Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Monic 21:02, 23 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Hej, Marzenko, ciekawa jestem zmian, jakie szykujesz. Twój ogród jest tak doskonały, że nie mogę pojąć po co Ci zmiany!?
Napisz krótko na czym mają polegać?
____________________
mój ogród Monika
AlKa 21:16, 23 sty 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Marzenko zaznaczam, ja zwykle mało piszę ale zaglądam codziennie
____________________
pora na zmiany
Magda70 22:31, 23 sty 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Na posterunku melduję się i ja

Ta co od pierwszego wejrzenia zakochala się w Twoim ogrodzie...pamietam ten moment...jak by to bylo dziś...jak ujrzałam najpierw dom, potem całą resztę...i wzdychałam do monitora z zazdrością - ale taką pozytywną
Pamietam jak czytalam od początku każdą stronę...a było ich ponad 700.

Dziś nie wyobrażam sobie aby mogło Cię tu nie być
Dzięki!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ana_art 22:40, 23 sty 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
na pincie widziałam takie donice xl z wodą, nie rzuciły Ci się gdzieś w przystępnej cenie? Choruje na nie od przeszło roku...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Agnieszka_B 22:44, 23 sty 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
codziennie u ciebie jestem
wykupuje miejscówkę
____________________
zapach-ziemi
Mala_Mi 23:30, 23 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Czy dziś dzień komplementów dla mnie ???
NO i po takim wyznaniu muszę kombinować jak do tej Krynicy później jechać ...
I przez Ciebie kupiłam ciemne róże... kolejne kłujoki....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
wiunia 00:12, 24 sty 2015


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
AlKa napisał(a)
Marzenko zaznaczam, ja zwykle mało piszę ale zaglądam codziennie





I ja, i ja też
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
waldek727 02:03, 24 sty 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Marzena2007 napisał(a)


Kochana Szefowo, to wszystko przez Ciebie Zaśpiewam "ona temu winna, ona temu winna"
To dzieki Tobie poznałam to wspaniałe miejsce. Na forum trafiłam dzieki "bukszpanowemu" , czytałam z wypiekami na twarzy Twój wątek, poznawałam kolejne nowe osoby.

Bez Ogrodowiska nie spotkalabym moich przyjacioł, bo tak traktuje Małą Mi, z którą jestem od początku Kocham Mała, widziałyśmy się tylko 4 razy a mi się wydaje jakbysmy sie znaly od przedszkola. Nie wyobrazam sobie tego forum bez Ciebie, Pszczołki, Sebka, Any Art, Irenki, Izy, Bogdzi Ani Monte, Zbysia. To juz prawie weterani , ktorzy Tworzą klimat tego forum. Po pewnym czasie pojawiłu się tak wiele "nowych" cudownych osób : Ola, Aga Jurajska, Ciocia, Łukasz, Malkul,Magda70, Ewa z Katowic, Jagoda, Kindzia. Każda osoba inna, ogrody odmienne, osobowosci za kazdym razem ciekawe.
Nie ukrywam, ze bardzo tesknie za stała obecnościa Noemi, Wieloszki, Gabisi, Enya, Zety, Kwiatkaholandii. Dziewczyny pojawiają się i znikają


Marzenko.
Ja u siebie na pierwszym miejscu stawiam najpierw pasję do ogrodów, a dopiero później do ogrodnictwa. Choć to tylko pasja, to przez lata wykształciłem już w sobie pewną wizję ogrodów w różnych stylach. Ci co mnie znają dobrze wiedzą, że moją bajką są ogrody zbliżone do natury. Jednakże, nie przeszkadza mi to w niczym, aby zrozumieć koncepcję formalizacji ogrodu przez jego właściciela. Trzy lata temu poszukując na ,,Ogrodowisku" geometrycznej perfekcji natrafiłem na Twój ogród w którym realizowałaś założenia symetrycznego rozkładu małej architektury i roślin. Ład, porządek i harmonia cechujące ten sztuczny krajobraz, w Twoim wydaniu podkreślone atrakcyjnymi i trafnymi kompozycjami, są dla mnie w odbiorze wizualnym na wysokim europejskim poziomie. Myślę, że zakładane przez Ciebie kosmetyczne zmiany tego miejsca dodatkowo spotęgują i podkreślą jego formalny perfekcyjny styl.
Bycie na forum zobowiązuje nas nie tylko do dzielenia się swoimi osiągnięciami i powodzeniami, lecz także do dzielenia się z innymi swoją wiedzą i nabytym doświadczeniem. Zarówno Ty jak i Danusia potraficie sprawnie połączyć obie te cechy.
Życząc Tobie Marzenko dalszego przyjemnego wypełniania planu ogrodowego i pomyślności w jego realizacji, przy okazji krótkiego podsumowania przez Ciebie życia ,,ogrodowiskowego", również i ja chciałem podziękować wszystkim wymienionym powyżej osobom, za zbudowanie solidnych fundamentów, do których teraz każdy z nas może dokładać swoją zieloną cegiełkę.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
wiewiora 06:26, 24 sty 2015


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
witam się i ja ogród cudowny tylko pogratulować i życzyć dalszych sukcesów w ogrodzie
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
horcia 08:40, 24 sty 2015


Dołączył: 18 paź 2014
Posty: 558
Waldku jak pięknie powiedziane" zielone cegielki "
____________________
horcia Rewolucje w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies