Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:))

frezja 08:54, 12 mar 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Ostatnia cytowana...ach te kolory. Tam w tle to brzoza?
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Agatek 11:20, 12 mar 2019


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
Mysza napisał(a)


Hej Agatko
Przed tujami rośnie lawenda i tylko ją zasilam odżywką w sezonie.Może przy okazji tuje też zyskująIch niczym nie odżywiam tfu..tfu...
Te okrągłe rosną jak na drożdżach.W ubiegłym roku nie dałam rady ich podciąć i mus to uczynić niedługo.
Jeszcze biorę antybiotyk, ale w poniedziałek jak będzie pogoda to wyjdę w ogród i zmierzę odległości pomiędzy nimi.Na pewno ta pierwsza była za blisko wysokich.To pamiętam.

Zaglądałam jakoś do Ciebie, ale cisza była.
Pewnie niedługo sezon ruszy pełną parą.
Buziaczki.

dziękuję na resztę informacji poczekam
może i ja tak bym trzy kule na pniu posadziła tylko gdzie ?
u mnie cisza bo sezon jeszcze w powijakach, może za dwa tygodnie pojedziemy na działkę ale nie wiem ile dam rade zrobić
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
Mysza 16:02, 12 mar 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Poppy napisał(a)


To masz ogromny, w porownaniu do mojego
A warzywniczek spokojnie Ci sie zmiesci, bede kibicowac by wszystko uroslo jak na drozdzach. Ja bez swojego juz sobie nie wyobrazam zycia.



Faktycznie bardzo mały to nie jest, a i tak nie wiadomo w co ręce włożyć.
Na szczęście lubię prace ogrodowe i jakoś to wszystko wygląda
Trzymaj mocne kciuki za mój warzywnik, aby w końcu powstał.
____________________
Gosia
Mysza 16:07, 12 mar 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Marcin89 napisał(a)


Właściwie już mam. Wymiary to około 50×26 m. Prawdopodobnie w przyszłości będzie podzielona na dwie wąskie części. Zatem szerokość wyniesie zaledwie 13 m. Ale niekoniecznie chodzi o płot. Może będzie żywopłot, a może tylko przesłona z roślin między tarasami. Tego nie wiem.

Jest ogólnie dość skomplikowana sytuacja. Chyba będę musiał założyć wątek i radzić się życzliwych i pomysłowych ludzi z ogrodowiska


Gratuluję działki
Przekonasz się, że taka powierzchnia nie jest mała. Na początku tak się wydaje. Wymiary prawie jak u mnie. Pola ma podobny ogród. Pytanie jaki ogród planujesz stworzyć?
Koniecznie załóż wątek, dużo ludzi Ci pomorze.
Będzie się działo, fajnie.
____________________
Gosia
Mysza 16:08, 12 mar 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Anda napisał(a)


Oj tam, 13 m to całkiem ok. Moja działka ma tylko 7 na 30 m


Buźka
____________________
Gosia
Mysza 16:11, 12 mar 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Milka napisał(a)

Pięknie masz, dojrzały i super skomponowany ogród


Irenko dziękuję.
Nie wiem jak ja dogonię Ciebie z pracami ogrodowymi. Idziesz jak burza.
Dzisiaj troszkę podziałałam w ogrodzie.Ścięłam rozchodniki, stipy i szałwie.
Popędzlowałam pęknięcia na kilku drzewach i takie tam drobne. Reszta w kolejnych dniach jeśli pogoda dopisze.
____________________
Gosia
Mysza 16:14, 12 mar 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
frezja napisał(a)
Ostatnia cytowana...ach te kolory. Tam w tle to brzoza?


Ewa, kolorków też jestem spragniona. Na razie muszą mi wystarczyć bratki i krokusy. Na resztę czekam

Hm...w tle z prawej są 4 brzozy. Z lewej jest ich 5 szt.Niby wszystkie miały być Doorenbosy, ale coś te trzy przednie za szybko rosną.Oczywiście to mnie cieszy..hi hi.
____________________
Gosia
Mysza 16:22, 12 mar 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Agatek napisał(a)

dziękuję na resztę informacji poczekam
może i ja tak bym trzy kule na pniu posadziła tylko gdzie ?
u mnie cisza bo sezon jeszcze w powijakach, może za dwa tygodnie pojedziemy na działkę ale nie wiem ile dam rade zrobić


Agatko, kule mam posadzone co 1 m.Od tuji wysokich też jest niecały metr.
Uważam, że mógłby być większy odstęp. Muszę je radykalnie ciąć, a z każdym rokiem wydaje mi się, że są coraz większe i gorzej mi to idzie.
Robię się za niska ha...ha.
Pomijając fakt, że wyrzuciłam w tym roku rosnące pod nimi trawy (brązowe), raba jest ładna( dla mnie przynajmniej). Jeśli Ci się podoba to stwórz u siebie podobną.
Wcześniej były tam też szałwie.

Czekam w takim razie na zdjęcia z Twojej działki.
____________________
Gosia
Marcin89 19:42, 12 mar 2019


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2426
Mysza napisał(a)


Gratuluję działki
Przekonasz się, że taka powierzchnia nie jest mała. Na początku tak się wydaje. Wymiary prawie jak u mnie. Pola ma podobny ogród. Pytanie jaki ogród planujesz stworzyć?
Koniecznie załóż wątek, dużo ludzi Ci pomorze.
Będzie się działo, fajnie.


Dziękuję

Właśnie mam taki mętlik w głowie, że szok. Tu bym chciał nowocześnie i geometrycznie i pod linijkę. A tu mnie ciągnie do nieregularnych rabat bylinowych. I cały czas za dużo ulubionych gatunkow...

Będzie też budynek do zasłonięcia, bo nie wyobrażam sobie patrzeć na niego codziennie przez okno. Haha.
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Ewa777 21:25, 12 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Hej, Myszko A gdzie są zdjęcia wiosny? Pokaż koniecznie
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies