Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Skąpana w słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

Skąpana w słońcu

dominika_ 11:45, 25 sty 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Ja z tych co muszą zobaczyć bo nie uwierzą (sobie nie wyobrażą, choć wyobraźnia bujna )
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Kasial 14:06, 28 sty 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Witam się w nowym wątku.
Kawał roboty za tobą i kawał przed Tobą. Kibicuję i zaznaczam
Bardzo podoba mi się zestawienie burgundu i kremowego
Pozdrawiam
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
ewsyg 15:23, 28 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Kasial napisał(a)
Witam się w nowym wątku.
Kawał roboty za tobą i kawał przed Tobą. Kibicuję i zaznaczam
Bardzo podoba mi się zestawienie burgundu i kremowego
Pozdrawiam


witaj Kasiu

Razem przywołajmy wiosnę









____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
eda 15:36, 28 sty 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Piękny kolorek delikatny Wiosna pewnie już o nich śni
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Agania 17:03, 28 sty 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Nie wiem gdzie się wpisywać na bieżąco, bo przyzwczaiłam się do twojej piaskownicy

Wiekszość przywołuje wiosnę, ach magnolie, dzięki za kwiaty
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:07, 28 sty 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ewsyg napisał(a)
Kochani, właśnie wróciłam ze szpitala. Krótki pobyt połączony z zabiegiem oka. Mamy tutaj kochana panią doktor okulistkę, zabieg przebiegł bezboleśnie. Mało co mogę robić, więc będę odwiedzała wątki i podglądała jednym okiem Wasze piękne ogrody

Pozdrawiam cieplutko


To już doczytałam, dbaj o siebie i nie nadwyrężaj się w sensie dźwigaj, ale podglądać możesz
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ewsyg 17:19, 28 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Dziękuję Agatko za odwiedziny. Jestem bardzo grzeczna. Mus oko wyleczyć do wiosny
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
anka_ 18:25, 28 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
ewsyg napisał(a)
...Moim marzeniem jest stworzenie ogrodu, który będzie zaspokajał wszystkie moje zmysły, który będzie bardzo zielony i kolorowy, pachnący, smakowity, wypełniony śpiewem ptaków, cykaniem świerszczy polnych, kumkaniem żab, brzęczeniem owadów, pluskiem wody.....
Ewo to mamy jednakowe marzenia....
Pobuszowałam po Piaskownicy a tu widzę nowa działeczka. Czyli Ewo teraz masz dwie? Niesamowite wyzwanie.
Doczytałam o podagryczniku, jestem ciekawa czy znajdziesz skuteczny sposób na niego, bo ja na razie przegrywam walkę.
Ewo oglądałam twoją niesamowitą kolekcję jeżówek i mam prośbę o radę. Wymyśliłam sobie rabatę ze Stipą brachytricha, różowymi różami i werbeną patagońską i chciałam do tego dopasować jeszcze jeżówkę. Mogłabyś mi jakąś polecić ze sprawdzonych odmian, taką dla początkujących?
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
dorciabe 19:18, 28 sty 2015


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Ewa fajnie, że w nowym wątku pokazałaś ogród od początku
Wypatrzyłam moja ulubioną różę Burgundy mam cztery
Cebulowych też nie mogę sie doczekaći jestem ciekawa całorocznie kwitnących magnoli
Mam nadzieje,że z okiem dobrze
Będę zaglądać
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
AgnieszkaW 19:33, 28 sty 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ewo, dopiero dzisiaj trafiłam na Twój nowy wątek ogrodowy, ale nadrobiłam wszystkie 12 stronek Pięknie się zapowiada, nie szkoda Ci piaskowni?
Ps
"Zimowa Lili" spokojnie poczeka w kolejce
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies