Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Feng Shui w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Feng Shui w ogrodzie

magnolia 11:38, 21 paź 2011


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
księgować dokumenty?- brrr, aż mnie ciarki przeszły. Nie dałabym rady.
Z Twoim ogrodem będzie dobrze, na pewno bo wiesz czego szukać, o co Ci chodzi. Nawet jeśli zrobisz małe błędy, to będą to drobiazgi do poprawki, nic poważnego na pewno.
____________________
moni 14:04, 21 paź 2011


Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 834
przepraszam wszystkich bardzo ale chyba wątków o tematyce feng shui w ogrodach jest kilka po co kolejny zakładać?.
____________________
Mona
moni 14:07, 21 paź 2011


Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 834
albo może te co były ( niestety) mojego autorstwa zostały skupione w jedno miejsce czyli tutaj.
____________________
Mona
dominikaaa 14:55, 18 lip 2013

Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 6
W sobotę (20.07) o godz. 10.30 w "Ogrodzie bez tajemnic" na TVR będzie o feng shui w ogrodzie Zapraszam do oglądania!
sonia 10:06, 22 maj 2017


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 3
Ja nie do końca wierzę w to, że urządzając mieszkanie lub ogród w stylu feng shui z dnia na dzień stanę się kobietą sukcesu, a pieniądze same będą mi się pchały do kieszeni. Zawsze byłam sceptyczna w odniesieniu do tego typu teorii, ale gdy urządzając swój ogród szukałam fontanny trafiłam przypadkowo na ten tekst http://www.marmuro.pl/blog/przydomowy-ogrod-wedlug-feng-shui/ i pomyślałam, że w sumie czemu by nie zastosować paru wskazówek... Dla mnie ogród w stylu feng shui to przede wszystkim miejsce, w którym się wypoczywa. Musi panować tam ład i harmonia, ale bez przesadnej ingerencji jak w ogrodach francuskich gdzie wszystko jest symetryczne i "od linijki". Powiem wam szczerze, że jestem bardzo zadowolona ze swojego ogródka i według mnie są to zasady uniwersalne, które można zastosować obojętnie czy się wierzy w feng shui czy nie.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies