Gdzie jesteś » Forum » Powitania » dzień dobryyyy

Pokaż wątki Pokaż posty

dzień dobryyyy

anitan 15:09, 06 lis 2014


Dołączył: 14 wrz 2014
Posty: 860
Witam Was wszystkich serdecznie. Od jakiegoś czasu jestem stałym czytelnikiem forum. Na razie nie odważam się czegokolwiek doradzać, ponieważ od niedawna stałam się dumną posiadaczką domku z terenem na ogród. Całe życie mieszkałam w blokach więc wybaczcie amatorskie podejscie do tematu ogrodu. Uczę się. Gratulyję wszystkim, którzy maja już swoje ogrody, czująsięw nich spełnieni, a niektórzy nawet odznaczeni
Do "zobaczenia" w postach!
____________________
Anita zaczynam-od-zera-zobaczymy-gdzie-skoncze
boguslaw_r_ 16:34, 06 lis 2014


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Witaj Łodzianko, oglądaj czuj się jak u siebie i pokazuj co masz u siebie,
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
anitan 09:38, 07 lis 2014


Dołączył: 14 wrz 2014
Posty: 860
na razie mam w zasadzie... nic. Stan "zastany" Róg działki obsadzony tujami brabant do strzyżenia w żywopłot, próba ogarnięcia przedogródka (trawa powoli kiełkuje). Przesadzona na tył ogródka jodła koreańska i nabyta duża katalpa. Pośrodku wyrównanie ternu, z czego powstała skarpa (w najwyższym miejscu około 1m).

Na górnym terenie planujemy łąkę kwietną, na dole trawnik

Do zrobienia wiele, przez okres zimowy przemyślę jaki murek zrobić przy skarpie, rozplanujemy nawodnienie i prąd.

W tej chwili główny ogród wygląda tak:

teren około 900m

Skarpę chciałabym wykończyć czymś naturalnym, fajnie jakby także pełniła fukcje użytkową, np. do siedzenia przy palenisku, które planowane jest w miejscu obecnego gruzowiska z kamieni polnych zebranych z działki i spod tuj.

częściowo zaśmieciłam wątek Natemii, za co ogromnie przepraszam! tam trochę więcej o moich początkach, mam nadzieję, że uda się przenieść gdziekolwiek albo skasować
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5098-prosba-o-pomoc-w-wykonczeniu-rabat?page=2#post_7
____________________
Anita zaczynam-od-zera-zobaczymy-gdzie-skoncze
waldek727 10:05, 07 lis 2014


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Anita.
Nie musisz czekać na admina aby założyć swój własny wątek ogrodowy.
-kliknij w ,,Nasze ogrody".
-kliknij w ,,Nowy wątek"
-wpisz tytuł swojego wątku z którym wszyscy będziemy kojarzyć Ciebie i Twój ogród.
-napisz parę słów wstępu.
-wyślij
Od tej pory będziesz już miała swój własny ogrodowy pokoik na ,,Ogrodowisku".
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
anitan 10:06, 07 lis 2014


Dołączył: 14 wrz 2014
Posty: 860
zależałoby mi, żeby przenieść też odpowiedzi, które otryzmałam od forumowiczów. Da się?
____________________
Anita zaczynam-od-zera-zobaczymy-gdzie-skoncze
waldek727 12:11, 07 lis 2014


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Anito.
Najpierw załóż swój wątek a później wyślij Danusi wiadomość z prośbą o przeniesienie postów do konkretnego miejsca. Szefowa jak będzie dysponowała czasem to na pewno Ci pomoże.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
anitan 12:13, 07 lis 2014


Dołączył: 14 wrz 2014
Posty: 860
ok. dziękuje za pomoc
____________________
Anita zaczynam-od-zera-zobaczymy-gdzie-skoncze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies