Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie Gardenia - luty 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie Gardenia - luty 2015

Loosiuu 00:53, 24 lut 2015


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Ja się dostosuję
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Napia 23:49, 24 lut 2015


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Ja też
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
zabaewa 13:30, 25 lut 2015


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
To może ustalmy już na bank godzina 12:00
Kawiarnia - w zeszłym roku była to chyba kawiarnia na pięterku w hali 6A o ile pamiętam. Niech mnie ktoś poprawi - kto pamięta numer hali inny
Miejsce się sprawdziło, bo każdy był już po zwiedzaniu poprzednich hal i mógł się cofnąć do wybranych stoisk - ewentualnie pójść już na kiermasz do następnej hali.
Co Wy na to ?
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Sebek 17:02, 25 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jestem za a nawet przeciw
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
stychaz 18:05, 25 lut 2015


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Jak mi się uda, to tez będę
____________________
Justyna - Wersja mini mini
Madzenka 21:11, 25 lut 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zatem kawiarnia na pięterku hala 6a o 12:00
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
zabaewa 00:58, 26 lut 2015


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Mała poprawka - w zeszłym roku była to kawiarnia w hali nr 5 - i w tym roku też niech to będzie kawiarnia na piętrze w hali nr 5 .
Pomyliłam się bo w tym roku dodali jedną halę i 5 przestała być przedotatnią A ja nie wiem czy w 6a jest jakaś kawiarnia...

Słuchajcie ludziska - trzeba sobie jakieś kartki z napisem ogrodowisko przypiąć - dla idenyfikacji Bo nie wszyscy się znamy z facjaty
I wymienić na privie telefonami - choćby z kilkoma osobami i na krzyż, żeby się informować kto gdzie jest...
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Loosiuu 20:19, 26 lut 2015


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Właśnie wróciłem z targów, bo dzisiaj też byłem i co nie co mogę powiedzieć

Kawiarnia na piętrze w pawilonie 5

Jest trochę ciekawych stoisk, więc każdy będzie chyba zadowolony. Dużo drzew, bylin, małych traw... Ciekawe nowoczesne i praktyczne nowinki.
Trochę więcej wystawców niż wcześniej, a ustawienie chyba wygodniejsze niż poprzednio, jeżeli mogę tak to określić.

U wystawców raczej nie ma niczego do kupienia, bo głównie chodzi o oglądanie, ale dla zainteresowanych będzie kiermasz ogrodniczy. Dzisiaj był do południa. W większości cebule i byliny (w tych torebkach foliowych).

Ciekawe jest założenie konkursowe INSPIRACJE-ARANŻACJE. Powinno wzbudzić duże zainteresowanie
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
ana_art 22:02, 26 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Loosiuu napisał(a)
Właśnie wróciłem z targów, bo dzisiaj też byłem i co nie co mogę powiedzieć

Kawiarnia na piętrze w pawilonie 5

Jest trochę ciekawych stoisk, więc każdy będzie chyba zadowolony. Dużo drzew, bylin, małych traw... Ciekawe nowoczesne i praktyczne nowinki.
Trochę więcej wystawców niż wcześniej, a ustawienie chyba wygodniejsze niż poprzednio, jeżeli mogę tak to określić.

U wystawców raczej nie ma niczego do kupienia, bo głównie chodzi o oglądanie, ale dla zainteresowanych będzie kiermasz ogrodniczy. Dzisiaj był do południa. W większości cebule i byliny (w tych torebkach foliowych).

Ciekawe jest założenie konkursowe INSPIRACJE-ARANŻACJE. Powinno wzbudzić duże zainteresowanie
i żadnych fotek nie masz??????
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 22:52, 26 lut 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Filip nie godzi się!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies