Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Sebek 22:05, 24 kwi 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Madzenka napisał(a)


W czasy wykupione a PIT zrobiony i 2.05 muszę pościć przelew... pergola pójdzie przelewem na konto podatników...


Jakbym nie zaczął robić mebli to po puszczeniu przelewu dla US na pewno by zostały w strefie marzeń Ale przynajmniej wiem na kogo będę mógł zwalić, że musiałem najtańszą piankę do siedzenia kupić i będzie twardo pod dooopą

Że też wydatków na ogród nie możemy odliczyć - w Twoim przypadku jeszcze zwrot byś dostała
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Pola 22:10, 24 kwi 2016


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Marzenko, elewacja super kolor idealny, tulipany dają czadu.....ale co tam siem będę rozpisywać ogród masz wyczesanych....nie wiem jak ty to wszystko robisz lux torpeda normalnie jesteś.....
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
nawigatorka 22:11, 24 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Sebek napisał(a)


Jakbym nie zaczął robić mebli to po puszczeniu przelewu dla US na pewno by zostały w strefie marzeń Ale przynajmniej wiem na kogo będę mógł zwalić, że musiałem najtańszą piankę do siedzenia kupić i będzie twardo pod dooopą

Że też wydatków na ogród nie możemy odliczyć - w Twoim przypadku jeszcze zwrot byś dostała

dzieci polecam jeszcze na wydatki ogrodowe Wam zwrócą
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Zana 23:30, 24 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Madzenka napisał(a)




ps. Dumam czy kulki zamienić w kadraty , czy przesadzić kulki, czy przesadzic klona Orange Dream i zostawić samego Shirasawę... CIągle dumam co zmienić... Czasu mało nz zmiany ...ostatni gwizdek na przesadzanie do 15 maja
[/quote

Jeny matulu, a czemu Ty chcesz te klony przesadzać i gdzie? Muszę się chyba zadumać nad Twoim dumaniem. Może jakieś objawienie ogrodowe na mnie spłynie.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
inag 23:54, 24 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Szarości są bosssssssskie!!! Wyglądają cudnie! Graby również prezentują się bardzo dostojnie. Tak mi się podobała poprzednia wersja, że nie wyobrażałam sobie zmian i tego że mogłoby być jeszcze lepiej a jednak...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Zana 06:20, 25 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Aaa, i dzięki za przypomnienie o PIT, co roku zapominam o tym nieszczęsnym obowiązku.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Monka 06:39, 25 kwi 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1465
jakie piękne widoki-zdjęcia z rana , jest moc ja człowiek się tak napatrzy to żyć się chce , ale ile zapału w Tobie Marzenko
____________________
Monika ogród i co dalej
kasja83 07:35, 25 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
nawigatorka napisał(a)

dzieci polecam jeszcze na wydatki ogrodowe Wam zwrócą


buhahah-dzieci są zdecydowanie przyczynkiem do zwrotu kasy z US
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Dominika11 07:39, 25 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
cuuuuuuuudnie
przepiekny masz ogród
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
lojalna_ 07:59, 25 kwi 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jak odbierałas kolor na dechy chciałaś ton ciemniejszy czy raczej wszystko w podobnej tonacji ...na fotkach zwsze kolor przełamuje. Ciekawa jestem efektu końcowego. Moje dechy zaraz na drugi dzień po kupidniu domu byłyby szare gdyby nie ta brązowa okleina na oknach.

Hacone zapewne jak juz ruszy to mi ulzy ze nie zasadziam za daleko
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies