Gdzie jesteś » Forum » Ogród » Głębokość sadzenia drzew, rozstawa, odległości, sadzenie drzew

Pokaż wątki Pokaż posty

Głębokość sadzenia drzew, rozstawa, odległości, sadzenie drzew

pade 01:02, 09 cze 2020

Dołączył: 30 paź 2019
Posty: 6
Sprawdziłam jaką powinny osiągnąć szerokość i wysokość. Ale czytałam Twoje wpisy o tym, że Ty sadzisz gęściej, więc uznałam, że to jest kwestia i "przyrodnicza" i uznaniowa. Drzewa nie są tak bardzo różnie wyglądające, kolorystyka trzech jest prawie identyczna. Fassen Black ma być największy, więc chyba posadzę go gdzie indziej.
Jestem bardzo zaskoczona Twoim komentarzem o niepasowaniu do siebie drzew. Niedaleko mojego mieszkania jest plac, na którym stoją te klony obok siebie i absolutnie nie wygląda to jak kolorystyczny miszmasz.
Plan zrobię jak tylko pogoda będzie sprzyjać
Gardenarium 08:21, 06 sie 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Skoro zadałaś pytanie, to oczekiwałaś opinii . Moja opinia jest akurat taka, skąd więc zaskoczenie? To tylko opinia, moja rada. Wiesz lepiej, bo widziałaś, więc sadź tak, jak uważasz, ja nie mam nic do tego. To tylko moja opinia, staram się nie mieszać drzew (4 różnych) w bliskim sąsiedztwie.
Mnie z kolei zaskoczyło Twoje zaskoczenie

Mam ogromne doświadczenie w realizacjach i w projektowaniu, ogrodami zajmuję się od 47 lat i mam w tym względzie wiele do powiedzenia I moje rady są cenione. Nie pytaj skoro wiesz lepiej.

Nie zawsze sadzę gęściej, to zależy od wielu czynników.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies