Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Skąpana w słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

Skąpana w słońcu

ewsyg 19:39, 28 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
anka_ napisał(a)
Ewo to mamy jednakowe marzenia....
Pobuszowałam po Piaskownicy a tu widzę nowa działeczka. Czyli Ewo teraz masz dwie? Niesamowite wyzwanie.
Doczytałam o podagryczniku, jestem ciekawa czy znajdziesz skuteczny sposób na niego, bo ja na razie przegrywam walkę.
Ewo oglądałam twoją niesamowitą kolekcję jeżówek i mam prośbę o radę. Wymyśliłam sobie rabatę ze Stipą brachytricha, różowymi różami i werbeną patagońską i chciałam do tego dopasować jeszcze jeżówkę. Mogłabyś mi jakąś polecić ze sprawdzonych odmian, taką dla początkujących?

Aniu, ja podagrycznik usuwam ręcznie. Chyba wszystko wyrwałam, monitorowałam i było dobrze. Jeżeli na wiosnę coś wyjdzie to randapik pójdzie w ruch, tylko ten nie rozcieńczony i mała gąbeczka. Teraz moim utrapieniem jest skrzyp i odrosty lilaka.
W sprawie jeżówek odpowiem u Ciebie


____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
anka_ 19:44, 28 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Ewo z odrostami lilaka tez niestety mam problem. Przychodzi do mnie od sąsiada. Niby fajna taka zielona ściana, ale bez przesady. Niestety nie znalazłam na to sposobu.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
ewsyg 19:49, 28 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
dorciabe napisał(a)
Ewa fajnie, że w nowym wątku pokazałaś ogród od początku
Wypatrzyłam moja ulubioną różę Burgundy mam cztery
Cebulowych też nie mogę sie doczekaći jestem ciekawa całorocznie kwitnących magnoli
Mam nadzieje,że z okiem dobrze
Będę zaglądać


Dorotko, miło mi gościć Cię w moich progach.
Dzięki burgundy zakochałam się w różach

Dla Ciebie


____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Ewik 19:51, 28 sty 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Dopiero teraz trafiłam na Twój nowy wątek, dzieje sie dzieje i to w expresowym tempie u Ciebie .Z niecierpliwścią czekam na nowy sezon . Jako, ze jesteś expert jeżówkowy, podpowiedz mi , które poza pojedynczymi są niewybredne w kolorach różowym , kremowym, białym ?
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
ewsyg 19:51, 28 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
AgnieszkaW napisał(a)
Ewo, dopiero dzisiaj trafiłam na Twój nowy wątek ogrodowy, ale nadrobiłam wszystkie 12 stronek Pięknie się zapowiada, nie szkoda Ci piaskowni?
Ps
"Zimowa Lili" spokojnie poczeka w kolejce
Pozdrawiam serdecznie


Witaj Agnieszko

Na piaskownię wrócę póxniej, ale z innymi roślinami
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 19:54, 28 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
anka_ napisał(a)
Ewo z odrostami lilaka tez niestety mam problem. Przychodzi do mnie od sąsiada. Niby fajna taka zielona ściana, ale bez przesady. Niestety nie znalazłam na to sposobu.


My wykopywaliśmy bzy i to dość solidne doły były. Niestety to jak perz, rozłazi się. Ja mam małe odrosty to sobie randapem potraktuje. A jest jeszcze dzika jeżyna
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Gocha 20:54, 28 sty 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Ewa dopiero teraz zorientowałam się , że masz nowy wątek. Więc wpadam- przejrzałam od początku.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
ewsyg 21:23, 28 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Gocha napisał(a)
Ewa dopiero teraz zorientowałam się , że masz nowy wątek. Więc wpadam- przejrzałam od początku.


Witaj Małgoś.Cieszę się, że zajrzałaś

Kwiatuszki dla Ciebie

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 15:12, 29 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Wspomnienie wiosny 2014







____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 15:18, 29 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies