Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

paradas 08:30, 16 kwi 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Jej, ja nie mogę na Twój wątek zaglądać...
Te ciemierniki i ta czarna szachownica! Piękne, gdzie Ty to wszystko wynajdujesz?
U Ciebie nigdy nie ma nudno, cała szata kolorów.
Te irysy w barwach ziemi, ciemne ciemierniki i szachownice są takim doskonałym dodatkiem do tych wszystkich pstrokatych roślinek.
Zastanawiam się czy nie zrobić sobie "czarnej" rabaty, dużo inspiracji w Twoim wątku
Kindzia 09:22, 18 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Margarete napisał(a)
Moje sasanki też opóźnione w porównaniu do twoich, dopiero wylazły i widać kolor. Ale w tym roku mam wrażenie że moje kępy jakby mniejsze były. Może to taki rok niesprzyjający sasankom... Mam trzy kolory - fioletowe najmocniej się rozrastają, białe tak średnio a te ciemnoczerwone licho.

U mnie został tylko ten jeden kolor. Teraz dwie białe dokupiłam. Ciekawe czy zechcą rosnąć
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 09:24, 18 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
ewsyg napisał(a)
Kasiu, piszesz, że słabo rosną u Ciebie sasanki. Corocznie wapnuj lub dolomituj im ziemię i daj im trochę obornika. U mnie słabo rosną cesarskie korony, a u Ciebie są bardzo ładne. Gdzie posadziłaś róże ? Ładną odmianę wybrałaś.
Pozdrawiam


Dostały teraz wiosną dolomitu. W zeszłym roku zupełnie o nich zapomniałam...
Korony też u mnie nie za bardzo...nie chcą się mnożyć i czerwona nie wylazła, ta jest nowym nabytkiem. Żółta wychodzi co roku, ale sama

Róże wymieniałam wzdłuż wjazdu do garażu. Bardzo starannie wybierałam odmiany. Mam nadzieję, że będę z nich zadowolona

Macham
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 09:26, 18 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
paradas napisał(a)
Jej, ja nie mogę na Twój wątek zaglądać...
Te ciemierniki i ta czarna szachownica! Piękne, gdzie Ty to wszystko wynajdujesz?
U Ciebie nigdy nie ma nudno, cała szata kolorów.
Te irysy w barwach ziemi, ciemne ciemierniki i szachownice są takim doskonałym dodatkiem do tych wszystkich pstrokatych roślinek.
Zastanawiam się czy nie zrobić sobie "czarnej" rabaty, dużo inspiracji w Twoim wątku


U mnie kwiecisto, to prawda Lubię kwiaty i już teraz kupuję sprawdzone odmiany. Ale zapewniam Cię, nie zawsze tak było

Czarna rabata...wiem, że Szefowa taką miała. U niej popatrz.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 09:30, 18 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzę Wam samych cudowności, aby wiosenne nowe życie zagościło na stałe w Waszych sercach

____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 09:31, 18 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
A u nas taki prezent...od wczoraj jest z nami Julcia Mamy prezent świąteczny

____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Gocha 09:36, 18 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Może mi się uda i pierwsza pogratuluję babci i synowi a przede wszystkim Basi. Cudna kruszynka Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Kindzia 09:56, 18 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Gocha napisał(a)
Może mi się uda i pierwsza pogratuluję babci i synowi a przede wszystkim Basi. Cudna kruszynka Buziaki


Tu jesteś pierwsza Małgosiu Mamy całe 54 cm szczęścia o wadze 3380 g. Dostała 10 pkt

Przekażę Buziaki
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Milka 09:59, 18 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gratulacje, ale sobie termin wybrała, cudna jest i jaka czuprynka
Życzę radosnego świetowania
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
danuta_szwajcer 10:10, 18 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Kasiu GRATULACJE, cudna kruszynka, niech zdrowo rośnie Macie cudny prezent na święta My juz razem mamy 7 wnucząt Buzka Kasiu
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies