Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:))

Anusia 21:11, 08 mar 2019


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Gosiu ogród dojrzał. Wspaniały efekt uzyskałaś. Ja też jestem ciekawa co to są za tuje na pniu. Pozdrawiam
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Marcin89 23:11, 08 mar 2019


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2517
Witam serdecznie Na to wygląda, że częściej tu zacznę bywać. Nie dość, że piękny ogród to jeszcze będzie dla mnie inspiracją. Niedługo sam będę musiał zmierzyć się z długą i wąska działką.
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Mysza 20:17, 09 mar 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Agatek napisał(a)
Cofnęłam się troszkę u Ciebie i jestem pełna podziwu jak szybko urosły Twoje tuje
czym Ty je karmisz?
Pamiętasz może te okrągłe tuje na pniu co ile je sadziłaś i w jakiej odległości od tych normalnych tujek?


Hej Agatko
Przed tujami rośnie lawenda i tylko ją zasilam odżywką w sezonie.Może przy okazji tuje też zyskująIch niczym nie odżywiam tfu..tfu...
Te okrągłe rosną jak na drożdżach.W ubiegłym roku nie dałam rady ich podciąć i mus to uczynić niedługo.
Jeszcze biorę antybiotyk, ale w poniedziałek jak będzie pogoda to wyjdę w ogród i zmierzę odległości pomiędzy nimi.Na pewno ta pierwsza była za blisko wysokich.To pamiętam.

Zaglądałam jakoś do Ciebie, ale cisza była.
Pewnie niedługo sezon ruszy pełną parą.
Buziaczki.
____________________
Gosia
Mysza 20:25, 09 mar 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Marcin89 napisał(a)
Witam serdecznie Na to wygląda, że częściej tu zacznę bywać. Nie dość, że piękny ogród to jeszcze będzie dla mnie inspiracją. Niedługo sam będę musiał zmierzyć się z długą i wąska działką.


Ooooo....pojawiła się zguba
Cześć.
Super wiadomości piszesz.Ale fajnie.
Jaką działkę będziesz miał??Jakie wymiary??
Dziękuję za miłe słowa dot.ogrodu.
Zapraszam przy czasie
____________________
Gosia
Mysza 20:32, 09 mar 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Anusia napisał(a)
Gosiu ogród dojrzał. Wspaniały efekt uzyskałaś. Ja też jestem ciekawa co to są za tuje na pniu. Pozdrawiam


Hej
Ogród nabrał masy i już jest fajnieDzięki kochana.
Nie pamiętam nazwy tych tujek, chyba jako formowane na pniu .Jak będę w szkółce to zapytam właścicieli, co jakiś czas ktoś się o nie pyta.
Macham.
____________________
Gosia
Poppy 20:40, 09 mar 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Mysza napisał(a)


Hej
Już tęsknię za czerwienią red barona
Nasza działka ma 12m. na 52m. Ponad 600m2.Przez to, że jest długa to wydaje się większa. Planuję w tym roku na tyłach mały warzywniczek
Zapraszam przy czasie.


To masz ogromny, w porownaniu do mojego
A warzywniczek spokojnie Ci sie zmiesci, bede kibicowac by wszystko uroslo jak na drozdzach. Ja bez swojego juz sobie nie wyobrazam zycia.
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Marcin89 21:28, 09 mar 2019


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2517
Mysza napisał(a)


Ooooo....pojawiła się zguba
Cześć.
Super wiadomości piszesz.Ale fajnie.
Jaką działkę będziesz miał??Jakie wymiary??
Dziękuję za miłe słowa dot.ogrodu.
Zapraszam przy czasie


Właściwie już mam. Wymiary to około 50×26 m. Prawdopodobnie w przyszłości będzie podzielona na dwie wąskie części. Zatem szerokość wyniesie zaledwie 13 m. Ale niekoniecznie chodzi o płot. Może będzie żywopłot, a może tylko przesłona z roślin między tarasami. Tego nie wiem.

Jest ogólnie dość skomplikowana sytuacja. Chyba będę musiał założyć wątek i radzić się życzliwych i pomysłowych ludzi z ogrodowiska
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Anda 21:31, 09 mar 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
Marcin89 napisał(a)


Właściwie już mam. Wymiary to około 50×26 m. Prawdopodobnie w przyszłości będzie pidzielona na dwie wąskie części. Zatem szerokość wyniesie zaledwie 13 m.

Jest ogólnie dość skomplikowana sytuacja. Chyba będę musiał założyć wątek i radzić się życzliwych i pomysłowych ludzi z ogrodowiska


Oj tam, 13 m to całkiem ok. Moja działka ma tylko 7 na 30 m
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Marcin89 21:33, 09 mar 2019


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2517
Anda napisał(a)


Oj tam, 13 m to całkiem ok. Moja działka ma tylko 7 na 30 m



To faktycznie nie jest taka wąska
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Milka 07:06, 12 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mysza napisał(a)
Macham do wszystkich zaglądających

Zostawię kilka fotek jesiennych z dzisiaj.
W ogrodzie dużo się nie zmienia.










Pięknie masz, dojrzały i super skomponowany ogród
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies