowej dla mnie przestrzeni
Kolejny raz twoje słowa wprowadzają w mnie zakłopotanie. Staram się tworzyć swoją oazę, gdzie umysł wypoczywa a zmysły chłoną wszystko co mnie otacza. O ogrodzie z duszą zawsze marzyłam i ciągle dążę za wewnętrznym głosem. Może nie ma tutaj spektakularnych kompozycji i mega przestrzeni, zamysł był taki aby było ciepło, spokój, elegancja i prostota.
Miło, że masz ochotę tutaj zostać.
Buziaki

dorkow0 napisał(a)
Witaj Aga...
Ogród masz piękny, delikatny... Pełen barw i cudów... Pokazuj, pokazuj... Bo cudowne zdjęcia robisz, wspaniale pokazujesz swoje skarby... Będę oglądać, ile razy tylko będę na O...
Serdeczności zostawiam i czekam na więcej...


Cieszę, się że i w tej przestrzeni odnajduję starych, dobrych przyjaciół.
Pierwsze kroki zawsze są trudne, jednak lubię nowe wyzwania i doświadczenia...wszak to odważnych świat należy.
Obecne miejsce pobytu aktualne, jednak czuję, że to co kiedyś przyciągało...powoli wygasa. Dziękuję za przemiłe słowa...miło, że ktoś docenia każdą minutę pracę włożoną w tworzenie wymarzonego ogrodu. Czarodziej wymachujący różdżką, chcący zmieniać świat...czasem czuję, że jest jeszcze tak wiele do zrobienia. Zdjęć na pewno nie zabraknie, wszak wiesz jak ja to kocham
Tulę i zapraszam na dłużej obok mnie.

nicol21 napisał(a)
Fajnie, że założyłaś własny wątek... ogródeczek już dojrzały! No i fajny... może coś więcej pokażesz jeszcze


Serdeczny uśmiech na przywitanie
Z zamiarem założenia wątku nosiłam się trochę. Jednak ostatecznie stwierdziłam po co tracić czas?
Ogród dojrzały? może na taki wygląda lecz w obecnej formie ma dopiero 2 latka.
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Ewkakonewka 12:10, 04 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
2 latka ma ogród Kobieto dajesz nadzieję na piękno w przyszłości wcale nie tak odległej I zdjęcia miód
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
waldek727 13:32, 04 paź 2014


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Agnieszko.
Moje całe życie zawodowe było związane z pięknem ukrytym w detalach. Niekiedy w detalach ledwo dostrzegalnych gołym okiem. Dlatego też zainteresowałem się Twoim wątkiem i podziwiam ogród oparty na perfekcjonizmie. Są to szczególne ogrody które wymagają stałej pielęgnacji, oraz przy ich tworzeniu dużego zmysłu artystycznego, zachowania proporcji, znajomości doboru barw oraz poszczególnych struktur. Myślę, a nawet jestem przekonany, że w Twoim przypadku jest to wszystko na wysokim poziomie.
Pozdrawiam.
Waldek.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies