Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

Kindzia 20:26, 12 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Mimo zimnicy roślinki poczyniły postępy







____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 20:28, 12 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042




____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Bogdzia 12:49, 13 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Śliczne tulipany a lilie jakie wysokie , u mnie dopiero z ziemi wychodza.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margarete 13:01, 13 kwi 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
O Jezu ruski rok tu nie zaglàdam. Nie jestem na bieżąco Kasiu co u ciebie. Widziałam tylko parę fotek ostatnich - wiosna wygląda u ciebie imponująco. Kolory już widać i jaki porządek w ogrodzie
Za sprawą twoich m.in.piękności liliowych i na w tym roku pierwszy raz w życiu kupiłam mi posadziłam lilie. Ha! Zobaczymy co mi z tego wyjdzie.

Jak tam ci a właściwie tobie i Rysiowi leci w nowym sezonie ogrodowym ? Jesteście bardziej tu w ogrodzie czy jeszcze u siebie w mieście ?
Jak wnuki ? Ja za swoimi tęsknię bo wyjechali daaaaleko całą rodziną na inny kontynent w związku z projektem zawodowym mojego syna i mam z nimi utrudniony kontakt, tylko telefoniczny i ta różnica czasu...ehhh. Wrócą ale póki co tęsknię
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
asiak 13:23, 13 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Ależ piękne tulipanki
____________________
AsiaDziałeczka Asi
mirkaka 20:39, 13 kwi 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9749
Bogdzia napisał(a)
Śliczne tulipany a lilie jakie wysokie , u mnie dopiero z ziemi wychodza.


U mnie to samo dopiero czubki pokazują.

Tulipany masz cudne i te cesarskie korony Piękne te żółte, wolę takie niż te pomarańczowe.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Kasik 10:23, 14 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Tulipanki przepiękne. Stoją jak druty i pewnie fajnie trzeszczą jak się je porusza. Bardzo to lubię - takie zdrowiutkie. Szachownica jak widzę kwitnie- mam nadzieje, że mróz ja nie potargał.

Fajnie, że wróciłaś na Forum- brakowało Ciebie. Ha, ha, ha
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kindzia 12:36, 14 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bogdzia napisał(a)
Śliczne tulipany a lilie jakie wysokie , u mnie dopiero z ziemi wychodza.


Śliczne, a jeszcze niedawno mówiłam, że już nie będę tulipanów dosadzać...ale sadziłam podobno te nie ginące. Na razie są drugi rok i się kocą

Lilie mam w różnym stadium Bogdziu, małe odrostki też


____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 12:43, 14 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Margarete napisał(a)
O Jezu ruski rok tu nie zaglàdam. Nie jestem na bieżąco Kasiu co u ciebie. Widziałam tylko parę fotek ostatnich - wiosna wygląda u ciebie imponująco. Kolory już widać i jaki porządek w ogrodzie
Za sprawą twoich m.in.piękności liliowych i na w tym roku pierwszy raz w życiu kupiłam mi posadziłam lilie. Ha! Zobaczymy co mi z tego wyjdzie.

Jak tam ci a właściwie tobie i Rysiowi leci w nowym sezonie ogrodowym ? Jesteście bardziej tu w ogrodzie czy jeszcze u siebie w mieście ?
Jak wnuki ? Ja za swoimi tęsknię bo wyjechali daaaaleko całą rodziną na inny kontynent w związku z projektem zawodowym mojego syna i mam z nimi utrudniony kontakt, tylko telefoniczny i ta różnica czasu...ehhh. Wrócą ale póki co tęsknię

Nie było mnie długo, jesteś na bieżąco Małgosiu

Jak w miarę dobrze posadziłaś, to już niedługo będą Cię kwiaty cieszyć Piękne kwiaty i jest dużo pachnących

U nas bez zmian, mieszkamy i tu, i tu. Wnuki w porządalu, teraz doszły mi dyżury strajkowe. Następna wnuczka na dniach, na razie jej dobrze w brzuszku synowej, najwidoczniej nie spieszy się.

O matko i córko...to tęsknisz Mus przeżyć, takie czasy...może polecisz ich odwiedzić? Ja uwielbiam latać, zresztą już niedługo znowu Na razie oglądam na niebie





Małgoś, bardzo się cieszę, że mnie odwiedziłaś Buziaczek
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 12:45, 14 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
asiak napisał(a)
Ależ piękne tulipanki


Rozkręcają się Czekam na pełnie kwitnienia tych, sporo ich mam



____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies