Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zamieszkać w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Zamieszkać w ogrodzie

magdaw 14:38, 16 lis 2017

Dołączył: 23 sty 2015
Posty: 537
abiko napisał(a)
Magda pytałaś Danusi o dalie w donicy. Można je sadzić, ale pamiętaj że dalie są żarłoczne i trzeba je zasilać. W gruncie rosną lepiej wiadomo, ale w donicy też się da. Oczywiście na wiosnę
Ja moje małe miałam całe lato właśnie w doniczkach


dzieuję

ja jakoś nie mam pomysłu na donice, co roku jakoś tak nie jestem zadowolona, ani z samych donic ani z zawartości. Mam niezadaszony taras i albo mi pali albo ulewa niszczy.
____________________
Magda zamieszkać w ogrodzie
siakowa 17:50, 16 lis 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Piękny ten klon!
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
magdaw 19:06, 16 lis 2017

Dołączył: 23 sty 2015
Posty: 537
dziękuję w ogóle ogród się zapełnia powolutku. Jeszcze mi zgodnie z projektem Danusi została połowa do posadzenia...
Z niecierpliwością czekam na wiosnę i tulipany.
____________________
Magda zamieszkać w ogrodzie
malkul 19:07, 16 lis 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
No niezłego klona przytargaliście
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
abiko 11:24, 17 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
magdaw napisał(a)


dzieuję

ja jakoś nie mam pomysłu na donice, co roku jakoś tak nie jestem zadowolona, ani z samych donic ani z zawartości. Mam niezadaszony taras i albo mi pali albo ulewa niszczy.


Wiesz jak ja robiłam w tym roku z daliami? Sadziłam na wiosnę w kompost w zwykłe czarne robocze i potem wstawiłam na rabatę. Doniczek nie było widać a kwiaty tak Tylko trzeba pilnować i nie zapomnieć, że się ma dalie w donicy i podlewać

Ja mam taki sam taras znam ten ból.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
magdaw 11:29, 17 lis 2017

Dołączył: 23 sty 2015
Posty: 537
Dobry pomysł. Chociaż ja w tym roku dopiero posadziłam moje byliny bardzo małei mam nadzieję że mi się wszystko na wiosne rozrośnie. Tak jeszcze nie wiem co gdzie mi sie zmieści.

A co wymyśliłaś na taras? Ja chyba w dużych donicach posadzę trawy i limelighty.
____________________
Magda zamieszkać w ogrodzie
abiko 12:46, 17 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Na razie nie robię dużych donic, bo muszę skończyć go wykańczać. Dlatego mam jednoroczne głównie
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
gruba_dynia 13:03, 17 lis 2017


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 493
Witaj, dopiero odkryłam Twój wątek. Jestem fanką nowoczesnych ogrodów, więc będę zaglądać. Przyłączam się też do pochwał domu - świetnie się prezentuje. Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy
____________________
grubej_dyni zmagania z naturą
magdaw 23:21, 22 lis 2017

Dołączył: 23 sty 2015
Posty: 537
Kolejne 100 tulipanów posadzone... jeszcze zostało 300 szafirkow na razie pomysłu brak bo 300 to e jedne miejsca za mało w inne za dużo. Jakieś propozycje? A tak w ogóle kroku mi kielkuja
____________________
Magda zamieszkać w ogrodzie
iwka 10:22, 23 lis 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
jak nie masz konkretnego miejsca na krokusy to proponuję w jakąś donicę wsadzić i zadołować. Drugi rok tak robię bo nie mogę się zdecydować gdzie je na stałe posadzić
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies