Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

Kindzia 18:30, 24 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Kasya napisał(a)


Shalott jest piekna
Do rozu nie...ale mi do burgundow bardzo pasuje

O właśnie, Kasia potwierdza, że pasuje
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:32, 24 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
zawitka napisał(a)
Ładna

Wolę te z płatkami tylko płonnymi, ale mam już sporo hortek, to takie też mogą być
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:39, 24 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Jeszcze zapomniałam o pierwszych kwitnących u mnie miskantach. Dronning Ingrid, mimo ciężkiego życia u mnie w tym sezonie (bardzo późno przesadzane i odchorowały), już kwitnie.
Obok jeżówka, przywieziona w drugiej połowie sierpnia w zeszłym roku z Lublina bez kwiatów, okazała się piękną żółtąD



Druga okazała się białą niziutką - do przesadzenia.

Ten floks ładny, ale nie może skrzydeł rozwinąć, inne go zagłuszają. A ten drugi z tych, które lubię najbardziej, z oczkiem.






____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:48, 24 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Leilani ładnie kwitnie



Supreme Cantaloupe i z wymiany z Ciocią Gosią chyba Marmalade (już się przyjęły Małgoś)



Southern Belle i Secret Romance, będą zamieniane miejscami z liliami koło łezki, ciężko mają na obecnym miejscu...


____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
20:20, 24 lip 2018
Kindzia napisał(a)


Do burgundu będzie pasować, ona jest taka mandarynkowo różowa. Kwitnie ładnie, duży krzak zbudowała, jest nieco chaotyczna, jak to austinka, ale kwiatów nie trzeba oglądać na leżąco.

Łososiowe tulipany...pasowały by mi na cycusia Trza pomyśleć. Tylko muszę znaleźć takie nie z jednorocznych...


kupiłam róze w markecie za 5zł ...róza marki róza ...w tym roku zakwitła jest sztywna wysoka kolor lawendowy ...nie grymasi kwitnie .... i żałuje ze nie wziełam z tej partii innych kolorów ...zobacze tylko jak przezimuje ...bo ona jest z jesiennych golasków to pierwsza zima sie nie liczy

a mam lavender ice o sezon starsza ...juz pstrokata i bez liści i nawet półłydki nie osiagneła jeszcze nie jestem obrazona na róze ale kto wie czy market NN nie wygra i nie dokupie w tym roku jeszcze takich nonstop kwitnacych na sztywnych pędach

PS. wkleiłam foto ...i bede testowac chyba wiecej tych bez metki byle kolor tylko sie zgadzał i pasowała do reszty ....a róza ma tylko kwitnąć i najlepiej zeby pachniała
Kindzia 20:40, 24 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
eee_taam napisał(a)


kupiłam róze w markecie za 5zł ...róza marki róza ...w tym roku zakwitła jest sztywna wysoka kolor lawendowy ...nie grymasi kwitnie .... i żałuje ze nie wziełam z tej partii innych kolorów ...zobacze tylko jak przezimuje ...bo ona jest z jesiennych golasków to pierwsza zima sie nie liczy

a mam lavender ice o sezon starsza ...juz pstrokata i bez liści i nawet półłydki nie osiagneła jeszcze nie jestem obrazona na róze ale kto wie czy market NN nie wygra i nie dokupie w tym roku jeszcze takich nonstop kwitnacych na sztywnych pędach

Dobrze trafiłaś, jednak to loteria...

Ja mam kuku, bardzo starannie wybieram róże, ale i tak nie zawsze trafnie. Właśnie chcę się pozbyć Johna Betjeman`a Tylko muszę mieć wenę do szukania co w zamian.
I z Red Leonardo też się nacięłam, u mnie chorowite, i wprawdzie nieco wyższe w tym roku, ale ciągle z tych płożących
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
20:43, 24 lip 2018
Kindzia napisał(a)

Dobrze trafiłaś, jednak to loteria...

Ja mam kuku, bardzo starannie wybieram róże, ale i tak nie zawsze trafnie. Właśnie chcę się pozbyć Johna Betjeman`a Tylko muszę mieć wenę do szukania co w zamian.
I z Red Leonardo też się nacięłam, u mnie chorowite, i wprawdzie nieco wyższe w tym roku, ale ciągle z tych płożących


ja Louise odier kupiłam włsnie ..i juz mnie jolanka uświadomiła ze swoja wywala bo chorowita ....echhh ciekawe czy wytrwam z nią długo
Kindzia 20:45, 24 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
U mnie luiski z tyłu, to mi to tito, nie chce mi się przedzierać przez busz, żeby pryskać. Jakoś żyją, ale drugi raz bym ich nie kupiła. Chociaż pachną obłędnie
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
20:49, 24 lip 2018
Gardina rusza z drugim toczeniem ...super liscie ...bez plam jeszcze i oby jak najdłuzej
Kindzia 08:16, 25 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
eee_taam napisał(a)
Gardina rusza z drugim toczeniem ...super liscie ...bez plam jeszcze i oby jak najdłuzej

Dobrze, że dałaś jej szansę U mnie też zdrowa...i już ogromna, a roczna przecież
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies