Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod górkę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod górkę...

Lukasz2013 21:40, 13 gru 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Witaj na Ogrodowisku. Ogrom pracy za Wami z tym kamieniem ale i przed Wami też. Ten ogród przypomina mi jeden ogród znajomych z San Diego. Tam klimat gorący więc wszystko obsadzone kaktusowatymi ale super im to wyszło. Twój będzie jeszcze piękniejszy mamy więcej opcji nasadzeń. Powodzenia i będę zaglądał. Pozdrawiam
Kacha123 21:56, 13 gru 2014


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Lukasz2013 napisał(a)
Witaj na Ogrodowisku. Ogrom pracy za Wami z tym kamieniem ale i przed Wami też. Ten ogród przypomina mi jeden ogród znajomych z San Diego. Tam klimat gorący więc wszystko obsadzone kaktusowatymi ale super im to wyszło. Twój będzie jeszcze piękniejszy mamy więcej opcji nasadzeń. Powodzenia i będę zaglądał. Pozdrawiam


Dzięki Łukasz za odwiedziny. Wszystko, co najgorsze już za nami, teraz już z górki. Zapraszam, wiosną coś się będzie działo.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Mala_Mi 10:26, 14 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Może i górka, może i trudno, ale za to ogród będzie nietuzinkowy, zresztą już taki jest Roślinki szybko urosną .. na razie są małe, wiec ogród wygląda bardzo surowo.. pozwolę sobie napisać, że aż przytłaczająco w ilości kamienia. Zajrzyj do ogrodu Jurajskiego do Agnieszki. Ona ma może nie tak stromy ogród, ale też ma kamień (wapień).. i jest to jeden z moich ulubionych ogrodów.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
gierczusia 18:25, 14 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Pozdrawiam , być może sąsiadkę bo Śląsk duuuuzy ... Zapowiada się pięknie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
danuta_szwajcer 14:17, 15 gru 2014


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Witaj, pozdrawiam kolejny ogród ze Śląska i bardzo dobrze, ze masz taki oryginalny ogród, podziwiam bo pracy dużo ale zobaczysz jak za rok, dwa będzie coraz piękniej
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Kacha123 20:25, 15 gru 2014


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
danuta_szwajcer napisał(a)
Witaj, pozdrawiam kolejny ogród ze Śląska i bardzo dobrze, ze masz taki oryginalny ogród, podziwiam bo pracy dużo ale zobaczysz jak za rok, dwa będzie coraz piękniej


Dziękuję Ci bardzo za odwiedziny. Mam nadzieję, że w przyszłym roku mój ogród stanie się bardziej "ogrodowiskowy". Jeszcze długa droga, ale pozostała ta przyjemniejsza część. Pozdrawiam
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 19:06, 19 gru 2014


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Oglądając piękne dekoracje świąteczne na forum trochę się zakompleksiłam, ale co tam, do przyszłego roku się poprawię. A tak mam w tym roku srebro i złoto - wieje nudą, ale to "bezpieczna" kolorystyka. Poza tym posiadanie dwóch kotów i dwóch psów wpływa na rodzaj materiałów dekoracyjnych np. na wypadek wywrotki choinki lub jej obgryzania(przerabiane kilkukrotnie) zastosowaliśmy sztuczną, co by się igły nie obsypały jeszcze przed Świętami oraz nie-szklane bombki, itd. Pozdrawiam odwiedzających.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 19:22, 19 gru 2014


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Zapomniałam o choince tak się szybko chciałam pochwalić!

A oto "sprawcy":
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
lilia 22:05, 19 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2014
Posty: 439
Dekoracje śliczne, brakuje jeszcze drugiego kota. Pokaż go
A ten na stole przy bombkach to syjam?
Pozdrawiam!
____________________
Edyta-Tworzę mój skromny ogród
ka1sia 22:15, 19 gru 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Kasiu, witaj To będzie piękny niebanalny ogród, tak coś czuję
Roślinki rosną szybko, nawet się nie obejrzysz, jak zrobi się gąszcz
A sprawcy wspaniali! i ten na stole też
Będę Ci gorąco kibicować w ogrodowych poczynaniach
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies