Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

Kindzia 08:48, 01 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Mala_Mi napisał(a)
Kaśka.... co ja widzę...... nowy wątek... a ja dopiero sie melduję tak daleko... po prostu wstyd... ale się melduję
Ogród z łezką.... nazwa myli
Bo można z płaczem to pomylić
Lecz każdy kto Kindzię zna
To sie chichra tak jak ja


Już wierszem gadasz...
Cieszę się, że dotarłaś do mnie

Jeszcze na tym moim ogrodem nie płakałam, a Tobie nie powinno się z łzami kojarzyć, przecież byłaś od początku przy tworzeniu łezki

Zdjęcie ze spotkania u Bogdzi wygrzebałaś...ale było fajnie
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 08:49, 01 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Urszulla napisał(a)
Kasiu nadrabiam cały tydzień, spóźnione życzenia wszystkiego najlepszego

Dziękuję
Po tygodniu nieobecności nie da się forum nadrobić Ula
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 08:50, 01 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
boguslawa_madejska napisał(a)
Kasiu plan robót wykonałaś w ogrodzie?Zimno straszne brrrr.

Prawie...właśnie zimno nas wygoniło. Zaraz napiszę
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 08:51, 01 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
lojalna_ napisał(a)
Kasienko zaraz sie cieplej na serduszku robi jak jaka letnia dziwczyna po ogrodzie pachnacym lata buziam

Ania zdjęcie ze spotkania u Bogdzi wykopała Ciepło było wtedy bardzo i przyjemnie...przywołało mi wspomnienia z lata...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 09:00, 01 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Nie pisałam przez weekend, bo zajęta byłam
W sobotę przycięłam wszystkie róże do przyzwoitej wysokości przy wjeździe, oczyściłam z liści, czekają na kopce, zrobię je w piątek, już czas będzie. M z zięciem powiązali wszystkie trawy. Zostały mi dwie róże na salonowej i dwie między słupem do obrobienia przed kopczykowaniem...nie dałam rady, zimno było w sobotę jak diabli, na dodatek wiało bardzo. Czyli plan prawie wykonany...

Po południu w sobotę byliśmy u Ciocigosi, bardzo mile spędziliśmy wieczór

Gdyby nie to, że sprzedano mi paskudny katar i prycham prawie jak kocie, było by superzasto

Od czwartku ma w dzień puścić mróz, będzie można w weekend w Pszczynie brać się za okna. Potem w Zabrzu w tygodniu i zostanie czekać na śnieżne święta

Komputer został w Pszczynie, przez sklerozę. Dostęp do forum mam nieco utrudniony. Zostaje do południa w pracy, albo z telefonu...ale tego nie lubię bardzo!

Miłego dnia
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 09:20, 01 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Troszeczkę forum przejrzałam, połączyłam się w narzekaniu na zimno, pierwsze przygotowania do świąt pooglądałam...a teraz do pracy wracam. Do jutra Dziewczynki
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
alinak 09:29, 01 gru 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
ale się urzadzilaś tydzień bez kompa ....no ale w pracy zerkniesz ukradkiem ?
ją do świąt. to razie myślami przygotowana .dzisiaj mam nadzieję szka zrobić i z grzybami i z mięsem na zaś .gołąbki mam zrobione .pierniczki niet ..na drugi tydzień zaczynam od okien
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Kindzia 12:08, 01 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
alinak napisał(a)
ale się urzadzilaś tydzień bez kompa ....no ale w pracy zerkniesz ukradkiem ?
ją do świąt. to razie myślami przygotowana .dzisiaj mam nadzieję szka zrobić i z grzybami i z mięsem na zaś .gołąbki mam zrobione .pierniczki niet ..na drugi tydzień zaczynam od okien


Przerąbane...pierwsze prezenty już zamawiam, dobrze że z pracy mogę...nawet nie ukradkiem
To jesteś lepsza ode mnie Alinko. Dwa lata z rzędu narobiłam się z pierogami i uszkami, wcześniej robiłam i mroziłam...zawsze się potem rozlatywały, nie wiem co robię źle...muszę świeże widocznie robić
Pierniczkami zajmuje się córcia z wnusiem (on ozdabia), to przynajmniej to mam z głowy. Ale zaraz przyjdzie czas na robienie rolmopsów...też muszą odstać swoje. Chcę też wcześniej ryby kupić (nie jemy karpia), potem są bardzo drogie. Potrzebuję sandacza i halibuta, zawsze się nalatam i nigdzie nie ma...na końcu zawsze Makro zostaje...chyba w tym roku prosto do Makro uderzymy, najszybciej będzie.
O choinkach też już myśleć zaczynam, 3 muszę kupić

Pozdrówka
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
malgorzata_s... 16:08, 01 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Moje choinki już na tarasie Buziaki Kasiu, nie nagadałyśmy się Lepiej się czujesz??
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
alinak 19:40, 01 gru 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Kasia ja mrożę uszka i pierogi surowe , z tym że najpierw są poukładane w rządki na tackach do grilla ,a potem za jakieś dwie godz do woreczków i powietrze odsysam ,żeby mniej miejsca zajmowały .a do gotowania nie rozmrażam tylko rzucam zamrożone na gotującą wodę . mój czas to 8-9-10 min. wyjmuje jedną i sprawdzam . zazwyczaj to starcza . wiesz co chyba to jest tak że im człek się więcej stara i więcej o tym myśli to zawsze coś nie wyjdzie . a jak nie spina się to jakoś samo wychodzi .

kurcze zakichałam sprawę , bo zapomniałam mojej choinki wykopać z ziemi , jak mróz nie puści do świąt to kicha ...znowu muszę kupić nową ...ło matko a po to sobie co roku ja sadzę w worku żeby jesienią ozdabia mi schody wejściowe , więc bez problemu na wiosnę jak ją wsadzam to całe lato rośnie w ziemi tylko kopnąć i do doniczki ....
Kasia ...bez karpia ??? u nas nie przeszedłby ten numer ....w ogóle to u mnie 6 dań a jakbym liczyła wszystko osobno jak to niektórzy robią to chyba dwanaście spokojnie by chwyciło .
a trzy choinki to rozumiem ...dwie w Pszczynie ,jedna w Zabrzu ...zgadłam ?
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies