Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 20:43, 24 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
makkasia napisał(a)
Madżenko elewacja w dechę Graby z kostkami chwaliłam ale zrobię to raz jeszcze bo som naprawdę eleganckie. Przemyślenia optymistki przeczytane
Twój ogród jest taki jak Ty


Kasiu dla Ciebie w prezencie


ps. Dumam czy kulki zamienić w kadraty , czy przesadzić kulki, czy przesadzic klona Orange Dream i zostawić samego Shirasawę... CIągle dumam co zmienić... Czasu mało nz zmiany ...ostatni gwizdek na przesadzanie do 15 maja
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
malgorzata_s... 20:47, 24 kwi 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Madżenko Ty jesteś rewolucjonistka normalnie Nie usiedzisz bez zmian U mnie śnieg
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Madzenka 20:48, 24 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
agata19762 napisał(a)
Zawsze gdzieś trzeba kaskę wydawać co by się nie zależała.



Znalzłabym sposób an wydanie kaski .... podatki, eh... Rok temu po zrobieniu pita zaniemówiłam na kilka godzi. W tym roku byłam na to przygotowana...ale M zaniemówił...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
AnaAn 20:50, 24 kwi 2016


Dołączył: 03 sie 2014
Posty: 44
Przepiękne, dziękuję. Fajowe są te młode przyrosty
U mnie z traw najlepiej sobie radzą trzcinniki Karl Foerster. Podzieliłam i przesadziłam proso, ale ono jest zupełnie suchutkie. Nie chciałabym wymieniać, bo posiałam już w nim pełne kosmosy...

____________________
Pozdrawiam, Ania
Madzenka 20:50, 24 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
MagdaBaj napisał(a)
Marzenka Yellow River masz też od 2002?nie przemarza?


Nie Yellow River mam od czasów nowego ogrodu - czyli od 2010 r. Posadziłam ją jesienia 2010 i przeżyła tęgie mrozy -28 stopni bez okrywania. Oby ją dzisiejszy przymrozek nie zniszczył...



i z nieodłącznym towarzyszem znakiem drogowym pod kolor...


____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:53, 24 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Madżenko Ty jesteś rewolucjonistka normalnie Nie usiedzisz bez zmian U mnie śnieg


Nic mnie nie zaskoczy nawet śnieg 3 maja - jak 4 lata temu gdy sadziłam lawendę CO mi tega zima nie wymroziła to padło wiosną...

U mnie tylko był przelotny grad. Ale współczuję
Na pociechę dzisiejszy widok ogrodu. A miało być wstrętnie, pogoda jednak zmienna była. Wprawdzie w czapce latałam ale przynajmniej bez parasola





____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:58, 24 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
AnaAn napisał(a)
Przepiękne, dziękuję. Fajowe są te młode przyrosty
U mnie z traw najlepiej sobie radzą trzcinniki Karl Foerster. Podzieliłam i przesadziłam proso, ale ono jest zupełnie suchutkie. Nie chciałabym wymieniać, bo posiałam już w nim pełne kosmosy...



Proso u mnie ledwo ledwo się budzi. Uwielbiam bukszpany w tym stadium. Czubki kulek jednak przymrożone ale się odbudują

Aniu a moze byc wątek u nas załozyła?
Da Ciebie różanka Sporo róż przybyło np. Red Eden Rose - ciekawe czy eksmituję do teściowej czy będzie pasować do Ascot. No i zagościł Eb Tide


Mnie najbardziej cieszy że miskanty Morning Light wszystkie ruszyły bo je uwielbiam a w ubiegłym roku były jeszcze młodziutkie







____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
malgorzata_s... 21:00, 24 kwi 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Na szczęście w ogrodzie nie leżał tylko w górach Pospacerowałam u Ciebie, dziękuję za fotki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Madzenka 21:01, 24 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A tak na marginesie 8 szt w jednym kwadracie tez nie żyją. Pozostałe raczej ruszyły.... Znów wymiana? To chyba juz ostatni raz

Ruszył rododendron Cunninhams snow white


I koneic fotek na dzisiaj
Jutro jeśli dma radę przesadzam hortensje ogrodowe , bo to chyba ostatni moment na takie ruchy.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:02, 24 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Na szczęście w ogrodzie nie leżał tylko w górach Pospacerowałam u Ciebie, dziękuję za fotki


U nas w górach też spadł Moze na weekend majowy do JG zabiorę narty zamiast sektor?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies