Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:))

Kacha123 19:48, 20 sty 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Witaj Gosiu. Ja też z tych początkujących. Będę do Ciebie zaglądać, bo ciekawie się zapowiada i na pewno będzie pieknie. Pozdrawiam
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
malgorzata_s... 19:52, 20 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Gosiu jak zaczniesz sadzić to się okażą małe Obrzeża możesz obsadzić lawendą albo buksikami. Dalej dałabym kulki bukszpanowe z trawkami jak u Madżenki a dalej wyższe byliny może berberysy i róże. Ja ostatnio kocham uporządkowane rabaty takie jak u Poli, Marzenki albo Anny Art. Zobacz w wątku cztery pory roku. Tam zobaczysz jak dobierać roślinki aby cały rok było pięknie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Mysza 20:14, 20 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Gosiu właśnie uporządkowane rabatki chciałabym mieć.Bukszpany i trawki i lawenda, och bosko brzmi. Podpatrzę u osób które mi polecasz

Wietrzyk polecił Nicoli24 książkę140 projektów małych ogrodów. Muszę pooglądać bo wygląda ciekawie.

KASIU 123 witam w moich skromnych progach
____________________
Gosia
Mysza 21:35, 20 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Wymyśliłam coś
Ppewnie macie mnie po mału dosyć, bo ciągle coś kombinuję.
A może przedzielić ogród na 3 części? Basen w środkowej, a pod brzozami ławeczkę
W głowie pojawiają mi się od razu rośliny, ale o tym później. Teraz ten kontur działki najważniejszy.

Co sądzicie?

Idę rysować. Jak się uda to dzisiaj coś wkleję
____________________
Gosia
malgorzata_s... 21:46, 20 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Dokładnie tak jest u Poli Trzy części
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Pola 21:52, 20 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Gosiu, zmachana po robocie zaglądam
Fotki z basenem nie mam na stronie, bo to było jakieś 10 lat temu, mniej więcej był w tej drugiej części, wtedy nie było podziału ogrodu.
Napisz jak długi jest twój ogród, jeśli chodzi o to co narysowałaś to myślę o 3 , Ciocia Gosia ma racje , musisz mieć miejsce dla dzieciaków,i ich pasji
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Mysza 22:48, 20 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Dlaczego ja Was nie posłuchałam od razu. Och głupiutka ja.
Myślałam, że może obejdzie się bez przesadzania roślin, ale się nie uda. Tylko może ktoś się wypowie jeszcze co z klonem globos. Tym z lewej przy tarasie. Znowu go przesadzać na wiosnę?

Poluś u mnie basen byłby też w 2 części. Jak radziła ANIA niekoniecznie osłonnięty drzewami, aby woda była cieplejsza
Basen w prostokącie więc nie bardzo mogę zrobić tam łuków.

No to czekam na krytykę.

A wypieki mam straszne.

____________________
Gosia
Mysza 22:50, 20 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Dokładnie tak jest u Poli Trzy części


Wiem, wiem. Chyba musiałam dojrzeć do tego.

Zobaczymy jak to się skończy
____________________
Gosia
Mysza 22:54, 20 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Polu ogród od końca tarasu do końca ogrodu ma jakieś 28m, a szeroki na 12,75.
____________________
Gosia
Pola 22:55, 20 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Gosiu, no nieźle Ci to wyszło, rozumiem, że dwie kratki to metr , ta pierwsza część fajna , kółko super, ale to drzewo to chyba do przesadzenia, trzeba jeszcze pomyśleć gdzie ?
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies