Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek warzywny na balkonie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek warzywny na balkonie

ElzbietaFranka 21:26, 21 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Kasiu będę szczera jak rozmawiałyśmy wczoraj i powiedziałaś, ze masz ogród na balkonie. Pomyślałam zwariowała jak można mieć ogród na balkonie może kpi. To co zobaczyłam przed chwilą rewelacja.
Taka lista to ja na ponad 4000 m nie mam. Jak to robisz masz zacięcie.
Jeszcze dach obsadzasz.

Jak to dobrze ze ciebie poznałam. Wielkie brawa za ten balkon.

Pozdrawiam




____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
oliwka 07:31, 22 cze 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
ElzbietaFranka napisał(a)
Kasiu będę szczera jak rozmawiałyśmy wczoraj i powiedziałaś, ze masz ogród na balkonie. Pomyślałam zwariowała jak można mieć ogród na balkonie może kpi. To co zobaczyłam przed chwilą rewelacja.
Taka lista to ja na ponad 4000 m nie mam. Jak to robisz masz zacięcie.
Jeszcze dach obsadzasz.

Jak to dobrze ze ciebie poznałam. Wielkie brawa za ten balkon.

Pozdrawiam







Hahahaha Ela cieszę się, że się poznałysmy. Taka swoją babka jesteś To co tu napisałaś to dla mnie wielki komplement
Tak wiem, że ludzie na początku się dziwią. Ja też nie umiem opowiadać więc, największe zdziwienie następuje przy odwiedzinach w realu Na zdjęciach balkon wydaje się większy. W rzeczywistości też jest duży ale przy tej ilości roślin i dodatkowej zabudowy robi się z niego miniaturowy ogród.

Muszę się zebrać i zrobić i wrzucić więcej zdjęć za jednym razem tak od wejścia do konca. Ale zawsze nie pasuje mi pogoda albo zła kondycja roślin w donicach.

Dziękuję za zdjęcia,
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
eVka 10:32, 22 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia ma najpiękniejszy balkon-taras jaki w życiu widziałam. To taka mała ogrodowa oaza, wierzcie mi na słowo! Widziałam na żywo
Elu, fajne fotki!
____________________
ElzbietaFranka 11:12, 22 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
effka napisał(a)
Kasia ma najpiękniejszy balkon-taras jaki w życiu widziałam. To taka mała ogrodowa oaza, wierzcie mi na słowo! Widziałam na żywo
Elu, fajne fotki!




Ewka i Kasia napiszcie jak nazywała się ta kocimiętka niska nie mam głowy do nazw.
W Albamarze jest jakaś niska ale czy to ta. Ewa zerknij do Albamaru.
Mam kreciola na tle kocich i kupiłabym następne, ale boje się powtórki w wysokościach.
Kiedyś dawno temu kupiłam groniasta piękna, ale wysoka. W zeszłym roku kupiłam wolker's i też wysoka ale przepiękna. Chętnie bym teraz kupiła niższe ale ładne nie te pospolite.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
oliwka 20:47, 22 cze 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Dziewczyny ja nie zapamiętałam tej nazwy. Zapytajmy Irenkę
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
Milka 07:25, 23 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
effka napisał(a)
Kasia ma najpiękniejszy balkon-taras jaki w życiu widziałam. To taka mała ogrodowa oaza, wierzcie mi na słowo! Widziałam na żywo
Elu, fajne fotki!

Ja powiem to samo cudnie, można siedzieć i siedzieć, czasami wolałabym tak
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:26, 23 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
oliwka napisał(a)


haniu nad cieniem pracuje mój mąż mamy parasol ogrodowy, ale pomimo zamocowania go do donicy czasza co chwilę zmienia miejsce Dzis mąż wymyślił nowy sposób mocowania, a tak wyglądał montaż




ojej, ale zmiana, fajnie teraz z parasolem
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:27, 23 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
oliwka napisał(a)
To jest ten moment kiedy moja różana rabatka szaleje. New Dawn i Jasmina. Kocimiętki troszkę ja zagłuszają. Na razie testuję mniejszą, kompaktową odmianę w ogródku u Ewy Effki. Po prawej jeszcze nie kwitnie budleja, a u dołu nowy prezent eukaliptus.

Bosko to wygląda
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
eVka 10:56, 23 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
ElzbietaFranka napisał(a)




Ewka i Kasia napiszcie jak nazywała się ta kocimiętka niska nie mam głowy do nazw.
W Albamarze jest jakaś niska ale czy to ta. Ewa zerknij do Albamaru.
Mam kreciola na tle kocich i kupiłabym następne, ale boje się powtórki w wysokościach.
Kiedyś dawno temu kupiłam groniasta piękna, ale wysoka. W zeszłym roku kupiłam wolker's i też wysoka ale przepiękna. Chętnie bym teraz kupiła niższe ale ładne nie te pospolite.

Pozdrawiam

Wydaje mi się, że to Persian Blue
Tak zapamiętałam tą nazwę.
____________________
eVka 10:57, 23 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia, z parasolem luksusowo!!! Można w upały przesiadywać do woli
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies