Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

Mirka 23:57, 29 gru 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Kasiu puk puk Co tam w zimowym ogrodzie słychać
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
sylwia_slomc... 16:12, 30 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Macham do Was Kochani
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Monia81 12:43, 31 gru 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
A już myślałam że Kasieńka się pojawiła, a tu cisza... Kasiu wszystkiego najlepszego w Nowym Roku pozdrawiamy i buziaki przesyłamy
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Kindzia 11:05, 09 mar 2021


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
...a zajrzałam dzisiaj
U nas wszystko w porządku, na tę chwilę mieszkamy w Gliwicach. Zostawiliśmy Zabrze synowi i jego rodzinie, niech mają Z mieszkania w Gliwicach jesteśmy zadowoleni, bardzo. Pszczyna poczeka na nas jeszcze, być może faktycznie do mojej emerytury, czyli coś koło 3 lat.
W ogrodzie rośnie sobie, trochę zdycha, trochę dosadzam. Szukam dziurek by jeszcze coś zmieścić. W tym roku przybędzie nam kostki, będziemy robić koło pod basen. A poza tym po staremu...wnusie rosną, na razie 3 sztuki mamy. Co jedno to bardziej przebojowe i z silniejszym charakterem...po kim toto ten charakter, nie wiem
Bardzo serdecznie pozdrawiam i do następnego razu
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Milka 14:17, 10 mar 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
To dużo się dzieje wracaj czasami do nas buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Basilikum 16:05, 10 mar 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Kasiu no po Babci na pewno

Ale sie juz stesknilam
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Ewa777 12:57, 11 mar 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Kasiu, jak miło Cię przeczytać
Już niedługo wiosna i na pewno wrócisz z pięknymi zdjęciami z Twojego cudownego ogrodu
U mnie na razie zima. Znowu sypie śnieg.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
eda 17:17, 08 kwi 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Kindzia napisał(a)
...a zajrzałam dzisiaj
U nas wszystko w porządku, na tę chwilę mieszkamy w Gliwicach. Zostawiliśmy Zabrze synowi i jego rodzinie, niech mają Z mieszkania w Gliwicach jesteśmy zadowoleni, bardzo. Pszczyna poczeka na nas jeszcze, być może faktycznie do mojej emerytury, czyli coś koło 3 lat.
W ogrodzie rośnie sobie, trochę zdycha, trochę dosadzam. Szukam dziurek by jeszcze coś zmieścić. W tym roku przybędzie nam kostki, będziemy robić koło pod basen. A poza tym po staremu...wnusie rosną, na razie 3 sztuki mamy. Co jedno to bardziej przebojowe i z silniejszym charakterem...po kim toto ten charakter, nie wiem
Bardzo serdecznie pozdrawiam i do następnego razu


Haa etat babcia to przyjemność i ciężka praca
powodzenia kochana czekamy na fotki jak nadarzy się okazja ściskam gorąco
zdrowia i wszystkiego dobrego buziaki

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
BASIA8 10:27, 08 cze 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Fajnie Kasiu że jesteśbądź troszkę częściej
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Kindzia 10:30, 08 cze 2021


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Przy okazji wpisu u Bogdzi zajrzałam do siebie. Dziękuję Dziewczynki na wiadomości i wpisy, pozdrawiam Was również bardzo serdecznie.

Ewcia, ciemierniki od Ciebie dalej na gliwickim balkonie, mają się dobrze. Małgosi zawilce też przetrwały bez szwanku. W drodze powrotnej z Gdańska oglądałyśmy mecz z Rosją, ale dostali po tyłku

U mnie wszystko bez zmian, szykujemy się do urlopu od 20.czerwca. Nikt z nas nie zaraził się tym paskudztwem, uchowaliśmy się. Teraz jesteśmy już w pełni zaszczepieni, to myślę, że może być tylko lepiej.

Czasami też mi Was brakuje...ale na razie nie ciągnie mnie na forum...

Często Was wspominam, nieraz rozmawiamy o Was z Kasią i Małgosią. Izuś, Irenko, Edziu, Basiu macham do Was

Pozdrawiam jeszcze raz bardzo serdecznie zaglądających czasem do mnie.
Do następnego razu
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies