Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

ZielonaAnia75 20:43, 26 kwi 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 657
Madzenka napisał(a)


Jest piekny, ma limonkowe liscie ale mocno go przypala słońce. Posadż go albo na wschodniej rabacie albo w lekkim zacienieniu. Powoli przyrasta ale jest bardzo nietypowy. Rosnie w otoczeniu żółtawo-limonkowych traw


Super, tak czułam, że to dobra decyzja Pokaż go jak już będzie miał listeczki ewentualnie z ubiegłego roku fotki, jestem ciekawa...
____________________
nawigatorka 20:45, 26 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
a u nas dziś wreszcie pada.
ale ocieplenie wskazane bo jak M wróci lista prac ogrodowych czeka.
a pelargonie masz białe tak? ale zwykłe czy angielskie?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
blyxa 21:32, 26 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Przyszłam nadrobić zdjęciowe zaległości i zobaczyć elewację. Szarość jak zawsze bardzo elegancka. Niecierpliwie czekam na koniec prac.

A kiku faktycznie dały czadu. Pięknie u Ciebie wyglądają.
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
Zana 21:37, 26 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
A ja przyszłam sobie jeszcze raz popatrzeć na Twoje wiosenne kwiatuchy w bukszpanach. Przecudne są.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
agata19762 22:09, 26 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
U mnie też śniegiem waliło
Chcę ciepełko!!!

____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
monteverde 22:11, 26 kwi 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Marzenko a ja myślałam, że u Ciebie ciepło pozdrawiam serdecznie u mnie w niedzielę też deszcz z gradem padał
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Madzenka 22:13, 26 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
MartaR napisał(a)



Zakochałam się w tych narcyzach, bo jako początkująca mam ten wspaniały brak wiedzy i świadomości istnienia takich cudeniek dziękuję wygooglowałam ten dwie odmiany i jaka jest w praktyce miedzy nimi różnica? pozdrawiam i dołączam do tłumów wielbicieli Pani ogrodu


Marto ja tez sobie uświadomiłam różnice pomiędzy nimi dopiero gdy je posadziłam obok siebie a sadze je chyba juz 3 sezon...W sobote pokazę na zdjeciach róznicę bo chwilowo na tarasie sa meble ogrodowe zeskładowane, remont trwa.
Bridal sa obfitsze, gęściejsze i maja wiecej kwiatów na łodydze. Cheerfullness sa delikatniejsze i rzadsze. Na etykietach wygladaja podobnie. I Bridal mocniej pachna. A jak do tego doda sie Thalia to te sa delikatniutkie i pojedyncze kwiatki na łodygach
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:15, 26 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
MirellaB napisał(a)
Madżenko przymrozki u mnie każdej nocy. Annabell strong kupione nie wsadziłam do gruntu, bo się boję, żeby nie zmarzły. Chyba były pod folią, bo mają tak delikatne listki.
Myślę,że najpewniej będzie je posadzić w połowie maja


Mi nieraz nawet duze liscie zmroziło. Nic im nie bedzie sadz teraz aby sie ukorzeniały. Od dzisiaj ma nie byc przymrozków, w razie zagrożenia czego nakryjesz j nawet folia albo szmatą
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:18, 26 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
malkul napisał(a)

Bridal Crown
o tych właśnie pisałam mają sliczny kształt


Tak "brzydale" są piekne Mam je w donicach przy drzwiach, gdy je trącę pachna tak słodko!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:18, 26 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mixtoorka napisał(a)
U Ciebie zawsze ciekawe informacje można zdobyć, ogrodnicze i meteorologiczne od piątku powiadasz? cieplej.... Już czuję entuzjazm... Znów wiosna idzie


Nom w sobote grillujemy, cała Polska grilluje
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies