Strona główna Archiwum Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka

Dodany 20:43, 24 kwi 2016 , edytowany o 20:44, 24 kwi 2016
makkasia napisał(a)
Madżenko elewacja w dechę Graby z kostkami chwaliłam ale zrobię to raz jeszcze bo som naprawdę eleganckie. Przemyślenia optymistki przeczytane
Twój ogród jest taki jak Ty

Kasiu dla Ciebie w prezencie

ps. Dumam czy kulki zamienić w kadraty , czy przesadzić kulki, czy przesadzic klona Orange Dream i zostawić samego Shirasawę... CIągle dumam co zmienić... Czasu mało nz zmiany ...ostatni gwizdek na przesadzanie do 15 maja
malgorzata_s...
Awatar

Dodany 20:47, 24 kwi 2016
Madżenko Ty jesteś rewolucjonistka normalnie Nie usiedzisz bez zmian U mnie śnieg
Madzenka

Dodany 20:48, 24 kwi 2016
agata19762 napisał(a)
Zawsze gdzieś trzeba kaskę wydawać co by się nie zależała.

Znalzłabym sposób an wydanie kaski .... podatki, eh... Rok temu po zrobieniu pita zaniemówiłam na kilka godzi. W tym roku byłam na to przygotowana...ale M zaniemówił...
AnaAn
Dscn9818

Dodany 20:50, 24 kwi 2016
Przepiękne, dziękuję. Fajowe są te młode przyrosty
U mnie z traw najlepiej sobie radzą trzcinniki Karl Foerster. Podzieliłam i przesadziłam proso, ale ono jest zupełnie suchutkie. Nie chciałabym wymieniać, bo posiałam już w nim pełne kosmosy...

Dodany 20:50, 24 kwi 2016
MagdaBaj napisał(a)
Marzenka Yellow River masz też od 2002?nie przemarza?

Nie Yellow River mam od czasów nowego ogrodu - czyli od 2010 r. Posadziłam ją jesienia 2010 i przeżyła tęgie mrozy -28 stopni bez okrywania. Oby ją dzisiejszy przymrozek nie zniszczył...

i z nieodłącznym towarzyszem znakiem drogowym pod kolor...

Madzenka

Dodany 20:53, 24 kwi 2016 , edytowany o 20:54, 24 kwi 2016
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Madżenko Ty jesteś rewolucjonistka normalnie Nie usiedzisz bez zmian U mnie śnieg

Nic mnie nie zaskoczy nawet śnieg 3 maja - jak 4 lata temu gdy sadziłam lawendę CO mi tega zima nie wymroziła to padło wiosną...

U mnie tylko był przelotny grad. Ale współczuję
Na pociechę dzisiejszy widok ogrodu. A miało być wstrętnie, pogoda jednak zmienna była. Wprawdzie w czapce latałam ale przynajmniej bez parasola

Madzenka

Dodany 20:58, 24 kwi 2016 , edytowany o 20:59, 24 kwi 2016
AnaAn napisał(a)
Przepiękne, dziękuję. Fajowe są te młode przyrosty
U mnie z traw najlepiej sobie radzą trzcinniki Karl Foerster. Podzieliłam i przesadziłam proso, ale ono jest zupełnie suchutkie. Nie chciałabym wymieniać, bo posiałam już w nim pełne kosmosy...

Proso u mnie ledwo ledwo się budzi. Uwielbiam bukszpany w tym stadium. Czubki kulek jednak przymrożone ale się odbudują

Aniu a moze byc wątek u nas załozyła?
Da Ciebie różanka Sporo róż przybyło np. Red Eden Rose - ciekawe czy eksmituję do teściowej czy będzie pasować do Ascot. No i zagościł Eb Tide

Mnie najbardziej cieszy że miskanty Morning Light wszystkie ruszyły bo je uwielbiam a w ubiegłym roku były jeszcze młodziutkie

malgorzata_s...
Awatar

Dodany 21:00, 24 kwi 2016
Na szczęście w ogrodzie nie leżał tylko w górach Pospacerowałam u Ciebie, dziękuję za fotki
Madzenka

Dodany 21:01, 24 kwi 2016
A tak na marginesie 8 szt w jednym kwadracie tez nie żyją. Pozostałe raczej ruszyły.... Znów wymiana? To chyba juz ostatni raz

Ruszył rododendron Cunninhams snow white

I koneic fotek na dzisiaj
Jutro jeśli dma radę przesadzam hortensje ogrodowe , bo to chyba ostatni moment na takie ruchy.
Madzenka

Dodany 21:02, 24 kwi 2016
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Na szczęście w ogrodzie nie leżał tylko w górach Pospacerowałam u Ciebie, dziękuję za fotki

U nas w górach też spadł Moze na weekend majowy do JG zabiorę narty zamiast sektor?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies