Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod górkę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod górkę...

Mixtoorka 12:36, 18 sty 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. A jakieś zdjęcia zimowe ogrodu pod górkę może być nam wrzuciła? Ściskam mocno!
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
m_gocha 20:53, 06 mar 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Kasiu! Przeczytałam cały Twój wątek całe 1268 stron! Jestem pod ogrooooomnym wrażeniem Twojego ogrodu!
Pamiętam, że rozpoczynając w 2014r. swoją przygodę z O. natrafiłam na Twój wątek. To były też Twoje początki na O. Początkowo trochę przytłoczyła mnie ilość kamienia w ogrodzie. Potem gdzieś zagubiłam wątek (wtedy jeszcze nie wiedziałam, że można dodać do ulubionych )
Ostatnio pisząc prośbę o pomoc w zagospodarowaniu skarpy w moich ogrodzie ktoś podsunął mi link do Twojego ogrodu. Przyznam, że oniemiałam Cuuudo! Jakże on zmienił się w ciągu tych trzech lat! Rewelacja! Słów mi brakuje aby wyrazić swój zachwyt.
Jeżeli pozwolisz chciałabym się ciut zainspirować Twoimi rozwiązaniami. Fakt, że mój ogród też jest położony na zboczu ale jest bardzo maleńki Niestety stromizna nie ułatwia zakładanie rabat ani ich pielęgnację. Potrzebuję wsparcia w zagospodarowaniu mojej jednej skarpy - w porównaniu z twoimi to taka skarpunia
Czytam, że masz problemy z developerem Mam nadzieję, że uda Ci się z nim wygrać! Trzymam mocno kciuki!
Mam nadzieję, że z wiosną wrócisz na O.
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
sylwia_slomc... 00:00, 07 mar 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Jest tu Kto??? Jak tam Wasze sprawy udało się?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kacha123 10:42, 10 mar 2018


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Witajcie Kochani! Długo mnie nie było i niestety wątek "leży odłogiem". Zastanawiałam się nawet nad zamknięciem, bo czasu na prowadzenie wątku brak
Postanowiłam jednak, że zostanę w "okrojonej" formie i choć raz na jakiś czas wrzucę foty, jak mój kamieniołom obrasta.
Zaglądam do Was czasem cichcem, ale nie piszę, bo nie dam rady czasowo.
Co na górce?
Sprawa z deweloperem zakończyła się dopiero w lutym. Przy pomocy kancelarii prawnej i opinii biegłych udało mi się wyegzekwować odsunięcie muru oporowego od mojej posesji o kilka metrów i pozostawienie terenu między moim ogrodzeniem a ich murem na takim poziomie jak jest, oraz zastosowanie dodatkowych odwodnień. Teraz pozostaje tylko doglądać, czy budują zgodnie z projektem.
Jeśli chodzi o sam ogród, to nie ma się czym pochwalić. Wielkie wiosenne porządki dopiero przed mną. Jesienią nie było czasu poogarniać i teraz będę musiała się wziąć weekendowo do galopu. Liczę tylko na współpracę z pogodą
A wszystko przez to, że 13 października wstąpiłam na nową drogę życia - zawodowego oczywiście! Urządzam sobie swoje własne zawodowe gniazdko, co pochłania całkowicie mój czas. Teraz tyram podwójnie, żeby móc wreszcie iść "na swoje", co optymistycznie może uda się w maju
Dziękuję, że zaglądaliście i pozdrawiam Was mocno!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Juzia 13:57, 10 mar 2018


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
Uffff Kaśka!!!!

Dobrze, że u ciebie dobrze!
Ale zmuś się jednak wpadać na forum, bo tęskno

Trzymam kciuki za nową sprawę! Bardzo trzymam, bo wiem co to znaczy....też coś będę działać w tym roku

Czekam na fotki górki!!!!!!

Buzioki!



____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Elka 16:09, 10 mar 2018


Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 441
Tak się cieszę, że się w końcu odezwałaś. Już się martwiłam że stało się coś przez co straciłaś wszystkie chęci żeby do nas wpadać.
Trzymam kciuki, żeby Ci się wiodło "na swoim". Wiem, że to ciężka orka, ale jednak na swoim. Przytulam cieplutko
____________________
Elka Nieśmiałe pierwsze kroki
nawigatorka 16:49, 10 mar 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Ale super ze jesteś bądź! Choćby okrojona tez zamykanie przeszło mi przez myśl ciesze się ze z deweloperem jako tako
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
10:55, 11 mar 2018
obudziłaś się super

zamykanie wątku to słaby pomysł ((

zwłaszcza, że teraz jak roboty huk w ogorodzie to można sobie na forum przyjść po motywację i jak sie tak napatrzy co u innych to od razu człowiekowi więcej się chce ))

Macham wiosennie
Madzenka 15:52, 11 mar 2018


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Macham wiosennie, też dopiero sie obudziłam wiosennie na forum.
trzymam kciuki abyś znalazła choć chwile czasu dla nas
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zana 17:25, 11 mar 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
W takim razie wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Cieszę się, że się odezwałaś i że wszystko jakoś w miarę dobrze się ułożyło. No i bywaj częściej
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies