Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata

Pokaż wątki Pokaż posty

Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata

baraga1904 22:39, 04 paź 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...bardzo się cieszę że w końcu założyłas swój wątek...wspaniale jest oglądać taki piękny ogród z duszą i charakterem, zdjecia wspaniałe, klimatyczne...będę u Ciebie częstym gościem...może będzie kiedyś szansa na poznanie w realu, mamy w końcu wspólnych znajomych...
...pozdrawiam ciepło
Agnieszka
reniuniek 08:58, 05 paź 2014


Dołączył: 14 lip 2014
Posty: 36
Aguś, miałam ci pisać, że czekam na fotki traw i kulek a tu taka niespodzianka Super połączenie a fotki jak zwykle mistrzostwo!
Buziaczki.
____________________
Renata.
Luki 12:17, 05 paź 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Pytałaś czy widze różnice... owszem widze i to spore. Z tego co udało mi się zauważyc do dosadziłaś sporo bukszpanów, na rabacie pod pewnym elementem na początku działki rośliny mocno podrosły, a kolorystyka się ujednoliciła. Przy placyku jeszcze wiele nie pokazałaś, ale zaczęłaś strzyc jałowce i kulki bukszpanowe zawitały... ciekaw jestem jak teraz prezentuje się miejsce na prawo od placyku tam gdzie był lub nadal jest element wodny
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
anabuko1 13:04, 05 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
Witaj Aguś w piękny słoneczny dzień !!
Jakoś przypadkowo znalazłam cienie TUTAJ !!

Ogród wymuskany,tętniący rożnymi kolorkami,przyjemnie mi jest zawsze go oglądać .
Zdjecia jak zwykle, rewelacyjne!
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Enya73 20:13, 05 paź 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Wow, wow , wow Przepiękny ogród, super że go w końcu pokazałaś Ukrywać taką perełkę przed ogrodowiskowym światem, to nie przystoi

Zaznaczam, bo będę stałym gościem Pozdrawiam serdecznieI dzięki za odwiedziny u mnie, które nakierowały mnie na taki fantastyczny ogród
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
aage 22:32, 05 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Dzisiaj może mało ogrodowo....przepraszam
Są jednak takie momenty kiedy człowiek zastanawia się dlaczego już, dlaczego teraz?
36 lat to zdecydowanie za wcześnie Uwielbiałam Anię Przybylską

,,(...) nie odkładajcie na później miłości.Nie mówcie jej ,,Przyjdź jutro, przyjdź pojutrze, dziś nie mam dla ciebie czasu". Bo może się zdarzyć, że otworzysz drzwi, a tam stoi zziębnięta staruszka i mówi ,,Przepraszam, musiałam pomylić adres..." I pstryk, iskierka gaśnie". A.Osiecka




Wrócę...Życie jest bardzo kruche,trwa tyle co jeden od­dech i jed­no bi­cie serca
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Anias 23:13, 06 paź 2014


Dołączył: 31 lip 2013
Posty: 327
wrażliwa artystyczna dusza.. witaj Agnieszko.
tez uwielbiałam Anię.. los jest przekorny..
____________________
Ania-Ogród piękny mieć..
bdan 17:01, 07 paź 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Witaj Agnieszko.


Super, że założyłaś swój wątek, będziesz "na miejscu".

Zaznaczam do lektury, bo żadnego Twojego wpisu nie chciałabym pominąć.
Sebek 17:13, 07 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Aga, przepiękne robisz zdjęcia, ale miejsce do ich robienia również jest śliczne Zawsze podziwiam ludzi, którzy z taką lekkością tworzą i podają nam na tacy detale i szczegóły Ja się tego uczę, ale rzadko kiedy mi to wychodzi
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
aage 22:50, 07 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Czuję, że biegnę...wokoło pełno szeleszczących liści, trzaskających gałęzi. Oddycham jakby szybciej spoglądając na ten złoty październik.
Ogród dla wszelakich prac od kilku dni dostępny tylko w weekendy...doba za krótka, czuć panujące mgły, dokuczający, szybko zapadający zmrok.



Ewkakonewka napisał(a)
2 latka ma ogród Kobieto dajesz nadzieję na piękno w przyszłości wcale nie tak odległej I zdjęcia miód


Ogród w aktualnym kształcie i formie faktycznie ma dopiero drugi rok. Również nie sądziłam, że rośliny mogą tak szybko rosnąć i będę widzieć tak szybko efekt swoich założeń. Cierpliwość mimo wszystko to największa cnota ogrodnika. Dziękuję za miłe słowa od adresem zdjęć

waldek727 napisał(a)
Agnieszko.
Moje całe życie zawodowe było związane z pięknem ukrytym w detalach. Niekiedy w detalach ledwo dostrzegalnych gołym okiem. Dlatego też zainteresowałem się Twoim wątkiem i podziwiam ogród oparty na perfekcjonizmie. Są to szczególne ogrody które wymagają stałej pielęgnacji, oraz przy ich tworzeniu dużego zmysłu artystycznego, zachowania proporcji, znajomości doboru barw oraz poszczególnych struktur. Myślę, a nawet jestem przekonany, że w Twoim przypadku jest to wszystko na wysokim poziomie.
Pozdrawiam.
Waldek.


Waldku na wstępie chciałabym Cię serdecznie przywitać i podziękować za tam miłe słowa. W takich momentach jak ten nie wiem co powiedzieć. Od zawsze miałam wrażenie, że stoję z boku, że dostrzegam świat zupełnie inaczej niż moi znajomi, że czuję zupełnie inaczej, mocniej, bardziej. Wrażliwość z jaką patrzę na świat czasem przeszkadza, bo w dzisiejszych czasach liczy się tylko twarda skóra, skrywanie własnych słabości (wrażliwości). Uważam, że to jednak wewnętrzna siła, głośne wypowiadanie i dążenie do realizacji własnych planów, zamierzeń i spełnianie marzeń mówi o naszej mocy. Dążenie do perfekcji- faktycznie staram się aby wszystko wyglądało dokładnie tak jak sobie zaplanowała. Zdecydowałam się na ogród z półki formalne i faktycznie tak jak zauważyłeś, to ta grupa, która wymaga najwięcej pielęgnacji jednak odwdzięcza się elegancją, prostą wyrazu i zwyczajną atrakcyjnością miłą dla oka o każdej porze roku. Ogród tworzyłam etapami, często obserwowałam zachowania roślin na przestrzeni zmian pór roku a później dopracowywałam to co nie grało. Może i mam coś z duszy artysty...wszystko to co robię staram się robić na najwyższym poziomie i wyznaczać sobie każdorazowo wyższe poprzeczki. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie miłe słowa, pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie w moje progi



baraga1904 napisał(a)
...bardzo się cieszę że w końcu założyłas swój wątek...wspaniale jest oglądać taki piękny ogród z duszą i charakterem, zdjecia wspaniałe, klimatyczne...będę u Ciebie częstym gościem...może będzie kiedyś szansa na poznanie w realu, mamy w końcu wspólnych znajomych...
...pozdrawiam ciepło
Agnieszka


Aguniu i ja się cieszę, że stałam się pełnoprawną członkinią tej ogrodowej społeczności. Panuje tutaj niesamowity klimat i chyba to najbardziej mnie przekonało. Nie mówiąc już o kopalni wiedzy i inspiracji
Zamysł na ogród własnie był taki, aby wypracować swój własny styl jednocześnie tworząc ogród z duszą i charakterem. Cieszą mnie takie opinie, bo wiem, że została doceniona i dostrzeżona moja praca. Fotografia stała się pasją dzięki pasji ogrodowej Zapraszam serdecznie wirtualnie i w realu. Mam nadzieję, że nadarzy się nie jedna okazja na lepsze poznanie się oko w oko
Ściskam mocno i całuję

reniuniek napisał(a)
Aguś, miałam ci pisać, że czekam na fotki traw i kulek a tu taka niespodzianka Super połączenie a fotki jak zwykle mistrzostwo!
Buziaczki.


Kochana zaskoczyłam Cię Wg mnie to idealne zestawienie i cieszę się, że znalazło się w moim ogrodzie. Teraz tylko czekać na to aż rozrosną się trawy i nadają lekkości i zwiewności kompozycji, chociaż ciesze się z aktualnego wyglądu.
Aparat ostatnio poszedł w odstawkę, brakuje mi doby
Buźka

____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies